Wonder Woman

• Česko Wonder Woman (viac)

Ešte predtým, než sa stala Wonder Woman, podstúpila princezná Amazoniek Diana tréning, ktorý z nej spravil neporaziteľnú bojovníčku. Vyrastala v chránenom ostrovnom raji až do doby, keď na ich ostrove havaroval americký pilot a začal rozprávať o masovom celosvetovom konflikte zúriacom okolo nich. Diana opúšťa bezpečný domov s presvedčením, že dokáže odvrátiť a zastaviť hrozbu. Bojuje po boku mužov vo vojne, ktorá má ukončiť všetky konflikty a postupne objavuje široký potenciál svojich nadprirodzených schopností a... svoj naozajstný osud. (Continental film)

evita_

No, úprimne, táto teta ma veru veľmi neohúrila. V zásade som jej dooosť vecí neverila (akože v rámci tých súbojov atď). Síce som zatiaľ veľa komiksových filmov nevidela, ale tento bol z nich jednoznačne najslabší. Pre mňa veľmi pekne spravený úvod - amazonky atď. a potom už celkom aj že nič moc... ()

lineker

Takže Amazonka a první celosvětový válečný konflikt. Na první pohled dost divočina, ovšem na ten druhý upínající dvě hodiny na ( v tomto případě ) televizní obrazovku, to žádný propadák nebyl. Ano příběh mírně naivní až dětinský, to se ovšem dalo již z komiksové předlohy tušit. Primárním záměrem je prostě bavit, bez zbytečných a někdy obtěžujících temnějších linek. Jasně i tady jde o záchranu světa, ale cesta, která byla vybrána je méně "násilná", hloubavá, prosvětlená láskou a nenásilným humorem. Za mně v pohodě. ()

dendev

Nádherná Gal Gadot (♥♥♥) a charizmatický Chris Pine, skvelý Soundtrack (Track s názvom No Man's Land je ''PURE PERFECTION''), nádherné kostýmy, mohutná atmosféra a príbeh, v ktorom je možné vidieť obrovský progress hlavnej protagonistky - z naivnej žienky sa, celkom rýchlo, stala zlomená bojovníčka, z ktorej sa potom zasa stala ''optimistka''. Vo filme sa tiež nešetrí emóciami a pri scéne, v ktorej Wonder Woman bojovala proti obrovskej presile Nemcov, som vyložene žasol... 90% + Zaradené do Mojej TOP 10 ()

panfilmu

ŠKODA. Nápad moc dobrý, ale dech se ztratil už po pár minutách filmu, proč vše, kde je hlavní role ženská musí jít do kopru. Asi scénář nebo co. Věřím, že Gal Gadot, má rozhodně navíc, ale to by příběh nesměl být šitý horkou jehlou, jak tahle fraška, nedoufám ani v lepší dvojku. Tuctovka, co nestála za další povšimnutí. ()

Actias

Velké zklamání. Přitom stačilo tak málo a byl by to docela zajímavý příběh. To málo je ale natolik zásadní, že není co hrát. Není nic, co by se vás skutečně dotklo a všechno se nakonec jeví jen "jako". Jako akce, jako nadsázka, jako originální zápletka. Všichni se jen pořád něčemu diví - Diana se diví našemu světu a ostatní se zase podivují nad Dianou coby bojovnicí, které jdou celou dobu "na ruku". To nevytváří žádné jiskření, žádné třecí plochy, ze kterých by mohlo vzejít uvěřitelné milostné vzplanutí nebo cokoli, co by vytvořilo skutečné postavy a skutečný filmový příběh. Tohle může docela dobře fungovat jako literární komiks, ale na film je to málo. Scénář tím trpí. A já taky. ()

Sylviiik

Proboha....a máme tu další naprosto geniální volovinu....Prvních deset minut to vypadalo tak idylicky, když jsme se dívali na svět amazonek, nádhernou přírodu a já byla uchvácená jako kdysi při sledování Xeny. A pak se asi rejža zbláznil a ženskou v kyrysu a s mečem v ruce pošle do druhé světové války mezi pušky a samopaly! Jako vážně?? Naprostá fantasmagorie. Míchat amazonky a světovou válku asi nebude to pravé ořechové! Co přijde příště? Aby se nakonec třeba Popelka nekamarádila s Harry Potterem a Herkules nebojoval s Jokerem. V tomhle světě je už fakt možné všechno!!! ()

EYO EYO

Marvelove filmy mám veľmi rád ale čo sa týka dc tak nic moc ,myslel som že to bude nejaká ďalšia hovadinka od dc ale toto sa mi strašne páčilo ,tomuto filmu vôbec nic nechýba ,super dej, super akcia ,super počítačové scénky ,krásna gal gadot ako wonder woman ,a tiež super vedľajšie postavy ,rola wonder woman na prosto sadla ,úplne nečakaný koniec(nechcem nič prezrádzať ) /95%-TOPKAAA!!! ()

Jirkacek

Komiksový snímek Wonder Woman se u nás doma rozběhl na doporučení mého oblíbeného uživatele CommanderCZ, přestože nejsem už dávno posedlý tímto žánrem a už vůbec ne nějaký MARVEL fanda. Nicméně i já jsem jako kluk hltal komiksové příběhy, i když jsem se za dob mého mládí musel spolehnout maximálně na ty ze Sedmičky pionýrů či časopisu ABC. Proto se občas na nějaký takový film natočený podle komiksové předlohy podívám a tak jsem se jednoho večera podíval i na Wonder Woman. Byl jsem zvědav, jak tvůrci filmu dokáží udržet mou pozornost po celých 141 minut, kterých měl děj trvat. Upřímně napsáno jsem tomu moc nevěřil a skoro jsem měl pravdu, jenže to dopadlo naopak než jsem si myslel, že to bude. Na začátku jsem přežil zbytečně dlouhé seznamování se se životem na ostrově kdesi v oceáně. Na něm žily Amazonky, žádný chlap, které zde cvičily boj pro případ války. Kdyby totiž nějaká probíhala, měly děvčata za úkol od boha Dia zničit válku v zárodku tím, že zabijí boha války Árese. Léta běžely a z jedné z nich Diany se stala nejlepší bojovnice, což nebylo ani překvapující ani zajímavé a zde bych z filmu ukrojil nejméně 20 minut. Změna idylického života na ostrově nastala, když zde se svým letadlem ztroskotal americký pilot, kterého Diana zachránila. Ten jim vyprávěl o tom, že na světě zrovna zuří válka, kterou jsem bleskově podle typu letadla odhadl na první světovou. Pak ubíhaly další nekonečné minuty filmu vyplněné rozhodováním, co amazonky tedy podniknou a nebo jestli nechají válečný konflikt v Evropě bez povšimnutí. I tady by se dalo ubrat takových 15 minut, protože stejně se Diana přes varování ostatních amazonek, které zůstaly v teple na ostrově, vydala do mrazivého starého kontinentu, aby zabila boha války. Další minuty jsme strávili v Londýně, i tady bych ubral 20 minut, aby bylo tempo svižnější a když konečně Diana, americký pilot - mimochodem to mezi oběma pěkně jiskřilo - a jejich tři přátelé dorazili na frontu do Belgie, začala nejlepší část filmu, trvající více než hodinu.. Pokud tedy počítám dobře, bez nějakých cinkrlátek, sladkých bonbonků a falešných cetek, by mohl film trvat krásných 90 minut a bylo by to bomba. Přesto bych jej nějak moc neodsuzoval, komiksy holt mají nějaké ty minutky navíc, jsou zkrátka takové baculky mezi ostatními filmy. Akční scény bych hodnotil na jedničku, zejména ty zpomalené záběry byl úžasné. Natahovaný děj byl vlastně taky v pořádku, i když bylo potřeba hodně vysvětlování, proč a jak. Nejvíce mne zklamal ten závěr, kdy bojovala proti sobě Diana a Áres, tyhlety souboje mi připadají strašně směšné a zbytečně natahované při klasickém scénáři, kdy nejprve vyhrává zlo a pak zvítězí dobro. Takže ani zde nic nového pod sluncem, ale i tak se mi film líbil a proto ode mne Wonder Woman získává čtyři amazonské hvězdy ****. ()

NadyaM

Wonder Woman ma veľmi príjemne prekvapila a musím uznať, že na DC je to viac než dobré. Gal Gadot v podaní nezabudnuteľnej a svetoznámej hrdinky vyčarí každému nenáročnému divákovi úsmev na tvári a poteší svojím výkonom (s postavou Amazonky Diany sa podľa môjho názoru úplne stotožnila a predviedla naozaj pozoruhodný výkon, ktorý si zaslúži oceniť). Samozrejme aj tento film mal nejaké tie svoje slabšie pasáže, ale tentokrát ich bolo menej než tých dobrých a film ako taký ma potešil a na jeho konci som bola spokojná. Teším sa na pokračovanie tohto príbehu a s plným rozhodnutím dávam filmu 4 hviezdy. ()

Kundy

Prijemnu zmenu do celkoveho pribehu DCEU, prinasa zrod amazonskej hrdinky. Variacia Prveho avengera situovana v obdobi druhej svetovej vojny, predstavuje mladu Gal Gadot, vytrhnutu z utopie a prenesenu do reality. Miestami vtipne nepochopenie fungovania skutocneho sveta a porazka otcovho brata, v sebe klbia jak mladicku nerozvaznost, tak aj prerod v hrdinku. Film sa vysvihol vysoko nad pomyselnu ladku pozeratelnosti a dovolim si povedat, ze z doterajsej serie je to najpozeratelnejsie dielo. ()

BigJohn02

Dýsýčko, které nenudí, přestože je hodně dlouhé. Gal Gadot jako WW je perfektní, Danny Huston jako Germán dostatečně odporný, jedinou slabinou je David Thewlis, který je drsným záporákem asi jako taťka Šmoula. Scéna, kdy WW kráčí proti zákopu plném zkurvených skopčáků, které vzápětí vymlátí, pohladí na duši. A ještě jedna poznámka: Hudební motiv, který provází akční scény WW, je nepřekonatelný. ()

Darthorias

Velký potencial a ako skončil ? Ako totálna kravina , prvá tretina filmu len všetko predstavuje postavy , príbeh, zápletku a pár akčných scén ktoré ale za vela nestoja , druha tretina už je na lepšej vlne viac akcie dobré bojové scény i ked miestami trochu gýčové a príbeh sa svyžným tempom posúva dalej ako aj vzťahy medzi hlavnými hrdinami . No a potom prišla posledná tretina ktorá tento film totálne potopila . Odhalenie kto je v skutočnosti ten zlý čo stále ťahá za nitky bola jediná dobrá scéna inak len krutite hlavou nad tím čo práve pozeráte, posledný duel medzi Wonder Woman a Aresom je neskutočne preplácaný zbytočnými efektami ktoré sa tam vôbec nehodia a zbytočne to kazí finále celého filmu . I ked to všetko sa dalo očakávať až príliš velká reklamná kampaň bola znakom toho , že film samotný za to stáť nebude . Hodnotím na 35% ()

darius1706

Pořád přemýšlím, jestli se mi to nezdálo. Tak infantilní hovadinu jsem už dlouho neviděl. I když byl Superman v podstatě teplej, tak to pořád mělo něco, kvůli čemu se na to dalo koukat. Pak ho raději odkráglovali, protože bylo třeba genderově vyvážit a místo toho dali tedy toto. Otázka - to se opravdu půl filmu musí řešit rovnoprávnost? Neschopné velení musí být asi v každém filmu, to tak holt musí být, ale jinak velmi, velmi slabé a hlavně zbytečně hloupé. Jo a samozřejmě kromě rovnoprávnosti žen se musí řešit i menšiny, o tom žádná. Chjo. ()

PanIncognito

Tato krásná, silná a nezávislá žena a její příběh je tím nejlepším od DC Extended Universe. Dojem se tedy podobá s Mužem z oceli. Čistá vyprávěcí linka a vřelé představení Amazonek a řecké mytologie v podání charismatických a půvabných hereček je tím nejlepším. Jde o akční, silnou a svěží podívanou. :-o (viděno v původním znění) ()

jirik2103

Suicide Squad měl Margotku, drsnýho Willa a amazin soundtrack. WonderWoman má GalGadotku, sladkýho Chrise a ostrov plnej ženskejch = toť srovnání za mě nejlepších DCkomiksáren za poslední dobu. Captain America bojoval proti KingOfNazi Elrondovi z Roklinky, WWoman bojuje proti KingOfGods Lupinovi z Bradavic. Jak jsou ty blockbustery podobné co? Romantika s hvězdičkou, Akce s bonusem, Sexappeal vs. GalGadot -> jasně vyhrála! Conclusion? “I’m willing to fight for those who cannot fight for themselves.” :) Plný počet ()

jujask

DC alebo Marvel , mne je to jedno .Nakoniec som pozrel aj Wonder Woman. Musím povedať, že som veľmi spokojný. Toto musí byť tá lepšia DC adaptácia, ktorú už roky nepriniesli . Príbeh bol zaujímavý a vôbec necítil klišé. Akcia bola dobre choreografovaná a cítil som tú organickosť. Žral som aj charakter interakcie vo filme. Film skutočne priniesol to, čo Wonder Woman predstavovala pre DC Comics. Veľká jazda ()

hujerita

Prvotný moment som si film odkladal a odkladal, až nakoniec som ho pozrel a celkom som bol spokojný. Klasický blockbuster a celkom to bolo aj svižné až na niekoľko momentov. Warneri ani nečakali aký to bude mať úspech a hopsa bude aj dvoječka.Do pohody na jedno skuknutie. ()

DC oznámilo velké plány

DC oznámilo velké plány

31.01.2023

James Gunn již před koncem roku sliboval, že v lednu oznámí první projekty ve svém chystaném rebootu DC univerza, na kterém se podílí coby nový šéf DC Studios ještě spolu s producentem Peterem… (viac)

Superman se nevrací

Superman se nevrací

15.12.2022

Jak již jsme avizovali v jedné starší zprávě, velký restart u DC probíhá ať už se to fanouškům líbí, nebo ne. Poté, co se tento týden k situaci vyjádřila režisérka Patty Jenkins, která fanouškům… (viac)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

Jak vypadá budoucnost DC filmů?

16.04.2022

Studio Warner Bros. a společnost DC Entertainment čekají v následujících měsících drastické změny. Má to za následek fúze konglomerátu Discovery právě s Warnery, kteří nad sebou tak nyní mají nového… (viac)