Skupina policajtov sa rozhodne pomstiť smrť svojho kolegu. Banda zločincov, ktorá ho má na svedomí, sa ukrýva vo výškovej budove na predmestí Paríža. Tam sa po zuby ozbrojení policajti vydajú. Trestná výprava sa nepodarí, no všetkých  začnú ohrozovať zombíkovia, ktorí sa znenazdajky odkiaľsi vyroja. Ak chcú policajti, aj ich protivníci prežiť, musia spojiť svoje sily. (TV JOJ)

brasek

Tuctový zombie horor, ktorý vsádza na akciu miesto budovania príbehu a atmosféry. Lacné exteriéry, lacné masky... veľa krvi a bezhlavý masaker. Osobne ma snímok neoslovil, postavy sú o ničom a finále snímku už bola iba lacná fraška. ()

chem.peace

FILMY O ZOMBÍKÁCH JSOU VŠECHNY STEJNÝ A TOHLE TAKY NENÍ ŽÁDNÁ VYJÍMKA. JEDINÝ, CO MĚ PŘEKVAPILO, BYLA POSTAVA ČECHA, KTERÝ TO STEJNĚ SCHYTÁ HNED NA ZAČÁTKU A ASI JEDNA ČESKY MLUVENÁ VĚTA KTERÁ TAM ZAZNÍ.... ()

schindler

Mě to až zas tak nezklamalo, protože jsem moc nečekal. K vyššímu hodnocení mě chyběli trochu sympatičtější hlavní postavy, na druhou stranu, zombíci (opět bleskurychle rychlí) a bitky s nima byly docela solidní. Krví se zde určitě nešetřilo. ()

Crael

Ako každý francúzsky horor aj tento je typický litrami krvi. Avšak nie je to až také zlé ako by ste si mohli myslieť.Atmosféra tzv. výškováku je vynikajúca, herci sú tiež fajn, najviac ma však trápi téma zlí chlapci a dobrí sa stanú kamarátmi len aby prežili. Toto je už skutočne klišovité...V každom horore, ktorý má šancu byť v niečom lepší sa to pokazí tým že sa dve menšie zlá spojia aby porazili jedno väčšie zlo. 3* a aj z toho 2* len zato že som zaťažený na zombie horory. ()

miromir

Vcelku zajimava atmosfera, ale snimek postrada jakou koliv logiku, mozna kdyby to bylo natoceno v 80 letech tak by to dnes byla klasilka, ale na tuto dobu je to slabota ktera prekvapi akorat stupiditou postav, ktere namisto toho aby strileli zombie do hlavy strilej jak blbci neustale do trupu a navic se s nimi perou, ve chvili kdy maj drzet po spolu se rozdelej a aby toho nebylo malo sve pokousane kamose si drzej proklate blizko u tela. ()

Snakefinger

Opravdu velmi zábavné. Lov na zombie je v podstatě prima hlíná a velký flám. Od filmů tohoto žánru asi nic převratného čekat fakt nelze (nota bene když do vydávají zoufalci z DVDedice) ale tentokrát trefa. Pokud doma pořádáte narozky, párty (třeba swingers) tak tohle je ideální kulisa. Vypněte ale zvuk protože pak místo dobré ráno bude řikát jenom kurva, kurva, do prdele kurva. ()

Allein4

Docela to šlo. Na to, že je to béčkový horor a tvůrci jsou francouzi, tak to překvapivě mělo slušné efekty. Zápletka velmi solidní. ()

AArrxen

Opět jeden z vynikajících zombie filmů, kde krev teče proudem, vnitřnosti létají všude kolem a náboje se prostě nikdy nepočítají. Osobně miluji zombie movies, kde zombíci nejsou jen pomalé trosky, šinoucí se hlemýždí rychlostí k Vám, a tedy každý, kdo se nechá kousnout, je uplný dement. Filmy jako 28 days/28 weeks after nebo The Horde mají spád, akci, a rozhodně se u nich moc nepronudíte. Příběh tak jednoduchý, aby Vás nemusel zajímat, krve hodně, vnitřností též, zombíků tisíce, co víc si přát. Mno...možná trochu méně "badass gangsta" v podání obou černochů, zlouna, který si snad na černocha hrál, a samozřejmě všech ostatních v menšší míře. Tak zrovna to bylo až otravné. Claude Perron si vystřihla uplně skvělou roli tough holky, ta k ní rozhodně seděla. A strejda Příhoda do toho pro trochu té srandy. Vynikající filmeček, dá se na něj podívat i víc než jen jedenkrát.... Pátou hvězdičku jsem prostě nemohl dát kvůli té děsně přehnané scéně v garáži, kdy se týpek změní v totálního superbijce :D Jedna poznámka nakonec....Anglický dabing nebyl až tak špatný, jak jsem očekával (lip syncing samozřejmě nešlo kontrolovat, ale celkem se jim to povedlo) A dvě poznámky k Vám, hrdinům tohoto příběhu: 1) Opravdu musíte vystřílet sedm nábojů zombíkovi do břicha, třicetkrát ho fláknout a pak až zabít? 2) Strejdo Příhodo, já chci ten tvůj kouzelnej automat. Náboje ti visí přes ruku, ani se nepohnou, a ty si tam jedeš bomby :D ()

Kubasino

Je to tak na 3 a 1/2 hvězdičky. Polovina filmu je trochu slabší, ta druhá má pak pár skvělých momentů. Viděl jsem už kvanta zombie hororů a tohle je jeden z těch lepších... ()

Richie4422

Ak si človek nebude príliš všímať, vývoj postáv a klišoidnosť v prevedení " get out of the building" príbehu, užije si akčnosť, mordy zombíkov a humor v podobe vojnového veterána. V skratke, bavil som sa. ()

Little_Sawy

Mělo to celkem slušné gore, mělo to celkem slušné hlášky a taky to mělo celkem slušné gore, ehh..to jsem už říkala. No, to je asi všechno co tenhle film měl. Atmošku, špinavý, krvavý činžák to měl taky, ale kameru a lepších herců by mohli taky vyměnit, protože já jsem se modlila aby zombíci sežrali hněd několik hlavných postáv, protože na to se někdy nedalo koukat. Dědula z Indočíny byl ale machr, takovej týpek který když se nasere tak se pořádne vyřádí se sekerou hněd na několika mozkožroutech. Scéna s mačetou v garáži byla perfektní!!. Na pár takovejch kousků se koukat dalo. ()

BMAXX

Zombie masakr trošku v netradičním podání. Děda s kulometem fakt válí :-) Scénář by za deštivého večera s basou piv dokázal napsat kdekdo :-) Kdo hrál Silent Hill, určitě ocení krví zacákané stěny a schodiště. No a ještě přece - Ale zavři ty dveře! Teče to až sem!!! :-D ()

Deacon59

Celkový špinavý look filmu mě bavil. Některé scény jsou opravdu dobré viz: Souboj v garáži. Děda jako komický element taky fungoval. Potěší česká účast. Zrození hrdinky mi přišlo velmi křečovité a bohužel jakýkoliv příběh naprosto chyběl. Lepší průměr za gore které se fakt povedlo. ()

Freddy33

Jeden z těch pitomých zombie filmů, který využívá super silné a super rychlé zombíky. Nicméně musím pochválit režii, jenž měla slušné nápady a kameru. No a tím to hasne :-D ()