Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

laik_60

snaha o parodiu westernov s "duchaplnymi" vtipnymi dialogmi. ale stálo to za prd. film pre lacnu komerčnu televíziu do kina by som na to isto neišiel. Keby mi tak niekto vysvetlil preco sa dá také eso ako je Liam Neeson navliect do takého braku !!! Buď je zadĺžený , alebo je "na prachy" ... škoda... keby z toho urobili kratke scenky a pustali to o siestej z nudy boli by lepsie urobili ()

mortak

Na tento film bych poslal módní policii z bulváru. Každá scéna, jiné ladění, asi jako kdyby si nějaká celebrita vzala k večerní plesové robe leginy a tenisky. MacFarlane chtěl asi natočit něco epickeho s emocemi a příběhem, jenže mu z toho zase vyšel sitcom. Ovšem soundtrack je za pět, i když opisuje. ()

alchac

Očekával jsem jen velmi slabý odvar zpuchřelého Žhavého sedla, který bude při troše štěstí říznutý alespoň trochou vyšeptaného Podivného dědictví. No a světhe div se, ono to do jisté míry skutečně tak bylo. Ovšem naštěstí jde především o výtečnou, rafinovaně černohumorně fekální záležitost plnou "nekorektních" sexistických, rasistických, antisemitských, homofobních a jiných istických a fobních vtípků, u které jsem se nekontrolovatelně téměř dvě hodiny tlemil. Nebo už mi možná měkne mozek. Ale stávají se i horší věci, třeba že lidé na trhu prostě umírají, pročež sem tam nezbývá, než věci vyřešit tak, že si kolektivně vezmete drogy a nakopete černého kondora do koulí. ()

tomeek

Prvních 20 minut jsem byl překvapený, jak šíleně sprosté to je, ale pak jsem si tak nějak zvykl a nechal jsem se bavit. Film, který mému otci naprosto změnil pohled na jeho milované westerny :)) A za TO cameo bych Sethovi vpálil nejradši deset hvězd, protože ... to se nedalo :D Husina až na prdeli. Best. Cameo. Ever. A Ryan Reynolds :)) ()

StanislachKo

Každému kto videl trailer odporúčam poučiť sa z mojej chyby a ušetriť 2hodiny svojho života = nepozerať. Aj keď mi imponuje MacFarlanova odvaha (preplácať film absurdným, či fekálnym humorom až do miery únosnosti), toto nebol až taký zásah ako v prípade bohovského TED-a. Obsadenie seba samého nebol tiež najšťastnejší nápad a navyše tie podivné cameá, ktoré sa tu proste nestihli pretaviť do známeho príjemne hrejivého pocitu... No neviem, neviem. ()

Doudis19

Pár slušných hlášek a povedených cameo rolí nestačí na utáhnutí kino komedie, navíc v tak filmově složitém prostředí jakým je divoký západ. Težko uvěřit, že to vzešlo ze stejné dílny jako borec Ted. ()

URBAN

Myslel jsem si že se Seth MacFarlane se vydá po vzoru úspěšného Teda, ale toto se bohůžel nestalo. Jako jo zasmál jsem se, ale nemyslím si že vtipy o hovnech jsou něco co by vystačilo na celý film, navíc se tento film ubírá spíš takovým vážnějším směrem a vypadá to jako kdyby se film nemohl rozhodnout jakým směrem se bude ubírat. No je to škoda, protože s celým obsazením a námětem by se dalo něco dělat. ( 6.9.14/MAC ) ()

Mol

Nebylo to tak špatný. Některý vtipy dobrý, některý prostě ne no. Tak to tady v těch crazy komediích chodí. Potěšil hlavně MacFarlane tím, že má rád návrat do budoucnosti a taky tím, že potkáme i Djanga. Oddechovka, ale nemyslím, že bych měl nutnost to vidět ještě jednou. ()

WinnJets

Charlize zraje jako víno, ona je snad ještě hezčí než za mlada a už jen kvůli ní se vyplatí na tohle podívat. I v tomhle snímku (úplně stejně jako ve Sněhurka a Lovec) naprosto zastínila svou sokyni a být v roli Alberta, tak se okamžitě zamiluju až po uši. No a když k tomu přidáme i pár vtipů, tak z toho nakonec vyjde fakt solidní parodie. Navíc Liam Neelson se jako záporák, taky jen tak nevidí. ()

SeanLSD

Nie že by to nebola dobrá komédia, nápad využiť Divoký Západ taký, aký skutočne bol, špinavý, krvavý a drsný v humornej rovine človeka, ktorý si to s nadhľadom súčasníka uvedomuje ( hoci to nemuselo byť všetko tak doslovné ), je skvelý, ale jeho obscénny, fekálny a halucinogénny veľmi priamočiary humor je až príliš súčasný. Hoci množstvo týchto gagov prevyšujú tie skutočne dobré a nápadité, celkový obraz Divokého Západu zostáva vlastne veľmi konvenčný a zápletka až príliš tradičná. Teraz je otázka, či všetko to klišé, ktoré tam napokon zostalo, bolo volené dobre, pretože pri zachovaní veľmi klasickej štruktúry bol obraz demýtizovaný a prudké kontrasty zaujímavé, alebo to nazvem proste nedotiahnutým a ottrocky podliehajúcim šablóne, ktorú vlastne absolútne neironizuje, na rozdiel od okolia. Ale Charlize Theron zamachrovala na plné gule. ()

dr.fish

45 minut, víc jsem nedal. Čekal jsem, jestli do toho Charlize s Liamem nevnesou nějaké nové světlo či svěží vítr. Kde ale nic není, není co zachraňovat. Úporná snaha o vtip zabila i to málo vtipného- a ten fekální humor nefungoval ani trochu. Páni producenti už opravdu neví co vypotit, jak ty prachy z lidí vyrazit, a zkouší prostě cokoliv. A ty hvězdy? Holt musí být taky z něčeho živi...asi není pořádná práce tak berou tohle...20% ()

Remivsremi

Film, který si celou cestu podkopává nohy nevkusnými a zbytečnými "vtipy" fekálního ražení. Velká škoda, jinak by jsme mohli mluvit o příjemnou western komedii. Takto jen máme další Epic Movie na divokém západě. ()

Triple H

Mierne zlepšenie oproti IMO statočne preceňovanému Tedovi, ale žiadna sláva. MacFarlane tlačí na pílu hrubozrnnosti ešte viac ako predtým. Nie som snob čo ohrnuje nos nad každým prdom či zvratkom, ale ovčie penisy, šťanky do ksichtu, semená na líci a klobúky plné sračiek? Na jednu z najväčších humoristických persón posledných rokov (či už pred kamerou, alebo za), sú vtipy podobného formátu veľká bieda. Aj Sandler dokáže takéto šmaky dávkovať vkusnejšie a to už je milí priatelia čo povedať. Mimo týchto trápnych hrubozrnností je MacFarlane inteligentný chlapík a vie pobaviť, avšak jeho humor sa hodí skôr do stand-upu, roastu, alebo na moderovanie cerémonií. V priebehu filmu sa totiž na nás sype jeden observačný a ironický postreh za druhým, ale to čo dobre funguje na javisku a v inom formáte, automaticky nefunguje dobre aj vo filme. Je evidentné, že štúdio po Tedovi dalo tvorcom voľnú ruku a tak je celý film viac-menej len kanonáda vtipov, ktoré bavia predovšetkým samotného MacFarlanea (resp. jeho fakt skalných fanúšikov). Herecky je Seth o ničom, je len sám sebou a nič viac. Liam Neeson stál za prd - do roly hajzla sa nevie poriadne oprieť, stále má svoj taťkovský kukuč a IMO sa aj celkom nudí. Charlize je pekná, ale vidieť ju kŕčovito fuckovať v každej druhej vete mi krivilo ksicht. Skrátka sa tu všetci snažili o nejakú odviazanú vec, lebo však MacFarlane je cool a ľudia ho žerú, ale chyba lávky - väčšina vecí vyznieva silene a popravde aj pod úroveň mien, ktoré sa podarilo do filmu nalákať. Jediný Neil Patrick Harris slizákuje fakt ukážkovo a správne sa naladil na frašku, ktorou celý film je. ()

Ogen

Auč! tak to se moc nepovedlo.... Herecky byli všichni celkem dobří, ovšem taky žádný zázrak ale pokud tohle měla být komedie tak jsem čekal že se budu držet křesla a mlátit hlavou o stůl. Žádný velký zážitek se nekoná a jde spíše o odechovku pokud se chcete dvakrát až třikrát usmát a jednou trochu zasmát. Setha mám celkem v oblibě proto z respektu dávám 1 a za záběry a několik hezkých scén - na který je opravdu hezký pohled - dávám další 1. ()

chelseaman22

Všechny ftípky, fórky a kulišárny jsou obsaženy v traileru ergo vy, natěšenci jako já budete konsternování z nudy, jež je jedenkráte za patnáct minut proložena nevkusným ftípkem! Nelze popřít, že Seth MacFarlane má za ušima nebo že Charlize mohla ukázat z nohou víc, než kotníky. Bohužel děj je chabý, točí se kolem chujovin, jemuž se smějí dřevorubci po pátém černém, což je na filmu nejvíce patrné ve vztahu k metráži. 15% Celosvětový výdělek k 13. 9. 2014: $85,989,748, což je 2,2 násobek budgetu ()

Mr.Ripley

Geniální odkazy (stodola, Django) a gagy (nespočet s citem vložených fekálností) utopené v přemrštěné stopáži a nudné vatě. Obrovské promrhání potenciálem a do poslední epizodní role vypilovaného obsazení. ____ Theron je bohyně! ()

SniperG1

Až na pár momentů mě to moc nebavilo! Humor průměrný, herci žádná sláva a některé scény byly i dost trapné! Kdyby radši udělali pořádně nabušený Western jako třeba Tenkrát na Západě nebo Sedm statečných... 50% ()

kinghome

Enšpígl to vystihl úplně přesně. Na předpremiéře všichni tleskáte, dokonce i během scény a pak to tu zkritizujete, fakt šašci tady. neříkám, že to bylo něco extra, ale svůj úkol to splnilo, já se bavil. Budu se opakovat, prostě platí to stejný jako u Sousedů Setha Rogena a dalších takových komedií. Tohle je dělaný pro prdel a je jasný, že tam pár trapných scén bude, ale na druhou stranu se to vyrovnává těmi skvělými hláškami a úžasnými charaktery. Narážky na filmy jsou dokonalý a několik scén si budu pamatovat ještě dlouho, například sfetovanýho MacFarlanena a celou scénu s Indiány. Škoda té romantiky, ale většinou na to navazoval hned nějaký vtip, plus na projekci kýchnutí slečny, které pobavilo taky všechny... Škoda jak to tu hodnotí všichni špatně, přitom se na projekci smáli jak dementi, hold takhle finguje CSFD, přetvářka, protože lidi jsou přeci moc inteligentní na to, aby se jim líbila takováhle "primitivní" komedie. ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)