Královna barbarů

(neoficiálny názov)
  • USA Barbarian Queen (viac)

Bloňďatá sexbomba (Lana Clarkson) se se svou kamarádkou (Katt Shea) a sestrou (Dawn Dunlap) snaží pomstít zloduchovi za to, že jí překazil svatbu, vyvraždil vesnici, zprznil ženy a snoubence odvlekl do otroctví, aby tam zápasil jako gladiátor. (PetrPan2)

PetrPan2

Poctivé echtovní béčko, v němž bloňďatá sexbomba (Lana Clarkson) se svou kamarádkou (Katt Shea) a sestrou (Dawn Dunlap) snaží pomstít zloduchovi, který vypadá jak mladší brácha Miloše Zemana, za to, že ji překazil svatbu, vyvraždil vesnici, ženy zprznil a snoubence odvlekl do otroctví... Pro milovníky béčkových fantasy ve stylu Barbar Conan vřele doporučuju. ()

SeBig odpad!

To byly muka tohle dokoukávat. Nesympatyš kozatky v hlavních rolích tam máchaj nýrkyks týrnyx mečem, pak nějakej jednookej týpek s hlasem jako Johny Bravo pak Zagarino jako gladijátor opět nezklamal ten se vždycky v nějaký tý sračce objeví.. má to 70 minut a pro mě to bylo něco neskutečně hroznýho. Otázka však zůstává.. zvládnu i dvojku? ()

JohnnyD

Prorocký film zobrazujúci boj Femenu proti Milošovi Zemanovi. Tento ďalší produkt z Cormanovej argentínskej sword and sorcery manufaktúry poskytuje obligátne žánrové atribúty ako gladiátorské súboje, hedonistický bešavel, nahé krásavice, nabúchaných svalnáčov, staroveko-stredoveké kulisy, jemne exploatačné násilie vrátane mučenia a znásilnenia a nejaké tie súboje s mečmi (tentokrát bez mágie). Je to rutina, ale celkom som sa bavil. Na béčkové majstrovstvo prvého Deathstalkera to ale ani zďaleka nemá. Treba povedať, že skromná minutáž je jedným z najväčších pozitív týchto na rýchlo zbúchaných výplachov. ()

Karlos80

Čekal jsem to horší, nicméně, jak už napsal kolega, jednalo se o poctivé řemeslně a velmi zručně natočené dnes už kultovní sandálové béčko, kterému se dostalo i pokračování Barbarian Queen II - The Empress Strikes Back v roce 89'. Jednoduchý děj založený na odplatě-pomstě, krásné sexy herečky (v tit. roli s prsatou Lanou Clarkson - zde si ji po úspěchu ve filmu Deathstalker opět vybral slavný producent a režisér Roger Corman), které uměly rozpálit chlapa nejen po bojové stránce, a samozřejmě spousta akčních scén, viz třeba konečné vzbouření lidu proti tyranovi..Ten zloduch (teď už opravdu nevím, jak se jmenoval) vypadal jako Miloš Zeman v mladých letech. Dále mě tam zaujala a hlavně pobavila postava nějakého obtloustlého buzny v harému a toho malého židovského obrýleného trýznitele:-) Podobné filmy: Barbar Conan, Ničitel Conan, Rudá Sonja, Deathstalker, Warrior Queen ap. ()

Bobik9

Je to pro mě fakt překvapivé, jaké filmy se v osmdesátkách mohly točit. Ještě zábavnější je, když tady na csfd vidím v podobných filmech Percyho Jacksona. K filmu samotnému. Příběh je hodně jednoduchý, budiž, to by se ještě dalo, ale ty dialogy jsou totálně debilní. Herecky je to tragédie. Lana Clarkson je sice hezká ženská, ale sympatická moc není. Ostatní herečky nepobraly víceméně ani té krásy mnoho, natož hereckého umu. Korunu tomu nasazuje Frank Zagarino, který je podle mě naprosto nechutně oranžový a kenovský. Kdo hrál hlavního krále nevím, ale vypadal jako Zeman za mlada, takže vlastně dobře obsazená role. Potom nejde nezmínit ty dementní bojové scény. Asi jsem ještě nikdy neviděl horší. Meče byly tupé, bůhví z jakého materiálu, podezírám plast. Jakmile se pralo více lidí najednou, tak hodně komparzistů nevědělo, co dělat a tak jen postávali s mečem či sekerou a koukali kolem sebe. Pohybově to nezvládal jediný herec a dokonce mi přišlo, že se u těchto scén většina přiblble smála. Co bylo dobré. Tak především musím říct, že se mi moc líbilo prostředí, kostýmy a i kulisy. Myslím, že v dnešní profeministické době by ale poselství tohoto filmu mohlo docela sedět. Čtyři ženy (nebo kolik jich vlastně bylo) zachránily vlastně skoro samy celý svět. Nikdy se nepodlomily. SIlné ženy 21. století. Bravo. Tvůrci Wonder women by se mohli učit. ()