Súboj Titanov

• Česko Souboj Titánů (viac)

Vo filme Súboj titanov stavia boj o moc muža proti kráľom a kráľov proti bohom. Boj medzi bohmi samotnými môže zničiť celý svet. Perseus (Sam Worthington) - syn boha vychovávaný človekom - neuspeje v záchrane svojej rodiny pred Hadom (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohom podsvetia. Keď už nemá čo stratiť, rozhodne sa pre nebezpečnú misiu, cieľom ktorej je zničiť Háda skôr, než sa jemu podarí zničiť Dia (Liam Neeson) a rozpútať peklo na zemi. Perseus sa s vernými spolubojovníkmi vydáva na nebezpečnú cestu hlboko do zakázaných svetov. Musí sa stretnúť s pekelnými démonmi a desivými obludami. Zvíťazí iba, ak prijme svoju moc a silu ako boh a vzoprie sa svojmu osudu a pôjde svojou vlastnou cestou. (TV Markíza)

mad.dog

Debilita. Slovo, který tenhle film vystihuje nejlíp. Že smíchává všechny řecký báje dohromady a tím vzniká blivajs, je snad jasný. To samý udělal i originál, jenže to byl blivajs dobrej a dal se spolknout. Po tomhle filmu mi zůstal jen davivý reflex, protože má s tímhle filmem hodně práce. A ta hvězda je jen za Gemmu Arterton a za Medúzu, která tu vypadala líp, ale jen díky digitálním trikům. ()

Akatinka odpad!

Nejsem si jistá, jestli to byl vtip nebo nepovedená porodie na antické Řecko, ale rozhodně to není něco, co bych chtěla kdy vidět. Skutečně to byly zabité dvě hodiny mého života. Děj nebyl nijakej, nemělo to hlavu ani patu. Od takového režiséra jsme kutečně čekala víc. Když si vezmu jaký byl Hulk a jací byli Pofikáři, tak tohle se mu skutečně vůbec nepovedlo. Dvěma slovy: "Hluboké zklamání". Jediné dobré byly asi efekty, ale ty mi na ani jednu hvězdičku nestačí... ()

Navy

Kdyby člověk neznal klasiku z roku 1981 tak by se na to dalo i koukat. Takhle je to jen spousta efektů ale děj hrůza, až se v tom člověk ztrácí. ()

UnCool

promrhaný potenciál pro skvělý film, předloha i přes svou technickou nedokonalost byla mnohem lepší a pořád jsem měl pocit, že se jedná o řeckou mytologii, zde jsem měl pocit že se jedná o nepovedený paskvil, který se chtěl tvářit jako Pán Prstenů. ()

Drticol

Dlouho jsem přemýšlel, co tímto ztvárněním chtěli tvůrci říci. Krom triků ve filmu obsažených jsem absololutně zklamán nad vším, co ten film ukázal. Chybí časová logika. Rodinná vzájemnost božstva mi také nesedí. Umístění děje nesouhlasí s řeckou mytologií. I když jsem nevěřící, tak například nechápu, jak si mohou lidé dovolit vzepřít se bohům. Proč se na začátku příběhu objeví sova Bubu, když jí v příběhu není dopřána žádná role?. Přece měla Perseovi pomáhat. Proč je Pegas černý? Proč se Perseus dostane do Argosu, a navíc za tak divných okolnosti? Navíc Andromeda nežila v Argosu, (odtud pochází právě Perseus) ale Aithiopii. Proč odmítá Perseus dar bohů, kterých vlastně mělo být daleko více? A spousta dalších proč. Vůbec se to nedá srovnat s původním filmem z roku 1981 (jeden z nejkrásnějších filmů mého života). I když jsou v něm také odchylky od původní mytologie, vše je zde krásně vysvětleno a příběh má logiku. Tehdy tvůrci nasadili laťku opravdu vysoko a zásadní fakt - stejný název filmu byl pro mně předpokladem stejného, nebo přinejmenším velmi podobného příběhu. Bohužel, opak je pravdou a mých 40% je pouze za nádherné triky, ztvárnění exteriéru a hudbu. ()

2kocour

Tento film mě příjemně překvapil. Verze z roku 1981 mě už příjde ubohá, ale když jsem jí viděl poprvé tak jsem z ní samozřejmě byl ohromený. Nyní však je podle mě tato novodobější verze daleko lepší. Scéna s plechovou sovičkou mě pobavila. ()

Ekenc

Člověk musí být vděčný za každý pokus o zfilmování antické látky, protože na to jak je antická mytologie bohatá je toho o ní natočeno sakra málo. ()

bengelis

S hodnotením filmu nesúhlasím a rozhodne si zaslúži aspoň 75%. Film je tzv znovuzrodením vynikajúceho filmu spred 30 rokov ktorý som hltal ako malý chlapec... avšak podľa mňa by sa tak ten film nemal brať. Predsa len nejde o žiadne pokračovanie ale o novú tvorbu na podobnom zmysle... bojové scény sú vystrihnuté šikovne a hlavný hrdina dokáže zaujať ... rozhodne ten kto má rád mytologické filmy ho musí vidieť. ()

katikka

umelo vyznievajúce ako Sparta - vojna bohov, každopádne treba to brať s rezervou, pretože tento typ sfilmovania gréckej mytológie mi pripadá ako celkom iný žáner, takže ho nebudem porovnávať s realisticky pôsobiacimi filmami o histórií. Inak taká akčná nenáročná papačka na večer _55% ()

PORTER44

Docela dobrý remake Souboje titánů,vizuálně se to povedlo jak obří štíři tak medůza byli dobře udělaní,příběhově se tam nic nezměnilo,herecké obsazení taky nebylo špatný,takže celkově dobrá podívaná. ()

Narissa

Pokud od toho nic nečekáte, nebudete zklamaní - ať už jste původní zpracování viděli nebo ne. Ale Perseus, který neskončí s andromedou, ale s Yo atd... Hvězdičky dávám za krásné efekty a kostýmy. ()

Milonak

Je pravda, že je ve filmu dost velké množství nesmyslů - ať už ve vztahu k původnímu obsahu bájí samotných, tak při akci samotné - Andromeda spadne ze 100 metrů do vody, kde ji po dlouhé době vyloví Perseus a nic jí není, Zeus je slaboch, který nemá na Háda, Pegas je černý, atd... Takových přehmatů tam je poměrně dost. Nicméně i tak mě to poměrně bavilo, dobré triky a nestvůry. Co mně ale skutečně nesedlo, byl Sam Worthington v hlavní roli - přijde mně, že se typově na roli vůbec nehodí. Ale i přes to přese všechno je to celkem slušná zábava. 70% ()

pumprdlik

Bomba. S kazdym shlednutim se mi libi vice a vice. Je to jeste s vetsim podivem, ponevadz fantasy a trikove filmy nejsou my cup of tea. Skvele triky, super akce, dobra hudba a hlavne ten humor! Mam rad, kdyz akcni film ma i humorne sceny. To je hlavne zasluha hercu v roli vojaku. Hudba dobre drzi tempo s dejem no a Kraken... :-) Jeden z mala filmu, ktery ma jeste lepsi pokracovani. Wrath of the Titans je jeste lepsi!!! http://www.csfd.cz/film/289597-hnev-titanu/podle-datetime/ ()

virus5161 odpad!

Dokaze mi k..va nekdo vysvetlit, jak na tohle nejaka produkce v tyhle dobe sezene prachy, kdyz jde do kopru treba nezavislost Miramaxu? Nejradsi bych tam poslal odpad. ()

Venum

Me film bavil hodne, celkove takove filmy s reckou mytologii, to ja proste muzu, obsazeni bylo tak na 70% ale celkove to bylo udelany pekne tak 85% takze celkove bych to hodnotil tech 80% za me :) zajimave komenty: verbal ()

DarthArt

Není mi moc jasné, proč se vlastně natáčejí remaky klasických perel filmového plátna. Buď jsou tvůrci tak fixovaní na svoje filmové lásky, že chtějí taky přispět svojí troškou do mlýna a zapsat se tak do jejich historie, nebo v tom jedou prachsprostě jenom prachy a očekávání, že slavné jméno přiláká k pokladnám hodně lidí. Každopádně je ve větším množství případů (ne ve všech!) výsledkem totální průser a u fanouška právě třeba Souboje titánů z osmdesátých let zbyde po shlédnutí "kopie" jen pocit trapnosti a naštvanosti sama na sebe, že se nechali nachytat na tak průhledný trik. Kromě toho se většina těchto "nových verzí" nese stále ve stejném střihu (kýčovitý vizuál typu Van Helsing, stokrát omleté příšery bez výrazu, ale s hodně chapadly a drápy, nesmyslně rychlé bitky, kde teče spousta krve, ale dojem žádný, nebo stejně tisíckrát omletá monstrózní hudba, kterou jakoby chrlil počítač nastavený na "hodně cool styl", i když to naposledy fungovalo před patnácti-dvaceti lety). No jo no, pár doláčů se vydělá, rozdělej se drobný a ze zbytku se začne připravovat další zprznění nějaké filmové klasiky.... ----- TAK JO, MĚJTE SE, ODCHÁZÍM PŘEMALOVAT VAN GOGHOVY SLUNEČNICE, TŘEBA TO TAKY HODÍ PÁR KAČEK ! ()

dj_p_j odpad!

O stupidite tohto remake by sa dala napísať esej. Partia looserov okolo arogantného trtka, s rečami silnými ako borci z oddielu Chvojkovice-Brod, sa vydáva na dôležitú misiu. Výroky typu "zasmejem sa až ked napľujem do božieho oka" určite zdvihnú virtuálne sebavedomie teenagerov. Už som len čakal kedy sa tam objaví Frodo s prsteňom. Je smutné, že takéto filmy su ziskové. Ďalší dôvod zaviesť v rámci ochrany zákaznika možnosť odísť do 30 minút z kina s vrátenim celého vstupného (teda nie že by som na tom bol v kine:) ()

Hladová Odyssea

Hladová Odyssea

10.04.2015

Když se v roce 2004 objevila Troja a vydělala skoro půl miliardy dolarů, málokdo pochyboval o tom, že se dočkáme pokračování. Odysseus s tváří Seana Beana (Pán prstenů: Společenstvo prstenu) by… (viac)

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

19.08.2013

Produkční společnost Legendary Pictures založil v roce 2000 „vlk z Wall Street" Thomas Tull poté, co shromáždil 500 milionů dolarů z kapes soukromých investorů. Legendary podepsalo smlouvu se studiem… (viac)

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

08.11.2012

Poslední bondovka ještě ani nedorazila do amerických kin a už má na kontě 300 milionů dolarů – především v Británii jde o jeden z nejúspěšnějších filmů historie. Scenárista John Logan a režisér Sam… (viac)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj