Cabin Fever

• USA Cabin Fever: Reboot (pracovný názov) (viac)

Partia mladých ľudí z veľkomesta sa prichádza odreagovať a užiť si voľný týždeň do riedko osídlenej oblasti. Po prvom kontakte s miestnymi obyvateľmi zisťujú, že nie sú úplne prívetiví, ale ich chata sa, našťastie, nachádza na samote u jazera. Po príchode sa začínajú venovať relaxu a večer zorganizujú menšiu párty pri ohníku. Pridá sa k ním aj náhodný okoloidúci, ktorý im prinesie marihuanu. Vraj má ešte nejaké povinnosti, takže musí odísť, ale sľúbi, že sa o malú chvíľu vráti. Partia sa presunie do chaty, a keď sa ozve klopanie na dvere, majú všetci radosť z toho, že sa poriadne nadrogujú. Za dverami však stojí niekto úplne iný. Je to muž, ktorý sa doslova rozpadá a hnije zaživa a prosí partiu o pomoc. Partia tak zisťuje, že namiesto príjemného oddychu musí čeliť neznámemu vírusu, ktorý sa šíri nezastaviteľným tempom, a požiera všetko, čo mu príde do cesty. (Marceloo)

Najt

I když je to remake tak je to v podstatě úplně stejný jako originál jak přes kopírák. Snad ty ženský maj stejně i chupy na kundě. Každopádně remake je o chlup lepší, ale bohužel ani zde se nevyhneme magorismu postav. To chování je někdy směšné. ()

XXXXXXXX

V jedné chatě u jezera, souložila něčí dcéra. Tam u jezera v rákosí, kde kondomy se nenosí. Na topole podél skal, infikovaný pes zaštěkal. A do toho teda přichází onen hororový prvek. Kde se vzala, tu se vzala, nákaza. Nevíme proč, nevíme odkud, prostě je tam. A do toho nám scénáristi, v podobě do nebe volajících nesmyslů, pokračují v házení klacků pod nohy. Co se stalo s potulným pěstitelem trávy? Kde byl tak dlouho jeden z party? Jak dlouho trénoval organický táborák, splývání pod vodou? Tragédií je, že i přes všechny nedostatky a lobotomii hlavních postav, byl tento druhý horor roku 2016 lepší než jeho lesní předchůdce. Takže, milé a sexuchtivé děti, když do lesa, tak s ochranou, když na kámošku tak nadranou, králíka se bojte moc, a příště se nechovejte jak hotentoc... ()

Pitryx

Hodně věrné remake, snad až moc. Naštěstí na konci opouští linii prvního filmu a jde trošku (ne zcela) vlastní cestou. Závěr je také lépe zpracován, to co ve starší verzi nebylo k pochopení, je zde vysvětleno. Jednoznačně lepší film než původní. *** APŮL ()

MartinTerran

Hodně slabé, dlouho trvá než se něco začne dít a i potom je to docela nuda, atmosféra nulová. Par scén je dobrých, ale to je tak všechno.Čekal jsem víc. Hodnocení: 35/100. ()

DonBraso

Celý film jsem čekal,jestli se něco zajímavého stane a ono né a né přijít.Eli Roth nastolil řád a vymyslel to,co už natočil jednou,jen fušoval nejspíš do řemesla režisérovi Zariwnymu,který to bral jako štěk.Ono horor z jiného pohledu není špatný,je tu vlastně nákaza a s tou se dá dobře udělat i film,jenom člověk za tou kamerou musí občas přemýšlet a mít dobrého střihače,abychom hluchá místa nechala na hřbitově.Je tu samozřejmě klasické schéma párů či kamarádů,kdy si říkáte,že vyhraje většinou ženská.V tomhle je aspoň ta zajímavá věc,kterou zde nechci vyzradit.Ono celkově ten konec i po titulkách ve filmu vyzní,že tu Eli doopravdy čaroval a chtěl tomuto filmu spíš pomalu hodit nálepku thriller.Ba co víc,Eli si i zde hodil roličku.Začátek či spíše skoro hodina je klid před bouří,kdy se rejža snaží dávkovat napětí z neznáma,tak nám tu předhazuje scény jak z ústavu pro silně choré.Říká se,že na horor člověk musí vypnout mozek,logiku zachodit,ale i zde jsou perličky jak dělo z Navarone:).Je tu vskutku docela dobrý vizuál,který je určitě dobrý,pejsek,který bohužel vypadne mimo záběr,nějaký ty tits a nákaza.Někdo tam slyší i dobrý soundtrack,ten jsem neslyšel vůbec,takže si vážně žádný track z filmu nepamatuju,jen toho playera s tím samopalem,který vypadá jak od Matella.Ostatní nemá cenu říkat,NPC postavy na nic.Ví vůbec někdo co tam dělal ten paša s tím psem,co jen tak šel zahnat nudu s trávou a na pokec?Já taky nevím.To je přesně to,proč to trvá film tak dlouho a natahuje se jak špagát,který praskne v posledních 20 minutách,kde už člověka baví jenom to,jestli každej zaklepe na dveře krematoria.Přesto je to horor,zbytečný remake opět,ale dokáže udržet pozornost,jen díky tomu,že má v sobě i něco víc,jen bohužel režisérky je na bodu mrazu.Herci to není taky žádná hitparáda,ale žádný velký zlo,křičí se,chovají se divně,když si tak sexujou během toho,že jejich kámoška tam v kůlně jede parády,že má na stehnech krve jak v Ikemu.Zbraň,která není nabitá,tak šup na to rýčem,aby vzápětí se scéna někam posunula a pistol je opět nabitá,která vcelku nepotřebovala náboje ani jednou,protože s tím by člověk prostřílel i Omahu Beach na jeden zatáh a ještě by jel do Stalingradu s tou stejnou zbraní,která náboje nepotřebuje.Škoda,moc mršiny by neuškodila,vcelku pěkný detail na kousky lidského masa,dvě holky se to i na ten průměr dostane bohužel.50% ()

djbarrel

Překvapivě dobrý remake. U originálu mě sralo, že si film hraje na mega hustej horor, kterým ovšem nebyl. Tenhle remake si hraje jak na horor tak i na komedii a musím uznat, že mu to celkem jde. Pominuli idiocii některých (všech) postav, film mě celkem bavil. Hezká příroda, pěkný herečky, dobrá hudba a slušně přepracovaná slátanina na kterou se teď už dá koukat. Není to oskarový film, ale příjemná popkornová zábava. 75% ()

WeeLass odpad!

Po technické stránce by to nebylo vůbec špatné, kdybych neviděl originál pár dní předtím. Tenhle remake kopíruje originál do posledního slova, včetně pitomých detailů jako ukradená Snickerska na pumpě. Nedalo se na to koukat, byl to jen původní Cabin Fever s modernějšími efekty. ()

wallax

Zbytočná prerábka pôvodného filmu z roku 2002. Prvý krát to malo gule...druhý krát to nemalo ani zmysel...je to totálne okopírovaný pôvodný film bez štipky zmeny či inovácie... ()

J.Mayen

Relativně dobře zpracované pokračování předchozích Cabin Fever (které byly tušim 3 díly od jiného režiséra) a potěšilo mě, že příběh na předchozí díly nijak nenavazuje. Divák tak začíná zčerstva, bez toho aniž by předtím musel předchozí díly vidět. Filmy se žravou epdiemií mám rád, a tady ani sem tam ten humor neškodil. Krví a odpadlýma končetinama se rozhodně nešetřilo a produkce ukázala takřka vše co chce perverzní a nemravný divák vidět. ()

Nikolas__

Původní Cabin Fever od Rotha považuji za jednu z nejlepších věcí co se v hororovém světě kdy staly - tohle se příliš nepovedlo. Hrozné to není, vadily mi dvě věci. Herci a strašné postavy. Dialogy taky nebyly zrovna dobré, potěšila ale skvělá hudba (v druhé polovině), dobré tempo, zachování scén z originálu, perfektní výstavba scén a výborná kamera. Taktéž je tu fakt hustý pejsek. A kdybych si původní film tak dobře nepamatoval, byly bych v závěru opravdu napnutý. Takže z toho mám velmi rozporuplné pocity. Je to fakt zbytečnost, ale opravdu solidně technicky zpracovaná. Ok remake, fajn hixploitation, průměrný film. PS: v jedné scéně na začátku je předělaná hudba že Shinning. ()

Ondrew odpad!

Film som si pozrel len kvoli faktu, ze ma vskutku zaujímalo, CO NOVE chce priniest remake NIECOHO, co vzniklo relativne nedavno a este k tomu neslo o nic ohromujuce. Ako sa dalo cakat, remake je doslova "o hovne". Vobec netusim na co vznikol a ani ma to netrapi. A mimochodom, najvydarenejsia snimka z tejto... ehm... "serie", je rozhodne Chata v horach. Co sa tyka tejto zbytocnosti, je mi jasne, ake hodnotenie si pravom zasluzi. 0% ()

Optical

Přehlídka demence nejvyšší jakosti. Od stupidního scénáře plného nelogičnosti přes toporné a nezajímavé herce. Jen ta krajina a kamera stalá za nějakou tu pozornost. Díky Eli Rothovi za další nudný horor-remake. ()

Euros odpad!

Vážně všichni hodnotíme a komentujem stejný film? Vidím tady 3,4 a i dokonce 5 hvězd =DD Stupidnější "horor" jsem snad nikdy neviděl. Postavy trapný, děj nelogický a dialogy naprosto směšný. Nejvíc mě asi pobavila scéna ke konci filmu. Blondýnka prosí v kůlně kluka, aby jí zabil...kluk, který předtím zastřelil nakaženýho psa, jí chce zastřelit, ou, nemá náboje...jsem v kůlně, čim jí asi zabiju...lopatou...narve jí lopatu do huby a ona překvapivě žije dál...přišla o pár zubů, ale dál prosí o zabití...tak kluk vezme benzín, poleje jí a zapálí. O chvilku později na něj vlítnou 3 burani a co se nestane, zase má náboje a všechny zastřelí...ufff...100% ODPAD ()

breebee

Musím říct, že mě to mile překvapilo. Sice to má hodně hluchých míst, hlavně uprostřed to trochu pokulhává, ale líbil se mi zábavný začátek i drsný konec, prostředí, soundtrack a dokonce i herci hrali dobře. Čekala jsem béčkový průšvih, ale dostala jsem celkem zábavnou krvavou lázeň. Nevylučuju, že se na to podívám ještě jednou. ()

Martinko991

Vôbec to nebolo také hrozné logika postavám síce často chýbala pozerať sa to dalo a nenudil som sa ani chviľku. Niektoré scény boli ozaj hnusné, hudba tiež paradna, baby pekne takisto proste priemerny americký teenegerský horror, ktorý oproti orginálu nijak neprekvapil no ani si nepohoršil u mňa tak 50 %. ()