Cabin Fever

• USA Cabin Fever: Reboot (pracovný názov) (viac)

Partia mladých ľudí z veľkomesta sa prichádza odreagovať a užiť si voľný týždeň do riedko osídlenej oblasti. Po prvom kontakte s miestnymi obyvateľmi zisťujú, že nie sú úplne prívetiví, ale ich chata sa, našťastie, nachádza na samote u jazera. Po príchode sa začínajú venovať relaxu a večer zorganizujú menšiu párty pri ohníku. Pridá sa k ním aj náhodný okoloidúci, ktorý im prinesie marihuanu. Vraj má ešte nejaké povinnosti, takže musí odísť, ale sľúbi, že sa o malú chvíľu vráti. Partia sa presunie do chaty, a keď sa ozve klopanie na dvere, majú všetci radosť z toho, že sa poriadne nadrogujú. Za dverami však stojí niekto úplne iný. Je to muž, ktorý sa doslova rozpadá a hnije zaživa a prosí partiu o pomoc. Partia tak zisťuje, že namiesto príjemného oddychu musí čeliť neznámemu vírusu, ktorý sa šíri nezastaviteľným tempom, a požiera všetko, čo mu príde do cesty. (Marceloo)

NextOne

Nechápu tak mizerná hodnocení, však ten film nebyl vůbec špatný. Chápu, že se jedná o remake, ale jedná se o remake, který diváka, jenž neviděl původní film, vztáhne do děje a náramně si to užívá. Já jako milovník filmů se musí přiznat, že původní verzi jsem neviděl a možná jsem i za to rád, protože se mi tahle verze opravdu líbila. Do poslední chvíle nebylo jasné jak to všechno skončí. Film s chatkou uprostřed lesa, to může vždycky skončit katastrofálně nebo na úrovni a já bych řekl, že tohle úroveň mělo. Záhadný virus, pěkné herečky, virem nakažené zvíře, atd. to vše je prostě moje gusto. Výběr hereček naprosto uchvacující pro mladého kluka jako jsem já. Past na oko pro každého chlapa bych řekl. Přítelkyně nemá ráda moc filmy, kde jsou odporné věci jako byly zde a přesto uznala, že ten film neměl chybu. ()

Ayax odpad!

Komu vadil klasik Cabin? Rothovi. A preto to dorbal ešte viac. Ako je pre neho typické... Mal by písať a režírovať rozprávky... A zmiznúť z filmu... ()

uletov odpad!

Banda kreténů jede na chatu,kde chlastají infikovanou vodu nějakým virem...zanedlouho jim začne odpadávat kůže a asi i odumírat mozek,protože tak stupidní chování postav ve filmu se jen tak nevidí.Sračka sraček! ()

tXtX

Spokojný. Len podotknem, že film je doslova a do písmena TOTOŹNÝ s originálom. Presne kopíruje scénu za scénou ako sme videli v prvom filme. Nie je tu vôbec-nič-nové. Kto videl originál, videl vlastne aj remake - čo platí aj naopak. A keďže ja mám starý Cabin Fever rád, tak 75% ako nič. Bitch. ()

Panter79

Tato chatová horečka mě ani trochu nenakazila. Ani horor ani komedie. Stupidní postavy, bez nápadu, bez překvapení. Škoda toho stylového prostředí a peněz vyhozených za tuto trapárnu, škoda. ()

Sleeper6

Proboha k čemu to znovu natáčeli,vždyť je to furt to samý.Naprosto zbytečnej film,ukázka americký demence,že už neumí natočit originální horor. ()

Wiceman

Je to do puntíku to samý, jako byl původní Cabin Fever až na pár změn (šerifka Winston atd.) Holky sice už nejsou tak Hot jako byli v původnim počinu, ale i tak se na to dá koukat. Osobně se mi to zdálo o malinko lepší než na to veledílo z roku 2002. Tři hvězdy. ()

Selmicka2014

Viděla jsem všechny díly ale tenhle byl nejlepší moc se mi to líbilo hlavně ta krev všude perfektní,i děj mě zaujal i postavy šli a i efekty byli super.Jen tak dál! ()

lizziee odpad!

Nechápu proč se točí remaky na fimy, který nejsou vůbec starý. Asi došly nápady co? Fail je ovšem,že remake je horší než originál :D odpad! ()

BigJohn02 odpad!

Sračkoidní a zbytečný remake průměrného filmu podbarvený dramatickou hudbou. Jediný zábavný moment: "Nemáš to vodjištěný!" "Díky!"... ()

E.H

Po dlhej dobe som si zapol slasher horror, ktoré su momentálne dosť v úzadí pretože ich nahradili ducharčiny typu Conjuring, dokonca by som povedal že patria skôr do Bčkových vôd. Cabin Fever je ale "B" jak vyšité plne nesympatických hercov ktorý vlastne ani nevedia hrať, čo vlastne ani velmi nevadí, tieto filmy kôli tomu ani nesledujeme. Dej je veľmi jednoduchý ktorý všetci velmi dobre poznáme v ktorom sa partia mladých ľudí vyberie na chatu do hôr kde začnú následne všetci umierať. Tento film nie je ničím výnimočný, chápem aj to že je vo svojej podstate veľmi hlúpi a predvídateľný, ale aj napriek tomu som sa skvele bavil. Oddychový film pri ktorom nemusíte absolútne rozmýšľať, pokial vypnete mozog a ste fanúšikom žánru je tu možnosť že sa slušne zabavíte. ()

patho666

Je pravdou, že je to jeden z najzbytočnejších remakov a týmto by sa to dalo odbiť a hotovo. Kto tomu však napriek tomu dá šancu, nemal by zažiť veľké sklamanie, chata super, krv sem infekcia tam a primeraná dávka tuposti. ()

Dalajlada odpad!

Co dát tomuhle filmu k plusu. Dobrý efekty, morbiditu a... dál mě nic nenapadá. Jako mínusy? Snad všechno. "Tvůrci" se nepokusili originál vylepšit. Herci jsou sympatičtější než ti z originálu, ale stejný jelita. Tady by jednu hvězdu vynesly akorát ty pěkný kozenky, ale byly přidělaný na nehezké bábovce a tím to totálně pohřbili. ()

Aceboris

Tak toto ma fakt dostalo , čakal som trošku viac od novšej verzie , resp. Remaku originálu , ale dostal som len guláš bez mäsa. Obsadenie vcelku fajn , ale tie výkony boli hrozne , hlavne keď tam prišla blonďavá policajtka , ktorá sa o niečo pokúšala, miestami som sa musel smiať, hlavne keď dala dole tie okuliare a ukázala svoju jazvičku. Snaha tam bola , ale hlavne o copy a paste pôvodného filmu, aj keď sa snažili pridať nejaké novinky či už samopal , alebo dávanie fotiek na Facebook , podpaľovanie . Jediná fakt dobrá scéna bola v tej kôlni kde sa Karen snažil Jeff zakilovat pretože ho o to prosila a zároveň si robila s toho fotky a dávala na sieť . Možno to znie smiešne , ale v kontexte ďalších scén bola táto fakt špičková . Pokiaľ Ste videli pôvodný Cabin fever , tak je to to isté len trošku slabšie, ani pôvodný film nebol nejaký super trhak. Za pozretie stojí aspoň už len na porovnanie. U mňa 3/10, jedine čo ma fakt prekvapilo bola hudba , tá pridala hodnoteniu 20%. ()