Pred pár rokmi došlo v chránenej prírodnej oblasti Black Lake k nepredstaviteľne krvavej tragédii, ktorú mali na svedomí obrovitánske a večne hladné krokodíly. Medzičasom sa však situácia pri idylicky pôsobiacom jazere i okolitých lesoch upokojila a temer nik si už na ňu nespomenie. Teda... Nespomenul. Dnes je však všetko opäť inak! Ale pekne po poriadku... Prednedávnom sa sem prisťahoval šarmantný zoológ Nathan Bickerman (Colin Ferguson) s manželkou Susan (Kirsty Mitchell) a synom Connorom (Jordan Grehs). Pôvodne chceli len vypratať a predať dom po Nathanovej nebohej tete, situovaný tesne pri jazere, no napokon tu zapustili korene. Okrem nich sa na tomto čarovnom mieste v čase vypuknutia nového krvavého kúpeľa nachádzali i partia mladistvých hľadajúcich dobrodružstvo a trojica mladých mužov, vedených skúsenou lovkyňou Rebou (Yancy Butler), ktorí sem prišli v nádeji na získanie jednej či dvoch skvostných trofejí. Dobrú náladu i odvážne plány všetkých výletníkov však zhatia rozdráždené krvilačné krokodíly, na čom má nemalý podiel i malý Connor. Ten totiž vo svojich nových chladnokrvných domácich miláčikoch prebudil driemajúcu chuť na zabíjanie surovým mäsom kradnutým z miestneho supermarketu! Nezvestných a brutálne rozdriapaných mŕtvych tiel neustále pribúda, a tak je len otázkou času, kedy sa už miestnemu šerifovi Willingerovi (Michael Ironside) aj napriek enormnej snahe nepodarí pred verejnosťou utajiť desivú pravdu... (TV Markíza)

herr_carter odpad!

tohle je přesně ten film,u kterého si člověk říká,zda dát automaticky odpad, nebo třeba 4 hvězdy za to,že se to tvůrcům vůbec podařilo procpat na video. Odpad samozřejmě vítězí. Michael Ironside, aby mohl zaplatit činži, rád nakonec absolvoval celkovou lobotomii a podepsal ortel zmrdi. Dítě, které krmí krokodýly vakuovaným masem, ukradeným přímo z chlaďáku sámošky, kterého dabuje jedinec z ústavu pro mimořádně retardovanou mládež. A konečně krokodýl, který jakoby mi z programu malování vypadl. Dám nakonec asi 0,5 hvězdy za ty kozy...................moje hodnocení = 0,5 z 10. ()

Stocki odpad!

Neskutečná debilita, u které jsem se však náramně bavil. Neuvěřitelné, co je možné dnes všechno natočit. Jednička byla opravdu zlatá, ale tento skvost přesahuje všechny meze. Mám snad u tohoto snímku trnout hrůzou a rvát si vlasy? Nebo mám obdivovat tu úžasnou animaci, kterou by zvládli i v Bohnicích? Nejspíše asi zatleskám geniálně propracovanému scénáři... A jak by řekl pan profesor Syřiště „Ze mě si nikdo srandu dělat nebude, koukej mazat holomku, marš!“. ()

Matli odpad!

Chtěl jsem tomu dát alespoň malou šanci za ty prsa a za hlavního hrdinu, který kraje šerifa v Seriálu Eureka, ale zdravý rozum byl silnější. Scénář je absolutně na nule, to co tam předváděj a vymejšlej je katastrofa. Efekty ani neřeším, opět malováno vodovkama. 8% ()

Chundys odpad!

Alespoň se u toho skvěle uklízí, maže cukroví a bůh ví co ještě :-). A že šel do týhle hovadiny Michael Ironside? Asi neměl peníze no... ()

PepeCCM odpad!

Na obalu dvd by mělo být napsáno: "Varujeme, opakované sledování tohoto filmu může způsobit vážně psychické poruchy." Možná to nejhorší co jsem viděl, od scénáře (pokud vůbec nějakej byl), přes kameru, až po "herce"... ()

MickeyStuma odpad!

Události u jezírka s obrovským krokodýlem vstoupilo do třetího kola. Vlastně pardon. Do třetice všeho dobrého, takže je tu těch krokodýlů o kapánek víc. A to je na celém nadšení vše. No, ještě si na své přijde i oko pubertálního nemravy. Produkce je, stejně jako u předchozího druhého snímku, od SyFy, takže je tím řečeno vše. Pytel nelogičností a nereálných situací snad přesahují veškeré scenáristické tvůrčí schopnosti. CGI efekty tak hrozné, že i ty technické staré dobré filmové školy, jako třeba ve snímku ´Aligátor´ (1980), jsou mnohem kvalitnější. Námět opět opakuje dějovou šablonu již prvního snímku, i když nutno uznat, že určité novinky tu tentokrát jsou také. Vyznívají sice vynuceně a tím i zbytečně, ale to je fuk. Na struktuře hloupostí a kvalitní nekvality to nijak stejně nezasáhlo. Ekobizár v plné palbě, kterému je opět lepší se vyhnout. ()

helraiser odpad!

Po víborné jedničce opravdu veliká studená sprcha. Je to trapné, hloupé, nudné a aligátoři vypadají opravdu příšerně. Víc není třeba dodávat. Ruce pryč. ()

Acrobat odpad!

Bulhari aj s odpadlíkmi s USA vytasili pár kozičiek a odporných ksichtov, aby nám predviedli a opäť dokázali, že minca má vždy dve strany, jingjang, dobro-zlo etc. A tak v nekonečnom mori filmov dostáva na frak krokodíl a všetci s Lacoste budú na posmech. Neradno sa vlastne aj baviť o trikoch napätí, scenári, tupom prevedení bez štipky sebaúcty. Nedostatok ostychu, falošná viera vo svoje sny spraviť film. Zbytočná existencia, ktorá chabo poslúžila dokonca aj ako podmaz k Scrabble. (videné 04.02.2018, Dajto archív) ()

Likan7 odpad!

Pár hezkých pohledů na hezký holky bez oblečení. Stačí to alespoň na "dostatečnou"? NE! Šílená, nudná, televizní nuda. Budiž k dobru fakt, že tu mnohem víc akce a krokodýlů než ve dvojce. Otázka je, jestli je to vůbec dobře, triky jsou šílený. Jediná vtipná, možná spíš směšná, je tu Yancy Butler, ta holčina, co si objednala Van Dammea v Živým terči. ()

Tominni odpad!

Kdy jindy už dát hodnocení odpad!, než u snímku Lake Placid 3. Opravdu špatné triky, slaboučký scénář - jestli tedy vůbec nějaký byl........Chvílemi se to více blížilo parodii, možná nechybělo moc, aby to tak bylo (především souboje na nože proti krokodýlům). ()

ac1976 odpad!

Tak nám M.Ironside skončil aj s autom v jazere kam ho stiahol kreslený krokodíl. Aj Tom a Jerry by sa rehotali. Za málo doláčov...žiadna muzika. ()

honzic odpad!

Velmi podprůměrné herecké výkony a efekty, neskutečně špatná počítačová grafika, která má do reality asi tak daleko jako dítě k dospělosti. Prostě velký průšvih, který se neměl raději ani natočit. Hodnocení: 10 % ()

Adrii odpad!

Naprosto katastrofickej film.. efekty komedie, hrůze pohledět, hlášky tragedie, jedna trapná za druhou a děj komickej... vlastně žádnej... Tak ani nevim, jakýho je tenhle film žánru... :-! Doteď nerozumim tomu, jak jsem film zvládla dokoukat až k závěrečným titulkům.. ()