Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

Miska2712

Tento film som zaradila do kategórie ,,na nedeľné popoludnie,,. To že som sa zasmiala asi každých desať minút môžem potvrdiť. No tým, že mám viac v obľube filmy, ktoré sú viac reálne, nemôžem potvrdiť, že by som si ho pozrela znova. Ako som už aj na začiatku spomínala, ak máte záujem zasmiať sa s priateľmi pri zmrzline cez víkendové popoludnie, tento film je na to stvorený. ()

MiniRecenze

Pokud jste viděli trailer,tak jste si říkali,jaká to bude sranda a ve své podstatě je to pravda i když ty nejpovedenější fory nás lákaly v ukázce.Občas mohla režie "ubrat plyn" ,protože se najdou takoví,kteří mužou používat slova jako: nevkusne,nechutné.Jo,sem- tam je to někdy síla ,ale není to nic u čeho by jste měli zvracet.Ve filmu se objeví hodně známých tváří a to Vaše oko potěší,naopak hlavní role mohla být obsazená někým výraznějším,proto je tu CH.Theron ,která tu hlavní postavu dobře doplňuje. Zápletka je předvídatelná,ale potěší vsuvky z jiných filmů.Na 3Déčko je zbytečné chodit,protože tento efekt si žádný "neodnesete".Jinak docela fajn oddychovka u které se budete bavit. FAJN!!! ()

metztlimoon

Ono to vôbec nebolo zlé! Ovce sú top, niektoré jeho úvahy tiež, situačný humor sa tiež nájde. Za čo ide OBROVSKÝ MÍNUS je fekohumor (slovko humor je v úvodzovkách, ok?), ktorý ja teda neznášam a len naozaj vo výnimočných prípadoch (0,5%) je dobre inštalovaný. Ale bavila som sa, taká strelená oddychovka. ()

kacer4

Nie veľmi výnimočný ale ani veľmi pokazený film. Humoru som dostal koľko som očakával a deju asi ešte viac ako som očakával. Najviac ale potešil Dr. Brown. ()

misiaq

oproti Tedovi o dost slabsie, je to taka parodia na westerny s popkulturnym odkazom, a zopar super cameo (mne osobne sa najviac paci to zaverecne) ale akoby to MacFarlane nedotiahol do konca, mozno bola chyba, ze sa rozhodol aj rezirovat aj hrat... ()

hony23

Velice slušná westernová komedie, teda pokud odmyslíme ty hovna, chcanky a sperma! No dobrá, zase tak slušná nebyla, ale rozhodně mě tahle ptákovina pobavila. Né že by se člověk smál od začátku do konce, některé pasáže pokoušející se o romantiku byly slabší, ale vždy, když film začal sklouzávat k nudě, přišla nějaká luxusní hláška, která situaci zachránila. ()

fafejt001

Opravdu ubohé , stupidní , hrozné , hnus. Musel jsem odejít z kina , a myslím , že mi bylo špatně . Scénáristům hráblo . Jednu hvězdu za CHarlize .. , ale proč v tom hrála ... nechááápu . Asi nejsou dobré scénáře , tak se bere všechno . Je to hnus ,, velebnosti !! ()

Merenre

Skoro bych se i rozmýšlel nad plným počtem. Po neskutečné, bezduché sračce Méďovi, která u mě jasně vítězí coby nejprvoplánovější nejzbytečnější film posledních 50 let, se McFarlane pustil do filmu, který má jiskru, myšlenku a koule, a dokonce solidně zavání originalitou. Vtipy, ač často fekální a pokleslé nepůsobí v daném kontextu vůbec nevkusně ani trapně nebo úchylně (jako u médi), ale dokáží pobavit (a to tento druh humoru nesnáším), což je skutečně obdivuhodné. Farlane zvládá roli velmi dobře a postava totálního jelimana k němu sedí jak prdel na hrnec. ()

blekekeke

Mělo by se říct, že je to tak blbý až je to ... jo stále stále blbý. Po dialogu přichází vtip, ten však nepřichází, a tak je to až do konce ... ()

tomino28

Možná, že kdyby si tvůrci po sobě aspoň jednou přečetli scénář, zjistili by, jak debilní film se chystají točit a třeba by se na to vykašlali. Protože existuje zhruba milion způsobů, jak peníze obětované na vznik tohoto filmu utratit lépe. ()

Oxik49

Na dlouhý podzimní večer ideální film na zhlédnutí. Jak již někteří zmiňovali, ve filmu se objevují nudné suché pasáže, které jinak povedené bláznivé komedii ubírají něco málo na kvalitě. Velmi příjemně mě překvapila scénka s doktorem Brownem z Návratu do budoucnosti (škoda, že tam to prolnutí nebylo trochu víc rozvinuté). K dokonalosti má film daleko, přesto se na něj někdy podivám rád znova. ()

rytir1

Zase jedna povedená komedie z divokýho západu. Zapomeňte na kecy že nejvtipnější je tu Harris a byla škoda jej sem tahat jen proto že to patrně neunesli fandové jeho seriálu. Zapomeňte i na pár trapných scén které kazí začátek a pojďte se smát, protože tady se rozhodně smát budete až do konce, který sám o sobě ( neprozradím děj těm co neviděli aby byli překvapeni jako já ) vás šlehne smíchy až na zem. Protože na pouti se umírá )))) ()

RomaS

Americký Západ je příšerné nechutné, špinavé a nebezpečné místo! Vše kolem tě chce zabít. Zločinci, ožralové, psychopati, prostitutky, hladové zvířata, nemoci, sebemenší zranění, Indiáni, i počasí! Můžeš umřít dokonce i na záchodě! Připadá mi, že mi jde o život i když jdu na záchod někde mimo dům. Jsou tam v trávě zasraní chřestýši. A i když to všechno přežiju, víš co mě dostane? Cholera. Slyšely jste o ní? Černé hovna.. A ikdyž tohle všechno přežiješ Víš, kdo ještě tě může zabít? Ten vypatlaný doktor. Před pár lety jsem se nachladil A víte, co mi řekl? "Strč si do ucha hřebík" To je dnešní medicína! "Doktore mám 39 horečku. To chce oslí kopanec." Víte i náš pastor zabil dva lidi! PASTOR! Fakt! Zabil chlapa v souboji. A potom zabil jeho mladého kluka protože se bál, že se bude chtít pomstít! Jak tohle víš? Protože o tom měl jedno celé kázání! Bylo to kázání o prozření! Chcete vidět více smrti? Tohle je náš starosta! Je mrtvý. Takhle tam leží už třetí den. A nikdo nehnul prdelí. Nikdo ho neuklidil. Nikdo jeho smrt nevyšetřil. Poslední tři dny, nejvyšší orgán tohoto města je mrtvola. Ou!! Koukejte na to!! Vlci táhnou jeho tělo pryč! To je přesně to co jsem myslel! Sbohem pane starosto! Bude z vás krásné vlčí hovno! Bože!!! Tak to, moji přátelé, je divoký západ! ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)