Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

blondboss

Ako paródia na westernový žáner to bolo naozaj slušné...aj som sa zopárkrát naozaj z chuti zasmial. Je to v podstate strašná kravina s plytkým humorom, ale tak povedzme si pravdu, kto takéto "filmové výstrelky" nemá rád, že? Charlize Theron úchvatná, Neil "Barney" Harris mal takisto svoje vtipné scény a samotný Seth MacFarlane bol dosť nevýrazný, čo sa aj podpísalo na mojom hodnotení. Celkovo teda jemne nadpriemerný snímok, ktorý stačí vidieť raz. 60 % ()

Vasyl

Na to že to je western, a ještě komedie, to bylo prostě dobrý. Protože divokej západ bylo to nejzkurvenější místo a ta nejzkurvenější doba k životu. ()

Domas88

Naprosto geniální, já se bavil, já se nasmál, já si tenhle film užil, bylo mi strašně líto, že tak rychle skončil... Opět nechápu hodnocení, kdybych mohl dam 1000000* po dlouhé době něco povedeného a někdo to holt asi nepochopil... ()

Hezonja7

Velmi rozporuplná komedie, na jednu stranu máme možnost vidět zcela jedinečný druh humoru ať už v podání Setha MacFarlana, či Neila Patricka Harrise, se kterými se rád podívám na jakoukoliv komedii, ano bylo tu pár dobrých vtipů, ale na druhou stranu to má pár trapných a fekálních vtipů, kterým sem se moc nesmál, Ješte Liam Neeson hrál svého záporáka perfektně, každou scénou je vidět že si to vychutnával více a více, Charlize Theron byla dobrá ale nebyl to její absolutní boom, Ještě bych chtěl vyzdvihnout výkon Giovanniho Ribisiho, též se mi scény s ním líbily, na čtyři hvězdy to němá takže dávám lepší trojku. ()

Lucbric

Ze začátku mi film přišel trochu "suchej". Tomu, co mělo být vtipný, jsem se moc nesmála, ale tak v půlce se to změnilo :) scéna, když byl Albert u Indiánů a měl halucinace - ovce, jak se narodil - to bylo super :) nejvíc mě učarovala Charlize Theron, ta byla nádherná v celém filmu :) potom Plugger a - pozor - jelikož mám slabost pro Návrat do budoucnosti - tak jednu hvězdičku dávám speciálně pro scénu z Back to the Future :) Dr. Emmet Brown a jeho malý experiment DeLorean :) .. no a konec byl taky boží.. "Myslím, že na jeho hlavu je vypsaná odměna... co s tím uděláš?" - Beeee :D ještě dávám hvězdičku navíc pro Setha MacFarlaneho, který si nejen ve filmu zahrál hlavní roli, ale také ho zrežíroval a napsal k němu scénář. Ewana McGregora jsem si ve filmu vůbec nevšimla... ()

x_ander

Upřímně, A Million Ways to Die in the West je mnohem větší hovadina, než jsem čekal. A to mám MacFarlanův humor docela rád. Jenže tady přestřelil. Jako jo, pár fórů je povedených, camea pobaví, ale v podstatě jediné, co se dá bez výhrad pochválit, je Charlize Theron. Bez ní bych film asi nebyl schopný dokoukat. ()

AndrewNewman

Na Farlanem ma baví originalita jeho podania. K tomu je to ešte veľmi vtipné,milé a skvelo obsadené. Jednu hviezdu dávam dole za fekálny humor,ktorý som nikdy nemal v obľúbe. Inak skvelá oddychovka,ktorá by však nemala mať žiadne pokračovanie :) ()

Knightey

No westernova komedie moc nejde dohromady mi prijde... Mistama faaakt nudne, zdlouhave a trapne. Nastesti je par okamziku, kdy se clovek zasmeje nejakym scenkam a tak trochu to zachrani i situaci kolem a kolem. ()

blazma

Je mi líto, někdy velké množství docela známých herců a tváří nepomůže aby film byl trhák. Přesně to se stalo tady, Seth MacFarlane je super komik, nic méně tento film si tu svojí komickou část neumí udržet po celou dobu a skáče to jak na houpačce a to je prostě špatně. Kdepak, jednou a stačilo. ()

TonyHawk94

Na začiatku odpad, trošku neskôr za 2*, aby to napokon skončilo medzi 3* a 4*. Dávam 4. A prečo? Jednak to bolo zábavné, jednak tam bola neskutočne skvelá (a stále nádherná) Charlize Theron, jednak tam boli vynikajucé cameá, a celkovo sa mi ľúbila inšpirácia Django-m (ktorého som, btw., nevidel :D) - nech mi nikto nehovorí, že sa tým filmom MacFarlane neinšpiroval - ale urobil dobre :). Každopádne - ako urobiť z westernovky paródiu, mierne muzikál, a mierne tarantinovku, to ukáže tento film v plnej kráse. A hoci ten miš-maš niekomu môže liezť na nervy, resp. mu to nestačí, ja som bol s výsledkom spokojný :). ()

diccon

Co naplat, kresleny veci jdou Sethovi MacFarlaneovi lip. Neni to spatna komedie, hodne poteseji camea. Na vsech je videt, ze si hrani uzivaji a parkrat se zasmejete z plna hrdla. Ovsem jako westernovou komedii rozhodne doporucuju Mavericka, ne tohle. ()

wowylgu313

Komedie/Parodie a já vlastně nevím ani na co ... Pár scének bylo určitě vtipných, pár vteřinová scéna "Návrat do Budoucnosti" potěšila. Jenže pak je to takové kde nic tu nic. Tahání ničeho z něčeho. Stopáž dlouhá a nebo to je tím že je to od půlky dál už úplná nuda a čekáte co bude. Parodie jsem viděl kvalitnější a lepší i když nevím zda tohle ohodnocení u parodií vůbec brát vážně. Dávám 40-45% ;) za těch pár povedených vtípků a záběrů. ()

SelfishMan

Ještě aby naše útlocitné publikum nebylo náhodou velice pohoršeho nějakým tím ovčím penisem. Z některých recenzí a komentářů jsem se nebývalým strachem vkročil do poloprázdného kinosálu (spíš prázdného než poloprázdného), v obavách, že se na mě budou bezmála 2 hodiny hrnout kamiony hoven a jiných tělních produktů a tekutin doplněné nekonečnými záběry ovčích genitálií. Ve skutečnosti to ale nebylo vůbec tak strašné a těch opravdu trapných momentů, kdy nějaký ten prd totálně zabil jinak solidní scénu bylo podle mě minimum. Musím bohužel uznat, že kdyby si to prdění a projímadlo (ano to bylo asi to nejtrapnější, nad čím jsem zavíral oči a kroutil hlavou) Seth odpustil, rozhodně by to filmu neublížilo, ba naopak se asi mohl se film pohybovat snad i v "červených" číslech. Na druhou stranu to mělo Charlize a i kdyby to byla 5 hodinová one woman show s Charlize v titulní roli, tak bych byl nadšený a žádal bych si aspoň 4 hodinový přídavek (takže příště prosím ještě více Charlize, a méně sraček). Tu ženskou můžu prostě sledovat furt. Krom toho tam byly rozhodně dobré momenty a povedené gagy, dobré prostředí západu a jako bonus pár cameo roliček. Takže, nebudu tu ze sebe dělat primadonu (ani Spáčilku) a naprosto bezestudu přiznám, že jsem se solidně bavil (a to se nepovažuju za úchyla) a to je přece hlavní. Howgh! ()

mr.twizta

People die at the fair! Jasně, některé frky jdou za lajnu, třeba ten plný klobouk si mohli odpustit. Nicméně v dnešní době člověk aby pohledal originální a ryzí komedii (čili humor coby hlavní chod, ne jako příloha k romanci, dramíčku či rodinným hodnotám), a i proto je dobře, že si MacFarlane evidentně začíná budovat své malé univerzum založené na vypatlaných fórech a vymazlenému castingu. Stejně jako v Méďovi, i tady se dočkáme obojího - a já za to děkuju. Jinak čest všem uživatelům, kteří tady honimírsky propalují pomalu všechna camea, zasloužíte květinku mezi půlky. ()

johnnie78

Dlouho jsem se u filmu takhle nezasmál, tohle je jedna z nejlepších crazy komedií, co jsem za poslední dobu viděl. Uvažoval jsem, že dám maximum, ale nakonec jen čtyři ze dvou důvodů: na konci mě už trochu otravoval ten romantický bullshit, za druhé některé gagy jsem už viděl v jiných filmech a působí vyčpěle (např. posrávací scéna). ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)