V bájné zemi Arok žije Dar, pán šelem, který bojuje proti tyranovi Arklonovi. Na jeho straně jsou tygr Ruh, fretky Kodo a Podo a orel Sharak. Arklon má také mocného spojence, kterým je čarodějka Lyranna, jíž se povede otevřít bránu času, pomocí níž je možné vstoupit do našeho současného světa a získat mocnou zbraň - neutronový detonátor. Arklon chce tuto zbraň k ovládnutí světa. Ve chvíli, kdy je brána času otevřena, omylem jí projede Jackie, dcera senátora Trenta ve svém autě. Zajmou ji Arklonovi vojáci a Jackie pod hrozbou smrti slibuje Arklonovi, že mu detonátor obstará. Tomu musí Dar zabránit. (StevenW.)

lucijelucije

Docela rozpoluplné názory koukám. Samozřejmě, že nemůžeme očekávat kultovní flm. Přesto se mi tento snímek nezdá zase ta špatný. Takové žánry mi nevadí. Tento typ příběhu nenajdu na každém druhém kroku, takže už jen pro zajímavost a pro skvělý nápad, který zavedl v prvním díle režisér Don Coscarelli nehodnotím negativně. Nic převratného, ale rozodně nic odpadového. ()

Kordus

Když jsem poprvé viděl tenhle film, byl jsem nadšenej. Marc Singer pobíhal polonahý po velkoměstě, balil nějakou pani a ještě si povídal s fretkama (nebo co to bylo). Nikdy ten film nechci vidět znovu, abych v sobě mohl udžet ten pocit, jenž mi zprostředkovaly dětské oči. (ten film na mne musel hodně zapůsobit, když sem teď píšu takové kraviny) ()

Prochy38

Tomuto dílu bych vytkl na začátek 3 zásadní chyby! Kruci, proč už není Ruh černý!? Když mám v herecké sestavě K. Wuhrer a točím středověkou fantasy, patří tahle kočka do hodně sporého upnutého amazonského oděvu a ne do šusťákovky!!! No a narvat většinu fantasy filmu hned druhým dílem z té větší části do současnosti?? To byla doslova sázka na nejistotu. Tvůrci se chtěli lišit a myslím, že se to i povedlo, i když to fakt nemám rád. Ale i tak, už to jde prudce dolů. Příběhově, souboji i logikou všech postav. Asi jako hlavní záporák (P. Soukup - potlesk ve stoje za dabing!!), který si pro závěrečnou bitvu proti Pánu šelem vybere ZOO..... ()

fruitixx

Trošku mi to připomělo seriál Čáryfuk, minulost v budoucnosti, nechápačky a tak.. Oproti jedničce celkem změna, ale stejně se v tom dá nalézt nějaký smysl. Hlavně v tom autě, co je na konci, které zůstalo v minulosti...Co tady děláte? Uctíváme tajemný předmět, kteří tady zanechali bohové... hehe. Je to celé spíše fantazy vyprávění autora o jeho dceři.. Takže ferově 4* na tu dobu a pro maníky, kteří rozumějí žánru. ()

petero

No neviem. Videl som to asi pred 10 rokmi na satelite a dokonca si z toho pamätám aj nejaké tie úlomky. Dopozeral som to v pohode napriek tým reklamám čo by som už dnes nedokázal. Asi sa mi to aj páčilo, predchádzajúcu časť som doteraz nevidel, takže dávam také hodnotenie ako dávam. A áno. Červená Sonja sa mi páčila a veľmi. ()

• V závěrečných titulcích filmu hraje píseň „I Wanna be Your Hero“ od Billyho Wraye, která na soundtracku chybí. (Fuhman.Dajar)
  • Když se Dar (Marc Singer) a Jackie (Kari Wuhrer) prohánění po Los Angeles v mercedesu, projedou kolem kina, které Dara donutí se ohlédnout. V kině tou dobou nedávají nic jiného než Beastmaster 2 - Pán šelem: Branou času. (Prochy38)