Neutečieš

• Česko Neutečeš (viac)

Devatenáctiletá Jay se po příjemné chvilce na zadní sedačce auta se sympatickým mladíkem ocitne svázaná v opuštěné továrně. A mladík ji zpovzdálí opatrně pozoruje. Čeká na okamžik, kdy se objeví démoni. Na okamžik, kdy to pro něj celé skončí a pro ni naopak začne. Nekonečná noční můra. Tyto až příliš reálné přízraky jsou součástí prokletí, které si jeho oběti předávají sexem jako štafetový kolík. A pro Jay původně slibný večer nakonec skončí tím nejhorším možným způsobem. Její milenec ji uprostřed ulice vyhodí svázanou a polonahou z auta a navíc od něj převzala kletbu spojenou s pronásledováním a útoky přízraků, které s ní od této chvíle budou na každém kroku. Její život se smrskne na nekonečný a všudypřítomný strach, před kterým nemá kam uniknout. Jay se svých zjevení může zbavit jedině tak, že je předá někomu dalšímu. Podaří se jí uniknout? (Cinemart)

Franklyn18

Rozhodně lepší horor než drtivá většina toho co v posledních letech na západ od Atlantiku vzniká. Poměrně originální nápad zaslouží pochvalu a velkou pochvalu zaslouží hudba která vytváří perfektní atmosféru, bez soundtracku bych určitě zůstal u 3* ale takhle si tu jednu na víc tenhle počin zaslouží. 75% ()

themuseof97

Hudba, kamera, herci - všechno perfektní, jen jsem nějak nepochopila, proč že vlastně jeli do toho bazénu, ale hlavně, když byla jedna z party postřelená, nikdo se nad tím ani nepozastavil, ani slovo k tomu nepadlo... ()

Franky

Neutečieš veľmi podarený horor zo skvelou mrazivou atmosférou. Priemerné výkony neokukaných hercov, skvelá hudba, dobré masky. Celkový dojem je veľmi pozitívny, aj za malé peniaze sa dá natočiť horor hodný piatich hviezd ()

Kaylar

Zase tak špatné to nebylo - hlavně díky tomu, že nešlo odhadnout, co se ve filmu bude dít dál a divák čekal, co se z toho vyvrbí a jak to vlastně skončí. Hororová linka byla trochu slabší, ale film nikoho nelákal na potoky krve, takže divák měl tušit, že ten strach bude trošku někde jinde. ()

storm23

Způsob předávání "štafetového kolíku" není nejšťastnější řešení, pokud se ale do filmu ponoříte, tak si opravdu užijete. Viděl jsem mnoho hororů, kde se vrah/duch blíží ke své oběti pomalu a jistě, ale nic mě neděsilo tolik jako tento film. Pokud se rádi bojíte, tenhle film vám nedá oddechnout. ()

DavHav

Naprosto průměrný thriller, jehož zápletku včetně padouchů a klaďasů pravděpodobně odhadnete po první 1/2 hodině, což ale až tak nevadí, protože to rychle uteče a i když se neleknete/nevystresujete, nudou při sledování také nezemřete. ()

Bassko odpad!

Film natočený akousi katolíckou ligou, ktorá má prehovoriť deťom do duše, že sex je zlý a jediný spôsob ako sa vyhnúť zlu, je abstinencia. Aspoň ja to tak vnímam, lebo iný zmysel snímok asi ani nemá, atmosféra nulová, hudba a herecké výkony pochabé. Nič originálne nečakajme, dopozerať na prvýkrát som to nezvládol, čo tiež asi svedčí o kvalitke. ()

d-nao

A dobre vam tak, vy kur.icky, nemanzelsky sex a uboha dnesna doba ma konecne svojho demona! Ale nie. Celkom sedy priemer, ale zaujimalo by ma hlavne, ci na toho demona funguje kondom?? ()

Dalajlada odpad!

Dobře. O čem to bylo? Nebylo zde vysvětleno vůbec nic o tom, co a proč se to děje. Fajn, berme jako fakt, že se musíme smířit s tím, že nic nevíme. Tím pádem, by film měl mít aspoň trochu spád a my se u něj nenudili k smrti nebo byl alespoň něčím objevný a výrazný. A zde to bohužel celé selhává. Tenhle film nabízí pouze 100 minut nudy. To hraní s kamerou je sice super, ale k čemu je to dobré, když mám sto chutí film vypnout, protože se v něm nic neděje? Víc bych se pobavil, kdybych si natíral hemeroidy. ()

JamaicaHadra

Co na to říci - líbilo se vám to? Roztřesená kamera málem ve stylu Záhady Blair Witch, první polovina filmu, kde se opravdu nic neděje a my sledujeme bandu studentíků (některých zhrzelých) jak sexují tu a tam s tím a pak s tou, aby zjistili, že po nich následně (kvůli jakési kletbě?) jde pro ostatní neviditelná lidská bytost, co je chce zabít. Do toho hudba, jež zcela nekoresponduje se strašidelnými scénami - kdy by právě měla gradovat. Prostě nevyužitý potenciál jinak zajímavého námětu. 2 * - první za nápad a nebojácnost tohle dílo natočit a druhá za finální scénu v bazénu. ()

Carlatti

No, mě to celé připadá, jako výchovný film pro mládež o nevázaném sexu, nabádající k odpovědnému přístupu a kdy neznámý přízrak představuje pohlavně přenosné choroby:-) Jinak připouštím, že v celku originální. Atmosféra také ucházející, i když hudba jako by k nám přicestovala z filmů 80. let natočených v Československu. ()

Rocky75

Wow, čekal jsem nelogické hloupé béčko, ale toto!!! Super mrazivé napínavé béčko, párkrát mi v tomto filmu mráz po zádech přeběhl.... ()

asxasx odpad!

Je opravdu jenom pár věcí, co je nudnějších! Skoro nikdy nepíšu komentáře, ale zde nemohu jinak. Celej film by se bez problému vešel do 10 minut. A to nepřeháním. Pomalé a rozvláčné záběry kamery zafungují 2x, ale ne tisíckrát v jednom filmu. Za celý film se člověk nedozví, co se o vlastně děje - a ne, to nevytváří tu atmosféru. Na film jsem se podíval kvůli tomu, jak se o něm všude hlásá, jak je skvělej a jak je především originální a nápaditej. Pár zajímavejch scén to mělo - ale to je všechno v traileru. Když nad tím teď přemýšlím, tak trailer dokonale shrne celej film, i jeho rozuzlení. Opravdu silně nedoporučuju. Námět by mohl bejt fajn, ale provedení je extrémně špatný. Lituju, že jsem to dokoukal. ()

renidlo odpad!

Trochu nevěřícně zírám na tu většinu kladných hodnocení. Hlavní myšlenka filmu není špatný nápad, ale tím výčet kladů končí. Absence nějakého hlubšího příběhu, někdy nesmyslné chování postav, to, co má nahánět hrůzu, je spíše směšné. I ta hudba, hlavně ze začátku, běs. Tohle není ani béčkový horor, maximálně něco jako cvičení k zápočtu na škole začínajících filmařů. ()

agamazx

No neviem, ale chapem co chceli spravit. Fuziu moderneho a retro horroru. No celkovy dojem bol dost priemerny az chudobny, ked to porovnam napriklad s Phenomenou tak toto je vtip. 3* ()

Salsecnew

Velice povedené, přestože jednoduché. Některé snímky mají své efekty, kaskadérské kousky, populární obsazení a tak dále, ale postrádají atmosféru. Tento snímek, ačkoliv je jednoduchý, celkem nerozvinutý, tak atmosféru má. Trochu mi to připomíná Pátek třináctého, Kruh, Noční můru z Elm Street, Nezvratný osud a možná i Terminátora.... hlavní postava je na útěku před nenápadným, záhadným a smrtícím monstrem, a pokud zrovna neutíká, tak se neustále ohlíží a obává se, kdy ji to monstrum zase najde. A to ji vždycky nakonec najde. ()

Ospalek

Podle mě absolutně brilantní nápad na horor. Démon, co tě pronásleduje a nejde zastavit.. Je to vynikající a já se moc rád díval na tento povedený kus. ()

sadsammy

Neco jako horor. Nebylo to vubec spatny, jenomze po zhlednuti jsem mela divny az neprijemny pocit a to nevim proc.. Mozna proto, ze rozuzleni ukazalo zhola nic, z jakeho duvodu se to deje a kam to zmizelo nebo kde se jeste objevi..? Snimek mne drzel v napeti a hudba pusobila hruzou. ()

Čeká nás várka hororových pokračování

Čeká nás várka hororových pokračování

02.11.2023

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

02.12.2015

Oscarová sezóna pomalu začíná a jako tradičně se o první důležitá ocenění postarali pánové z National Board of Review. Tohle recenzentské sdružení potvrdilo, že nový Šílený Max nezasáhne jen do… (viac)