Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

kajas

Ach jo. Ne, vážně ne. Z "Médi" jsem byla nadšená, v životě jsem se v kině tolik nenasmála, navíc zbožňuju Charlize, takže jsem logicky čekala solidní komediální podívanou. Příběh tak nějak hezky odsýpal, doprovázen příjemnou hudbou, "Návrat do budoucnosti" a Django vyloudí úsměv na rtech, ale tím končí moje veškerá chvála. Většina "humoru" byla prostě a jednoduše přes čáru (při scéně s plnými klobouky jsem jenom přemítala, jestli tohle mají přítomní herci opravdu zapotřebí). ()

evanka

Trapné trapné trapné. Fekální a trapné vtipy jeden vedle druhého. Ani romantická rovina to nespravila. Celý film jsem spíš kroutila hlavou nad scénářem a režií a zasmála jsem se snad 3x. Po Méďovi docela zklamání. ()

higuain

Že mu nechybí sebevědomí, dokázal MacFarlane už jenom tím, že vedle herecké extratřídy, která mu podepsala účast na jeho filmu, obsadil do hlavní role sám sebe. Bohužel se tento krok neukázal zrovna šťastným, jelikož jak je MacFarlane poměrně zajímavým nadějným režisérem se svérázným stylem humoru, tak je vpravdě nezajímavým hercem. Stačí si představit eskapády hlavního hrdiny v podání lepšího herce, co by to podal tak nějak živelněji a jsem si jist, že by tahle westernová blbost skončila v červených číslech. ()

stuntmanMIKE

Zo začiatku som sa celkom bavil, ale postupom času som si uvedomil, že ten film nemá žiadny dej. Silený humor sa stal trápnym doplnkom blbého filmu. Ale ruku na srdce... párkrát som sa fakt z chuti zasmial. ()

Moena

V první řadě se velice stydím za to, jakému pokleslému humoru mě tvůrci přinutili se smát. Ale, že jsem se opravdu zasmál. Na slzy to sice nebylo, několik extrémně trapných nebo hluchých míst by se taky našlo, ale vyvažuje je pár opravdu geniálních vtípků. Jedna hvězda dolů za příšerné herectví Setha MacFarlana. I když se samozřejmě dá pochopit, že pokud si jako scénárista napíšete postavu, která se líbá s Charlize Theron, tak jí jako režisér těžko přiklepnete některému z přátel v castingu. To byste byli dost na palici. ()

dee-key

Taková ta debilitka na kterou se radši už znovu nepodíváte. Osobně nesnáším kreténa MacFarlana, ale tohle se mu docela povedlo. Sice je to místama nechutné nebo perverzní či idiotsky rádoby vtipné, což bych od jeho filmu čekal, ale povedly se mu docela dobré frky na středozápad předminulého století, a to se počítá. ()

GOtoUCSC

Achjo, to bylo tak strašně hloupý, plný super trapných vtipů o fekáliích a spermatu. Taková úroveň Scary Movie 4 a to ani nemá jít o parodii. Smutný je, že i přes všechny trapnosti by se našlo pár vtipných a chytrých odkazů a scén, ale v situaci, kdy je člověk totálně zhnusen celkovou úrovní filmu už ani není ochoten dát tomu jakékoliv bonusové body. Navíc většina herců působí hrozně nepřirozeně a vůbec mi nesedí do westernové výpravy, jedinej, kdo mi nebyl úplně nesympatickej byla Charize Theron. ()

Cl3ricK

"Cože? Celý dolar?" Je to vlastně takový hraný Family Guy. Ale protože jsem nic jiného nečekal, jsem hodně spokojený. I tady se objevuje rasismus, černý humor a i nějaký ten fekál. Co se mi hodně zamlouvalo, tak byla hudba, výborná byla všechna ta camea. Ať už Reynolds nebo kapitán Picard jako hlas jednoho ze strážců. Pobavilo a to je důležité. ()

Beagle

Dávám za čtyři. Možná je to příšerně nevyrovnané, chvíli ukrutně sprosté, chvíli dojemně romantické, ale bavila jsem se celou dobu výborně. Seth MacFarlane prostě zdá se umí, a taky má šťastnou ruku při obsazování hlavních rolí. ()

maverick10

Navrat do budoucnosti, Mila Kunis, R. Reynolds, Nespoutany Django . . . To osatni byly zbytecnosti, ktere nedavaly smysl, Ribisi x Silverman, ci tuna ovciho vykalu na 5 minut filmu. A co bylo nejhorsi? Naprosta ztrata soudnosti a obsazeni se do hlavni role. Seth ma zatim nejbliz priblizit se alespon trochu Jimu Abrahamsovi a jeho Zhavym vystrelum, ci Pripoutejte se prosim. Buh vi, ze od te doby se jim zanrove a inteligencne nikdo nepriblizil. Pres prujem Barneyho Stinsona, ci detail ovciho penisu to ale rozhodne nepujde. Takze vratime se zpet a zkusime to znova. ()

Martyska

Niekedy si myslím, že film už asi ani nejde viac prepchať komerčnými hláškami, detinskými vtípakmi a dvojzmyselnými dialógmi. Ak je toto považované za komédiu, tak sa vôbec nečudujem, že všetky americké komédie sú považované len za stupídnosti, ktoré boli vyprodukované, len preto, aby boli. Ako fajn, niekedy som sa aj zasmiala, kostýmy aj hudba boli skvelé, ale to je asi tak všetko. Scenár úbohý a herecké výkony...no. Cameá slušné, ale úprimne? Niekedy ma fakt prekvapuje, že také herecké esá, ako v tomto filme sa dajú prilákať na takú veľkú blbosť. ()

ilemas

Velmi trapný western s trapným humorem se spoustou hluchých míst. Celý film táhla Charlize Theron, díky ní jsem vydržel až do konce. ()

M.i.k.e

Humor Setha MacFarlenea mám hodně rád a po výborném Méďovi jsem očekával další smršť,nicméně Million Ways je hodně nevyrovnané a na každý smrící gag je tu pět takových,kde jde Seth až na dřeň,ale až tak vtipné to není.Holt to co funguje ve Family Guyovi,nemusí nutně fungovat v hraném filmu.Spousta cameí a těch pár opravdu odzbrojujících gagů to nakonec zachránit nedokáže.Jsem hodně zvědavý jak bude film působit při druhé projekci,po té první je to spíš lehounké zklamání...Mila Kunis...70% ()

Meridius

Fekalni humor mi rozhodne nevadi. MacFarlane mel zustat za kamerou. Charlize je nadherna. Barney je nejvtipnejsi postava. A stydim se, ze sem si nevsiml Ewana a Reynoldse. ()

Aljak

Po skvelom Tedovi čakal od MacFarlana asi každý nejaký vydarený film plný neohrozeného sarkastického humoru. Westernové prostredie síce nepatrí zrovna k mojim obľúbeným, ale povedal som si, že Seth by to mohol vedieť plnohodnotne využiť. A tu prišlo to sklamanie, lebo napriek dobrému scenáru to v mojich očiach pohorelo najmä na rôznych absurdnostiach, ktoré boli pre tento film veľmi zbytočné - reč je najmä o niektorých fekálnych scénkach a podobných hlúpostiach. Aj keď sa to väčšinou darilo vyvažovať starým dobrým sarkazmom a absurdnými dialógmi, tak celkovo som z toho určite nemal až takú dobrú zábavu ako tomu bolo pri Tedym. Ale nebolo to až také zlé, povedal by som že na adekvátne 3*. ()

Chen

Fekální humor málokdy opravdu pobaví a tentokrát se to moc nepovedlo, je tu na mě až moc hluchých míst a povedených vtípků je překvapivě málo. Herecké obsazení je bezva, několik cameo výstupů také, ale jinak průměrná záležitost. ()

Figu

Million Ways to Die in the West = Všechny cesty vedou do hrobu. Na to nejsme zvyklí, aby se skoro ztotožnil i český překlad filmu s originálem. Laciná komedie se spoustou stupidních i skvělých hlášek, s lehkým nádechem parodie a s hrozným "hercem" v hlavní roli. Zaráží mě kolik velkých osobností je možné v něčem takovém vidět, ať už jde o Charlize nebo Liama. Ale co, vždyť jo, nemůžeme vše pořád brát tak vážně jak za císaře pána. Navíc mě pobavila vsuvka Christophera Lloyda ve stodole. 60% ()

Rajesh_K.

Celkem kravina, ale šlo se na to dívat. Seth MacFarlane měl radši zůstat v režii, jako hlavní postava mě moc neseděla. Ale joo, zasmál jsem se..Mi La Ku Nis! Mi La Ku Nis! :-D A Charlize Theron je stále kočanda. ...(60%) ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)