Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

Folky

Některé vtipy skvělé, některé úplně mimo. V tomto rámci cca padesát na padesát. Jinak je to dobrá zábava, která by ale potřebovala vyrovnat tempo a zkrátit tak o patnáct minut. ()

Rathalos

Uz velmi dlho som nevidel tak vyborne spojenie westernu a komedie,ani nepamatam,fakt som sa bavil kralovsky,Seth MacFarlane je sympatak a zahral takeho tutka dobre,Charlize Theron tradicne krasna a drsna,pristala jej taka rola,cize vazne nemam co vytknut,jasna volba...:-) ()

oli009

Hvězda navíc za Charlize a povedené popkulturní odkazy (zejména Návrat do budoucnosti mě hodně potěšil). Jinak je to ale film, který měl ambice stát se chytrou společenskou satirou (a nutno dodat, že čas od času se mu to opravdu daří), ale celkově utopil se v brakovém a trapném humoru, nad nímž se pousmíváte hlavně ze soucitu k hercům a všem zúčastněným. ()

Nerd4Dreaming

Sádlo má pravdu, hudba i prostředí je super a navrch bych vychválil i infantilní humor, kterymu nemám problem se zasmát, protože koukam na komedii a ne na operetu. Libi se mi, ze si tvůrci nebrali servítky! ()

Lyžař

No tak tohle me z vetsiny opravdu bavilo. Posledni roky si vsichni hrajou na to, co je a neni korektni, misto toho, aby se proste bavili a zili. To je presne duvod, proc me bavi Divadlo Mir. Nesrat se s tim. Kdyz nekdo da nekomu neco do piti, holt po tom dostane hnacku. Tak se na ni pojdme kouknout. Prostitutky jsou taky remeslo. A tyhle holky se chtej taky vdat. Nojo, sranda to je atypicka a skvela! A taky super herecke obsazeni, super kamera, rezie, lehce jeste doladit scenar a par hlussich mist a prima vec :) ()

FanKalEl

Fíha, tak tento rok je bohatý svojou úspešnosťou filmov, teda aspoň pre mňa :) Samozrejme je to z časti hovadina ale ja som čakal že ešte budem nasraný keď si to pozriem. Takže som milo prekvapený, samozrejme som nebol v kine ale pekne v pohodlí domova som si to pozrel keď som našiel tú správnu náladu. Predovšetkým je hlavné aby ste si sadli s hlavným hrdinom, ostatní ako Charlize Theron či Liam Neeson sú dobrí ako vždy a musím povedať že Neeson dokáže zahrať hocičo :D Niektoré vtipy boli suché či nechutné ale každý si tu niečo nájde a mne osobne sa páčila väčšina z vtipov a k tomu som sa od začiatku do konca bavil. Navyše to má aj príjemnú atmosféru a rekonštrukciu divokého západu. (80%) ()

Rockerman

Nemohu si pomoci, ale mě se to líbilo, tedy většinou. Ano, jsou tu dvě velké vady na kráse, které snižují úroveň filmu. Především je to ten fekální humor, jemuž nikdy nepřijdu na "chuť". Prostě mě průjem a prdy nepřijdou moc vtipné. Druhý kaz je zase těch příliš mnoho zbytečných slov, kterých je tolik, že to až unavuje a také nejsou vtipné. Naštěstí to tu vyvažuje ten opravdový humor, zvláště některé hlášky. Výborná je absurdní dvojice milenců prostitutka a opravář bot, kdy křesťansky vychovaná Ruth nechce mít se svým milým předmanželský sex, ale denně "obslouží" až 15 klientů. Hlavní postavou je však Albert, pasáček ovcí, který jen příliš sečtělý a chytrý pro život na divokém západě. Ten ostatně nesnáší, protože mu každou chvíli někdo nebo něco usiluje o život. Hláška o zatoulané ovci do bordelu je asi tou nejvtipnější, ale moc horší není ani scéna střelnice, kde se střílí na utíkající černošské otroky. Tuto nekorektnost tvůrci zažehnali poslední, již potitulkovou scénou. Takže u mě většinou spokojenost, kterou hodnotím tři a půl hvězdou a půl hvězdy přidávám za Charlize. ()

bararich8

Hehe, povedená komedie. Navíc westernová, to je vcelku originální. Uznávám, že je to kolikrát dost přestřelené, ale příjemně pobavilo. Některé vtipy spíš trapné, ale naproti tomu jich byla spousta dost trefná. Potěšili i různé narážky na jiné filmy a kvalitní herecké obsazení. Slušné 4*. ()

Petyas

... ty ještě nespíš se svou holkou? Ne, jsme věřící a ona chce počkat až po svatbě. Ale vždyť pracuje v bordelu a za den zvládna deset chlapů? To jo...... ale jen když má krátkou směnu. Jako některé hlášky/dialogy byly vážně skvělé. Líbila se mi hromada moderních prvků a narážek, např Christopher Lloyd a jeho DeLorean a nebo nakonci Jamie Fox jako Django :-) Celkově to byl lepší průměr. Dávám 60% ()

figliar

Seth MacFarlane dokázal svoje všestranné nadanie, aj keď už dávno nie je len tvorca animovaných seriálov, a poukazuje v tomto filme na absurditu súčasnej doby. A výstižne. Kopec krátkych, pár sekundových scén a gagov, ktoré sa na pár sekúnd mihnú v zábere nemajú chybu. Postavu malomestského paka zahral geniálne, aj keď Niel Patrick Harris o malý kúsok vo filme napreduje. Výber hercov je taktiež na jednotku. Škoda trochu prepálenej dĺžky. Aj keď humor je viac-menej primitívny, pobavil som sa skutočne dobre. ()

ZackSawyer

Vtipy které nejdou napasovat do Family guy a American Dad se vrzly sem ;-) Dobrá parodie s mnohačetnými narážkami, nelogickými otázkamï, které se snaží osvětlit aneb Západ podle Setha ;-) Krásná pistolnice a smolař, přítel Ribisi :-D, který má vztah snů.... Dobré ()

pepa3rd

V podstatě parodie na to, že na divokém západě to bylo sakra divoké, především pro "normálního" člověka. Humor většinou pramení z přehnaně drsného světa, takže je často na hraně a sem tam se vyskytne i nějaký ten fekální vtípek, ale ty první kupodivu nejsou vzhledem k celkovému vyznění filmu tak nekorektní a těch druhých je ještě snesitelné množství. Kdyby si fekální humor odpustili úplně, dal bych víc. 55 % ()

emdvojka

Prapodivná komédia s westernového prostredia doplnená fekálnymi a oplzlými scénkami. Niektoré časti filmu sa celkom podarili, ale to je stále málo nakoľko, tvorcovia sa určite pokúšali vytvoriť film plný gagov, vtipov a chceli obecenstvo zahrnúť nekončiacou zábavou a smiechom. No v mojom prípade a v prípade aj iných uživateľov sa táto predstava nenaplnila ani zďaleka a preto všetky cesty pre tento film asi ozaj vedú do hrobu... ()

darkreider

Asi začnem platonicky zbožňovať Charlize, pretože tá žena prekročila ligu a kraľuje. Je to devíza toho filmu a nepopieram, že je dôvod prečo laškujem nad 4tou hviezdou. Druhé ohienko v poleni je NPH, ktorý je proste NPH a tretie (BACHA SPOILER JAK PRASE!!!!) Delorean. Je tu dosť luxusných vtipov ("Ukaž nám dolar!") ale potom je tu sada niečoho, čo vtipom ja nikdy nenazvem. Lenže s tým treba počítať, lebo MacFarlane. Každopádne áno, som celkom spokojný. ()

Cruchot

Kromě samotného MacFarlanea, který mě iritoval od prvního záběru, tu máme opravdu prvotřídní casting. Obzvlášť Charlize T. je kouzelná a Neeson si svého záporáka opravdu vychutnal. Hudba je vynikající a už první westernové záběry slibují mnohé. Jenže celý film posílá z mého pohledu do pekel místy neskutečně ubohý humor. Ne že bych se vůbec nezasmál (např. výborná cameo scéna Christophera Lloyda), ale většina scén vyznívá v lepším případě nevypointovaně, v horším případě neskutečně trapně nebo nechutně. Skoro se divím, že jsem to dokoukal až do konce. ()

ortoncz

Chlapec ze sebe dela debila, aby dostal dívku svých snu, která se s nim rozešla. Ale nakonec to dopadne úplně jinak. Liam je peknej hajzl. NPH super borec. Verbální komunikace je celkem fajn a nebere si žádné servítky. Některé fory jsou super, naopak jiné jsou opravdu trapné. Hodně mě bavily odkazy na jiné filmy. 50% ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)