Stará čarodějnice pověří válečníka Deathstalkera, aby našel a shromáždil tři magické předměty: pohár, amulet a meč. Jinak by je získal zlý kouzelník Munkar a zneužil je. Po získání meče míří Deathstalker na turnaj, kde se má rozhodnout, kdo je nejsilnějším válečníkem. Na turnaji bojuje Deatstalker proti intrikám krále, který drží v zajetí hodnou princeznu. (type_B)

drankeryth

Barbar Deathstalker v honbe za dolapenie caradejnika Munkara. A dokonca ten Munkar nebol carodejnik, ale obycajny iluzionista. Vo filme nie je nudza o zenske prsia, ktore na vas cihaju kazdu chvilu:) Na fantasy zaner to bolo slabe a aj dost sranda pri subojoch. Priklad uvediem suboj s bojovnickou, ktora bodla svojho rivala pod pazuchu a nie do brucha,a ko si to maju divaci mysliet:) Sem tam padali nejake hlavy po zemi a aj rozstvrtenie konmi carodejnika sa dalo zniest. Na fantasy to chce trocha viac, ale co uz. Deathstalker zachranil svet a teraz si moze uzivat zo zenami, ved to bolo aj vidiet pocas filmu, ze sa rad miluje zo zenami. ()

misstake

Tolik obnažených ňader se nevidí ani u Vividu, Hustleru nebo u Bangbros, nikde jinde snad ani nevystupuje jedna z hlavních hrdinek půlku filmu s mečem v ruce nahoře bez. Skoro žádný příběh, ale člověka to chytne a baví se těma useklýma hlavama, oči pojídajícíma příšerkama a ňadrama a pomalu v něm reinkarnuje láska k béčkovým osmdesátkách, takže jdu shánět další díly. ()

Flipnic

Tak tohle je teda dílo!!!! No hlava mi to nebrala, ten film se nedá brát vůbec vážně a já jen doufám, že to bylo zamýšleno jako nějaká erotická sebeparodie nebo co ... Je to tak blbé, až se u toho člověk fakt pobaví. Deathstalker se měl jmenovat spíš Sexstalker, protože víc souloží než bojuje. 3/4 filmu jsou vlastně jen přehlídka fakt pěných holek, který mají zásadně kozy, kozičky a kozénky neustále venku. Přehlídka prcin a koziček, kozičky a prciny ... Do toho nulovej příběh, hlavní hrdina řekne 4 věty za film. Ale jsou zde neuvěřitelně vtipný vychytávky, občas nějaká gore-scéna ... Každopádně tento film je EROTICKÝ zasazený do nějakého fantasy světa, nic jiného to není ... Hodně zvláštní záležitost, ale doporučuju!! Já se bavil náramně ... ()

HAL

Jistě že je to primitivní céčko, ale ve srovnání s übershity typu Kull Dobyvatel jde o velmi zábavnou a dobře odsýpající žánrovku. Hlavní hrdina se sice permanentně tváří jako idiot, ale charakterově to není žádný Dušínovský cucák i přesto že si zachovává tradiční hrdinský zápal, takže proč ne. Plus body k dobru za to že autoři měli koule si přiznat že ke sword&sorcery ty polonahé ženské a sex zkrátka neodmyslitelně patří (ony tedy neodmyslitelně patří i k čemukoli jinému, ale většinou to není tak výrazně tlačené do popředí). 6/10 ()

destroy83

Ultimátní fantasy trash plný nahoty, bizarností a krve. Příběh je prostý, válečník Deathstalker, který se živí zabíjením a kradením, vyrazí za pomoci staré čarodějnice na cestu dobra, aby přemohl zlého kouzelníka Munkara. S onou cestou dobra to nebude zas tak horké, protože Stalker není žádný svatoušek a v hrdinství nevidí bůhví co honosného, také mu nedělá problém zašmátrat po nějaké té venkovance, kterou před chvílí zachránil ze spárů jiného bojovníka. K přemožení kouzelníka Munkara musí získat tři věci. První z nich je meč, který Stalker získá bez větších obtíží a mává s ním na všechny strany a za doprovodu vtipných hlášek dekapituje své nepřátele. Pro zbylé věci: amulet a pohár, se musí vydat na Munkarův hrad, kde se čirou náhodou koná turnaj válečníků. Tam Stalkera čekají nejen silní protivníci, ale i zradné intriky démonického kouzelníka. Snímek je čistokrevné béčko, takže herecké výkony tomu také odpovídají. Výprava snímku je ovšem naprosto perfetkní, dobře zmáknuté kostýmy, masky, kulisy, interiéry, exteriéry, prostě vše co má fantasy snímek mít. S vyprávěním samotným a kamerou je to už trošku horší, ale co, jde přece jen o béčkovou jízdu, které divák leccos odpustí. Tvůrci snímku se zřejmě nepárali s ničím a do svého dílka nacpali tolik koz, že by to vystačilo na celé stádo. Spoře oděné dívky musely tvořit nejmíň polovinu komparsu. Souboje jsou celkem zajímavé, dostatečně krvavé a nepostrádají jistou dávku vtipu. Všechno dohromady tvoří proklatě zábavný koktejl, který si zaslouží, alespoň od hltače béček, plný počet. ()

• Natáčalo sa 37 dní, uprostred leta. (beso74)