Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

RoyBatty444 odpad!

A opäť tu máme fekál s nie celkom pochopiteľným obsadením ale každý máme svoj vkus. Neviem čo vedie dámy a pánov za veľkou mlákou chrochniť sa v takýchto odpadoch, ale asi ich už len tak niečo nerozosmeje. Takže po Your Highness/Princ a pruďas som opäť znechutený a toto som ani nedopozeral. ()

Epco

Nuda, trapnosť, zmar. Opäť raz výborne obsadený ( až na hlavnú rolu ) pomerne dobre zahraný trapný kus, kde nefunguje snáď ani jeden vtip. ()

gael83

Fetišismus na třetí! Doslova píčovina, která poslouží, jako pořádný výplach mozku na páteční večer v případě, že nejdete pařit! Theron překrásná! Jamie Foxx, What?! ()

Mark1983

Souhlasím,že na Méďu to nemá,přesto bych film neviděl tak negativně jako někteří uživatelé na čsfd,což se jedná o pohodovou odpočinkovou westernovou komedii na víkendové odpoledne. ()

pepca72

Tak po dlouhé době, asi tak od posledního kousku s Frankem Drebinem, jsem se náramně pobavil, a to po celou dobu tvání téhle taškařice. Absolutně nemám co vytknout. Humor je zde opravdu humorem, a ne oplzlou zábavou pro retardované náctileté blbečky. Byl jsem potěšen, že, se už opět v Američce, může dělat prdel z negrů, což bylo dlouho tabu. Střelnice s negry, útíkajícími z polí s bavlnou, neměla chybu. V tommhle filmu, bylo vše naprosto v pořádku, a děkuji, za návrat k srdečnému smíchu při sledování těchto taškařic. Jo, a na fotce se nesměje, jo. Plných 5 *, není zač ubírat. ()

dalver

Kopa fórikov sa minula účinku a možno i prítomnosť tých zbytočnejších s telesnými tekutinami, ale skrátka taký už MacFarlane je. Sledovať ho však najmä keď ´´spieval´´ Tarzan Boy a podobné malé skryté blbinky s zopár vydarenými cameami dokonale nahrádzajú aj nevydarené žarty. Nevadila mi ani strojenosť a prehrávanie, čo moc neobľubujem. Možno škoda menšieho priestoru pre Ribisiho /strašne sa mi podobá na Andrewa Scotta/. Nebránil by som sa ani prípadnej dvojke, keď už postretla aj Teda. ()

Dobstaf10

Whore for my horse...farmář z West side hledá ženu, nejlépe ostřílenou pistolnici, která vykouzlí při západu i amsterdamskej perník..do toho opět elegantní teplej řízek Stinson co si zahrál i s králikama v klobouku v tekutém stavu a záporák Neeson s kytkou v análu. Začátek se povedl ale ke konci jim klasicky došla inspirace tak to doplňovali halucinacema s vinetouem a jeho kmenem .. ()

colocolo21

Podľa mňa výborné a jednoznačne lepšie než veľmi preceňovaný, podľa mňa veľmi priemermý Méda, na komédiu síce trochu prehnaná stopáž, ktorá však film vôbec nepoškodila, rovnako ako i nevýrazný hlavný hrdina, ktorého prehrávajú v podstate všetky vedľajšie postavy. Originalita filmu a skvelá Charlize Theron ťahajú film u mňa jednoznačne k 5 hviezdičkám. ()

Jessica_Biel

"Miss Amerika 1880...No ty krávo!" ... Tak touhle větou začíná zničující westernová komedie století. Alespoň pro mně! Tvůrci Meďi zašli mnohem dál a vytvořili luxusní dílo, u kterého se člověk naučí svévolně si smíchy uchcávat do kalhot. Tohle je komedie, jak má být! ()

Primus tesla

Žádný zázrak jsem nečekal a ve finále jsem dostal lehce nekorektní příjemnou komedii z divokého západu. Liam jako záporák sednul, ale čtvrtou stár dávám Charlize. Kam se na ni hrabou všechny ženy západu v celé filmové historii. ()

teseth

Vcelku průměrná blbina, která dojíždí na několik trapně fekálních vtipů, které sráží celkový dojem z filmu. Bohužel ty povedené to nezachrání. Nechápu co nutí tvůrce dávat do komedií fekálie, zvratky a ocasy. To neumí vymyslet něco lepšího... ()

Zemblaff

Málokdo v dnešní době dokáže natočit komedii, ve které je humor použit tak citlivě a trefně, že si divák musí dát během celého filmu pozor, aby si neporanil bránici. MacFarlane to ovšem umí bravůrně a dokázal to nejen v Méďovi, ale stejně tak i v tomhle bijáku. Opravdu skvěle na mě funguje kontrast drsného divokého západu a hlavního "vždynaštvaného" hrdiny, který by místo rvaček v salónu a přestřelek v roce 1882, bral všema deseti více klidné a intelektuální prostředí s plnohodnotnou lékařskou péčí v roce 2014. Film, který mi o pár let prodloužil život. ()

Nýdnol

Tenhle western je tak westernovskej asi jako je Forrest Gump životopisnej dokument. Ježkovy bulvy! Jak jsem mohl být tak naivní a myslet si, že Seth MacFarlane skutečně natočí western. Jeho divokej západ je vlastně pouhá stylistická šaráda, jinak je film další střeštěnou komedií ve stylu medvídka Teda. Úvod filmu sice působí klasicky kovbojsky, ale v momentě, kdy hlavní postavy promluví, vám to hned dojde. Samozřejmě všechna typická kovbojská klišé (hromadná bitka v salónu, lehké děvy, duel, indiáni) tu také najdete, ale jejich působení je víceméně parodické. Jako šlehačka na dortu celé té parodie na divokej západ pak působí scény s náhlými smrtelnými nehodami. No a nebyl by to MacFarlane, aby se v jeho filmu neobjevil nějaký ten odkaz na 80. léta. Kdo pozná song, který hlavní hrdina při finálně přestřelce paroduje v arabském stylu, má u mě bludišťáka:-) ()

AdamDudas odpad!

Audio: 10% Vizuál: 10% Scenár: 1% A to jedno percento za scenár je tam len pre to, že som nechcel uraziť Setha MacFarlanea, ktorého štandard nie je vysoko. Celkom som sa tešil na túto kopu ovčích hovien, keďže som BOL fanúšik Family Guy, ktorý teraz stojí za to isté ako tento film. Nezasmial som sa ani raz. To hovorí za všetko. Celkové hodnotenie Všetkých ciest, ktoré vedú k nesmiatiu sa: 5% ()

Alvin

Bez mrknutí oka tomu napálím pětku. Navlíknout na naprosto tuctový příběh tolik vtipných scén a hlášek a udělat si srandu z westernu, je prostě chválihodný počin, který jen tak někdo nedokáže ocenit. ()

P@\/EL

Netradičně pojatý film z divokého západu přinesl fantasticky a neotřelý humor. Srandovní situace a kopa vypointovaných gagů zde funguje na výbornou. Je jen velká škoda toho, že hlavní záporný hrdina mi přišel dost nepřesvědčivý a celkově nevýrazný. A mimochodem odkaz na filmovou sérii Návrat do budoucnosti se náramně povedl. ()

Kivis

V kategorii přitloublých komedií patří tahle westernovka rozhodně k tomu lepšímu. Na silvestrovský večer naprosto ideální. Výběr herců je také na jedničku. MacFarlane jako trdlo vyrůstající v chlapa, Neeson jako obávaný pistolník, Charlize Theron ve svých skoro čtyřiceti sakra ke koukání a podle rozhovoru v Reflexu poprvé sama sebou. Navrch Ribisi jako poctivý pánbíčkář. Jemu a jeho milé bych se nebál dát o něco víc prostoru a stejně tak by filmu podle mě neuškodilo, kdyby trochu ubral na fekálním humoru. Díky jinak perfektně napsanému scénáři a dialogům by obstál i bez spousty hnědého humusu. Ale žánroví fanoušci to asi ocení. Příplatek za hvězdy z trháků, Jamieho Foxxe a Christophera Lloyda, se vyplatil - scénky pobavily. Možná se na film podívám někdy znovu, abych se pokochal i rolí Ewana McGregora. Jak jsem zjistil, nejsem zdaleka jediný, kdo ho ve filmu vůbec nepostřehl:o) ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)