• Rusko Branded (viac)

Díky globální dohodě, firmy převzaly kontrolu nad lidskými mozky a lidem byla naočkována pasivita, závislost a totální poslušnost. Jediná osoba, která se postavila proti těmto skrytým silám je Misha Galkin (Ed Stoppard). Začíná tak boj o pravdu, která rozhodne o dalších osudech lidské populace. (LIVINGDEAD)

MiniRecenze

Pouze dvě věci tady hodnotím pozitivně.Myšlenku,která pojednává o marketingové válce a Leelee Sobieski na kterou se pěkně dívá a je to taky jeden z důvodů,který Vás DONUTÍ film do dívat do konce.Pak je to strašné a nezachrání to ani konec(fantasy vsuvka),který by měl ve Vás vyvolat lepší ohlas,ale přes délku filmu to bude skoro nemožný úkol.Nepamatuji se,že by mě film tak tvrdě uspal.Je to opravdu jedna velká nuda.Snímek působí jako: ZÁVAŽÍ NA VÍČKA OČÍ!!! ()

Facerr

Pááni, to bylo ale skvěle ujetý! Není náhoda, že tenhle film je z Ruska. Slušně to parafrázuje kapitalistickej konzum plnej oveček závislejch na "cool zboží" verzus neznačkovej "komunismus". V happyendu není nikdo víc, nebo míň podle toho, jakou má značku. To je pravděpodobně silná pointa tohohle bijáku. Všechno je netradiční, včetně vyprávěcích pasáží. Některý části jsou sice trochu zdlouhavý, ale do celkovýho konceptu docela dobře zapadaj a to i přes jejich zvláštní zpracování. Moc sympaticky se celým dějem prolíná vztah hlavního "osvícence" se sympatickou Leelee, která hraje jako dobře vyladěný ukuLeelee. Btw. zajímalo by mě, kolik toho scénárista při vymejšlení tohohle příběhu vyšňupal:) ()

LIVINGDEAD odpad!

OBSAH: Díky globální dohodě, firmy převzaly kontrolu nad lidskými mozky a naočkovali lidem pasivitu, závislost a totální poslušnost. Jedinou osobou, která se postavila proti těmto skrytým silám je Misha Galkin (Ed Stoppard). Začíná tak boj o pravdu, která rozhodne o dalších osudech lidské populace. HODNOCENÍ: Filmové psychologické drama o tom, jak se z nuly stává reklamní agent. Ten po obětování červené krávy, vidí u lidí balóny, které představují špatnou stravu. Vyloženě agitace proti FAST FOOD žrádlům a proti obezitě. Scifi? Neuvidíte ani sekundu! Pouze Jů a Hele v oblacích. ()

Johnny.ARN

Keď sa Rusáci nafetujú, zakúruje im to a toto z toho vznikne. Pochopil som o čom im išlo, ale konzistentnosť filmu je úbohá. Zachraňujú to len cecky Sobieskej a aktuálnosť témy. Ale musia sa ešte veľa učiť, aby to bolo pozeratelné a plnohodnotné aj pre európskeho diváka, o americkom ani nehovorím. 1 z 5 ()

n3uro

Myšlenka zajímavá (i když mně to nepřišlo až tak originální...), scénář trochu kostrbatý, provedení otřesné. Samozřejmně film doslovně vypovídá o dnešním marketingu a v podstatě o jednom ze světových problémů, to není tajemstvím snad už nikomu. Jen je škoda že rozpočet nebyl větší nebo scénář nedostal do ruky někdo s většíma zkušenostma. Škoda, mohl to bejt pěkně hustej mindfuck. P.S.: Trailer je sakra lepší a to nejen qr kódům vedoucím na... Kdo chce, ten si to najde :) ()