Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiálny text distribútora)

tommmy89 odpad!

Keby ma postavia pred objektív a povedia mi : moderuj tento program a dáme ti za to honorár ! Zobral by som cylinder a sadol si pred Tesco a čakal kým sa mi nenaplní aspoň do polovice, aby som mal na jedlo. Pretože obliecť sa do latexu (Adela Banášová), alebo hrať sa na zle plateného dvorného šaška v roli (L.Mareše). Tak to fakt nie :) Totálna bračka ()

sellsakul odpad!

Keby som to mal hlbšie komentovať, tak stratím nervy...Inak je skutočne veľmi zaujímavé, že ak si niekto myslí, že sedí v porote a ešte si myslí, že robí! Tak to je nehoráznosť! Tí porotci sa smejú, ale smejú sa na svojej vlastnej blbosti a to mi nejako neprekáža, keď sa smejú sami zo seba a tuto, čo rozprával minule pán porotca z Brezna, ale aj jemu som priezvisko zabudol, HABERA sa vôbec divím, že tam sedí neviem z kade sa tam nabral, či spadol z neba, keď už tam trepe tie jeho nezmysly. No a vy pán porotca z česka, no vás keď som minule na nove počúval, tak to bolo komické, trinásť razy ste zopakovali to isté, trinásťkrát! Už som nevedel, či som ja mentálne retardovaný alebo vy! Prosím vás talentmánia, šetrite divákov s nervami a už to odvysielajme buď na nove alebo markíze, len netvárte sa ako ťazko pracujúci ľudia, ja vás o toto žiadam. ()

rubik1 odpad!

Nebudeme to rozeberať..... Maďarská televízia kúpila v súčasnosti 14 vysielacích práv na reality show ako BIG BRODERS, VYVOLENÍ (kde nám pomaličky súložia na obrazovke) čo sú špičkové reality show a my naša slovenská televízia, my si nemôžeme dovoliť ani len Sitcom, ani receptár. Tak proti komu to kupujú??? PS: pozdrav pre užívateľa Sellsakul :) ()

Drnqonovic

Hodnoceno přesně po 23 minutách druhého dílu... Nova a její tvorba je špatná, to víme všichni. Leoš Mareš má svoje období slávy a snesitelnosti (stejně jako Poulíček) dávno za sebou, to také není novinka. Pavol Habera je suchar, co by to měl zabalit. Zajímalo by mě však, kterécho chorého bezmozka napadlo dát Trošku do poroty? Už jen jeho samotná přítomnost shazuje podprůměrný pořad, který nesahá konkurenci po kotníky, do naprostých sraček. ()

KR4T4S odpad!

Trapas Live. Ohraný diskotékový vyvolávač Mareš ztratil vtipnost už dávno a na porotě (minimálně Palo a Adéla) je vidět, že si připadají hloupě a že to dělají jen kvůli penězům. I PVC je přirozenější. A kvůli těm "talentovaným" se na to dál rozhodně dívat nebudu. ()

Dromed odpad!

Produkce televize nova je těžce odpadojidní záležitost. Nic proti reality show atd... Ale třeba na Primě jde vidět, že to jde udělat i inteligentněji. ()

core.2 odpad!

Po deseti minutách mě to nějak nenadchlo !! chladné, nudné(na porotcích šla vidět tréma) Nepodařená kopie od konkurenta Česko Slovensko má Talent .. Okoukaní porotci =o) a hlavně Mareš A co se týká Palo Habery - zmrazil mě a i určitě zbytek lidí co to sledovalo .. S jeho ironickou poznámkou k sedmiletému Davidovi :-/ Je to hulvát .. .. ()

Lukoboss

Hybrid Talentmania, kterej vznikl díky nezakoupení licence, je neskutečně stupidní, nezábavnej a nudnej pořad. Uvidíte naspeedovanýho Lejoše (kterýho sice považuju za jednoho z nej moderátorů u nás, ale čeho je moc, toho je příliš), okoukanýho Haberu, Adélu Banášovou, Alenu Šeredovou (nechápu, kde ji vyhrabali, když žije v Itálii kolik let a na české scéně vůbec nepůsobí) a to nejlepší na konec - Zdeněk Troška (nebo troska?!). Děkuji, nechci! Budu se dívat na primu, protože tam je to ve všech ohledech lepší, zajímavější a hlavně zábavnější. Ta jedna hvězda je aspoň za některý soutěžící, kteří nemohli mít ani potuchy, do jaké sračky vlastně lezou. ()

slovan1

Nova nezklamala ve velkém nástupu a z toho číšicí komerce. K porotě... že Šeredová tam vůbec ale vůbec nesedí a hraje si na páničku se zde shodne asi více lidí. Troška sem tam něco žbleptne, sem tam v něm člověk aji něco pozitivního vidí. Na Haberu a Adélu jsme zvyklí... Ono zas tak není oproti Primě co kritizovat. Novu každý zná a tenhlé formát se dal očekávat. Princip je stejný, soutežicí jiní, ale myslím, že tam i tam jsou stejně zábavní. Za to, jak raketově se Nova vypořádavá s nákloností diváku a za tu vyumělkovanost apod. apod. nižší hodnocení oproti bratříčkovi z Primy. ()

Zemi11

Namíchat Haberu a jeho oxymorón, Zdeňka "huhňu" Trošku, to vyjít nemuselo. Mohlo. Vyšlo! Narozdíl od konkureční show na Primě se na verdikty poroty těšíš. Skvělý nápad s kundama na pozicích moderátorek jednotlivých castingů. O vtipné scénky není nouze. Rád se občas podívám. ()

marrjaana odpad!

Občas, když jsou v talentu reklamy, tak si zapnu novu, jako například včera. Jediný dojem, který to ve mně zanechalo, je asi tento: Všichni(rozuměj porota a Mareš) se snaží být za každou cenou, každou větou, neustále tak zábavní, až je to trapný. ()