Heron vede ve starověkém Řecku obyčejný život. Jednoho dne ale zjistí, že je ve skutečnosti synem Dia a má před sebou veledůležitý úkol: spasit svět před armádou démonů. (Netflix)

Yoshitsune

Starověké Řecko, bohové, titáni, mýtická monstra a jiné bytosti, tohle je na seriálu super, ten pocit je fakt super. Seriál má dva mínusy, hlavního hrdinu, je to prostě klasický hrdina, jeho bratr měl o něco zajímavější příběhovou linku, je proto škoda že se z něho nestal hlavní hrdina. No a pak to, že seriál má osm epizod, přitom jen válka o Olymp by potřebovali minimálně čtyři. Ale jinak je z toho hodně cítit AC Odyssey a GoW, tvůrci sou asi fanoušci těhle her, takže akce a celkové pojetí, s jakým se tenhle seriál prezentuje je super. Tvůrci asi počítali že dostanou druhou řadu, takže je tady dost věcí neuzavřených a to je škoda. Ale seriál mně bavil a nenudil. ()

novoten

1. série - 90% - Neuvěřitelný způsob, jak smísit všechna zažitá podání řecké mytologie. Občas Herkules od Disneyho, občas Herkules s Kevinem Sorbem. Chvíli výpravné, že by Eduard Petiška skákal radostí kolem Olympu, chvíli krvelačné, jak kdyby epizoda vypadla z God of War. V první řadě ale akční, emocionální a rychle ubíhající antika, zabalená do hávu oblíbené Castlevanie, kterou navíc s ledovým klidem překonává. ()

Motinski

Mam oveľa radšej Castlevaniu, na ktorú sa seriál v mnohých aspektoch podobá. Diova krv je aj viac predvidateľná, má menej postáv rozobratých do hĺbky, animácia je ale parádna!. Keď máte radi anime, pozretím nič nepokazíte, predsa len, 8 epizód je rýchlovka na pár hodín.  1. séria  6/10 ()

Arkanoid

Prvé štyri epizódy sa zaoberajú rozvitím zápletky a ukazujú minulosť dvoch bratov, ktorí stoja na opačných stranách barikády. Potiaľto je príbeh epický a atmosféra hustá, že sa dá krájať. Bohužiaľ, ako v ďalších epizódach rastie nádej, ide o viac dobrodužstva a akcie (ktorá už nie je taká skvelá, ako v 3. epizóde), tak napätie klesá a postavy už dejom idú očakávanými cestami, čo uberá atraktivite príbehu. Vo výsledku tak ostáva seriál s výborným naladením, ale menej dobrým vyústením. ()

SmajdalfCZ1

Takže dokoukáno, no na první pohled co mě zarazilo je to, že někteří dabéři jsou z Castlevanie nu což to zase asi tak moc nevadí ... jelikož mám rád mytologie jak řecké, severské, egyptské etc. .... Tak jsem tenhle seriál uvítal, ačkoliv tedy je to velice smyšlený příběh, ikdyž Zeus záletník a Héra nepřejícná stepmom jsou stále stejné od dob Herkula s Kevinem Sorbem, který mě prostě přivedl do tohoto světa. Každopádně máme zde další netflix seriál. Je lepší než Dračí prokletí, ale neřekl bych, že je horší než Castlevanie. Je to prostě jen jiné téma a v podstatě tohle anime není roztahané a furt jede a jede. Takže jsem to zkoukl prostě naráz. Nebylo to nijak uměle natahované ... prostě pecka. Když někomu usekli hlavu či ruce, tak tam byli vidět i kosti či páteř což u spousty anime moc není - za to palec nahoru. Krev je červená a ne bílá - to je taky super, že to nemá 13+ nebo jaký věk to je, aby to byla americká cenzura jako v poslední sérii Seven Deadly Sins ... hele pokud vás to trošku obměkčilo určitě na to mrkněte. Litovat nebudete :) ()

• V seriálu jako hlavní protivníci olympských bohů vystupují „Giants“, v českých titulcích překládaní jako „Obři“. To je chyba, protože ve smyslu řecké mytologie se jedná o „Giganty“, děti bohyně země Gaii. (Dzin01)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů