Studenti Luke a Roger si chtějí pořádně užít života na kolejích. Jenže Lukovi se na poslední známosti něco nezdá. Jakoby to byla bytost z jiného světa. Po několika podezřelých úmrtích začíná s nebezpečným sledováním stvoření, která mají i druhou odpornou tvář... (oficiálny text distribútora)

lennyd

Obyčejná střední škola, kde místní studenti mají na starosti to co všude jinde. Kde (a s kým) si nejlépe vrznout. Mezi ně patří i Luke a Roger. Zatímco Luke se nemůže rozhodnout mezi svojí kamarádkou Alex a krásnou blonckou Lilly, Roger má ve všem jasno. Je hustě zamilovanej do (další bloncky) Constance. Ale ani jeden z nich netuší, že jejich krásné přítelkyně nejsou až tak krásné, a vlastně nejsou ani tak moc přítelkyně. A když okolo začnou záhadně umírat ostatní studenti, je potřeba se mít na pozoru ... Obyčejnský teen-horror, kde obvyklá strašidla (Freddy Krueger apod) nahradili docela nehezcí ufounci. Triky jsou na velmi slušné úrovni, aneb ti ufouni jsou opravdu dost nechutní (teda potom co se změní, jinak jsou móóc pěkní). Jinak jde o film, kde je snad nejvíc "lekaček" za minutu (a většinou pěkně sednou). Suma sumárum, na jedno podívaní tak akorát ... ()

anderson odpad!

"kombajn Půl bodu za lekačky. Herecké výkony na úrovni vesnického školního divadla, scénář pod úrovní estrád na Nově, efekty pod úrovní jakékoliv sci-fi. Naprostá ztráta času, vyhněte se tomu obloukem! Jelly strašná slátanina. dialogy, herce, děj a vlastně všechno doporučuji zpopelnit, naložit do rakety a vyexportovat za hranice naší galaxie. ať si užijou i jinde... není mi jasné, kdo na něco takového dá v současné době peníze. bylo by mnohem užitečnější je recyklovat na záchodový papír než je použít pro financování takových nesmyslů." Prečo kopírujem to čo napísali iní ? Prečo svoje hodnotenie nezdôvodním vlastným názorom ? PRETOŽE TENTO FILM JE PRESNE V DUCHU VYŠŠIE UVEDENÝCH KOMENTOV !!! Technická poznámka: DVD síce obsahuje čeký dabing, je však zbavené akýchkoľvek bonusov a obraz je vo formáte 4:3. Des a hrôza ! (18.7.2005) ()

Deratizer

Dvě hvězdy jsou akorát, lacinej nestrašidelnej horor o vetřelcích z vesmíru, kterej se dá jednou zkouknout, ale za obdiv to nestojí, kdo to nezkoukne, o hororovej zážitek nepřijde, kdo to zkoukne ze zvědavosti, nebude bloumat, jestli o něco extra nepřišel :-) Obecně se jedná o levnej televizní odvar všech vetřeleckých scifi. Trik se zmrznutím slzející oběti byl hezkej :-) ()

Astaroth12

I keď som jednotku v najbližšom čase nechcel dať, ale nemal som čo pozerať a tak ma napadla táto kravinka. Ale táto časť je ešte horšia než dvojka a to je čo povedať. Má podobný štýl i zrúdičky sú tu sporadicky , ale je tu velká nuda a dialógy trhajú uši ešte viac, než v pokračovaní. Takže, je to na hranici pozeratelnosti a mal som veľké nutkanie to vypnúť, ale vydržal som. jednoznačne 1*. ()

wopi

Provařené téma, zpracování také nenadchne... K tomu dopředu odhadnutelné momenty - studentka pracuje s jakýmsi plamenometem (odborníci prominou), mimáci milují chlad (jako ti ve Vlčí boudě)... slaboučké, hloupočké... Malá ukázka - MIMAČKA: Potřebovaly jsme planetu s dostatečnou zásobou mužské DNA ... STUDENT: Ale proč my? Proč naše škola? MIMAČKA: Tuhle školu jsme našly na internetu. ()

• Natáčení probíhalo v kanadské Ottawě a Ontariu. (Terva)