Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Barryho nádejou je veľmi odlišný Batman, ktorý je už na dôchodku, a uväznený Kryptoňan, aj keď nie ten, ktorého hľadá. Aby zachránil svet, v ktorom sa nachádza, a vrátil sa do budúcnosti, ktorú pozná, Barryho jedinou nádejou je pretekať o život. Bude však prinesenie najvyššej obete stačiť na resetovanie vesmíru? (Continental film)

John80

Klasický komiks pozostávajúci z komiksových postáv , ničím okrem efektov ma to neuchvatilo, úvodná scéna s padajúcimi deťmi je pútavá 2* ()

Human_Traf

To takhle vezmete skvělou a oceňovanou předlohu, vyrvete z ní všechno dobré a zajímavé a vznikne vám tenhle bezpohlavní paskvil. Půjdu se znovu podívat na Flashpoint paradox, abych si zpravil chuť. ()

Pepe_cz123

Nový Flash je.. Zvláštní, chaotickou a místy kýčovitou podívanou. Film vlastně ani neví pořádně čím chce být, a to je hlavní problém. Ezra Miller podává až překvapivě slušnou práci, i když mu moc nefandím. Co se týče scénáře tak je dost hrbolatý, má mezery a někdy nedává ani při nejmenším smysl. Jinak cameo Batmana a Wonderky je super. Co se týče kamery, tam musím říci, že jsem byl mile překvapen. Mění se tam úhly pohledu, zoomování na postavy, kupodivu dobře natočená akce. To vše bylo super, ale pak péišla Supergirl a nebudu lhát.. Ta postava je podle mě naprosto nevyužitá a nudná. Vlastně celý závěr už je takový nudný. Takže Flash v podání Ezry Millera, a film který měl započnout nové DCU si ode mě odnaší taktak 6 blesků z 10. ()

arkie

Dost sklamanie, story je slubna ale nedokaze naplnit ocakavania. Na rozdiel od Marveli tomu chyba edge, aspon trocha originality. Vizualne farebne, ale zasa o konsku dlzku za sucasnou kvalitou. Klucove efekty su plne CGI generovanych postav na urovni druheho Matrixu. Michael Shannon vyzera ako okopirovany z Man of Steel, Sasha Calle hra uplne bezvladne. Zaver uplne debilny. Fakt to nestoji za to. ()

Lenart

Film s podpriemerným príbehom, nesympatickým a otravným hlavným hrdinom a fakt hnusnými trikmi, ktorý zachraňujú len cameá (či už hrané, alebo vytvorené AI), Michael Keaton a rozkošný nosík mladej Supergirl.          45 % ()

Ceberus

Spolehlivá marvelovka, která svižně ubíhá, okořeněná nejen o Batmana Michaela Keatona jako aktivní postavy v příběhu, ale hned několik velezajímavých krátkých cameo záběrů na jiné postavy multiverza. Když už jsme u tohoto tématu, je škoda, že si druhého Flashe nestřihnul ten seriálový Granta Gustina, kterého mám nakoukaného. Mno a když už jsme u toho, seriálová Supergirl Melissy Benoist by si taky zasloužila nahradit zdejší Sashu Calle, která na mě působila jako Michelle Rodriguez z Wishe. Na rozdíl od té seriálové má totiž - jak bývá poslední dobou zvykem - úroveň své femininity na bodu mrazu, patrně v honbě za body za "strong female character". Vůbec mi nevadí, že prostor dostala Supergirl - kdyby ji jen scénáristi nenapsali jako nasraného chlapa. ()

tlesk

Flash je vlastně tak rozháraný a nesoudržný, jako celé DCEU. Najdou se v něm naprosto skvělé momenty. A momenty naprosto tristní. Andy Muschietti coby režisér s rozdanými kartami skutečně dělal co mohl a jeho Flash funguje. Místy je překvapivě temný a osudový. Ne vždy je ale humor v něm, nebo právě ona osudovost dostatečně úderná. Rozhodně nejde o průšvih, nýbrž o standartní, krom často skloňovaných cameí prakticky ničím nevybočující superhrdinský film o hrátkách s časem a paralelními světy. Právě tyto prvky, kde by se filmaři mohli totálně vyřádit se nedaří ve filmu dlouhodobě funkčně vytěžit. A to ani u Marvelu… Zda to, čím nové dobrodružství rudého běžce oplývá není trochu málo je další otázka. Stejně jako do jaké míry se s přítomnými událostmi kolem cestování v čase a dimenzemi bude pracovat v budoucnu nad rámec snadného odůvodnění třeba dějových nesrovnalostí v Blue Beetle. A odpověď je skoro bolestně jistá – minimálně. Určitě je škoda, že Flash nedostal svou šanci mnohem dřív. Když už koncept paralelních dimenzí a cestování v časem použily jiné superhrdinské snímky, vypadá vedle nich maličko jako chudý příbuzný. Snaze o velkolepost navzdory. Někdy i pár vteřinová camea a easter eggy vám prostě celý film nezachrání. Smršť gagů, akce, divných efektů, nepodstatného děje a tak nějak všeho, co z posledních let v komiksových blocbusterech dobře známe. Smršť, u níž dost možná budete sem tam koukat na hodinky s nevyřčenou otázkou jak dlouho to celé ještě bude trvat. Kdyby tohle šlo ven před pěti lety tak, jak bylo původně zamýšleno: bez přetáček a s významem pro universum, bylo by to jiné. Takhle se jedná o průměrný komiksový film, který nepřináší nic, co by nebyl dávno daný standart. Snad jen tu a tam slušný humor a místy rutinní a zábavná, místy po stránce CGI překvapivě špatná akce (scéna s miminky mě bude dlouho strašit ve snech). Nad vodou snímek drží sympatická camea (hlavně navrátivší se Michael Keaton jakožto Batman, který to v sobě pořád má ) a celkem odsýpající příběh, kterému by slušel jasnější, ucelenější směr a hlavně kratší stopáž. Neoriginalitou a šablonovitostí komiksové produkce přejedení diváci si Flashe neužijí. Fanoušci snad ano. Zda dojde na sequel je otázka. Mně osobně by ale i v případě této postavy nevadil nový a snad i svěží (re)start… ()

TheStitch630

Filmový Flash patří mezi další zbytečně vzniklé rychlokvašky ze studia DC, které po sobě zanechají kyselou pachuť a znechucení. Cesta rychlíka na stříbrná plátna byla dlouhá a trnitá, ale přesto jsme se onoho okamžiku dočkali. Výsledek je zklamáním a jako poslání vidím obrovský fan-servis sázející na nostalgii, camea a přehršel postav.  Ezra Miller jakožto Barry Allen byl skvělým odlehčením v Lize spravedlnosti a jeho mladická ztřeštěnost tomu dodala potřebný náboj. Bohužel to samé nemohu říct o tom, co předvádí v tomto snímku. Je to hloupé, trapné a přehnané (jelikož se postava objevuje hned 2x, označím to jako debilita na druhou). Na jeho obranu patří mezi viníky i nefunkční scénář, kvůli kterému příběh zásadně trpí a neumožňuje projevit kvalitní herecké výkony. Ono co taky čekat od rádoby vtipných scén typu: spadne mi sendvič na hlavu, poliju se pivem nebo šoupnu mimino do mikrovlnky, ha-ha-ha. Mám pocit, že během natáčení nebyl pod vlivem omamných látek jen Ezra Miller (který na to v některých pasážích i vypadá), ale celý tvůrčí tým. Plejádu bizarnosti, trapnosti, odporného CGI a absolutní nelogičnosti posouvá snímek v rámci komiksových blockbusterů na zcela novou úroveň. Ani soundtrack nepomáhá a najde se tak přepálené množství domnělých WOW scén, u kterých se nadšení ani překvapení nekoná. Dílčí známky projevené kreativity a minimum dobrých nápadů celý film bohužel neutáhne. Kéž by mi stopáž ubíhala stejnou rychlostí, kterou dokáže vyvinout superhrdina Flash. Aspoň by mé utrpení netrvalo tak dlouho. 1/5* ()

RAFT

Režisér Muschietti a jeho první komiksovka Flash.Kdo v tomhle filmu baví tak, je herec Keaton .Vidět ve filmu starší obleky Batmana velké plus.Srandy ve filmu najdeme až až.Různé camea herců jako Nicolas Cage v oblečku.Jako ještě pořád májí DCčka filmy co vylepšovat ,to není jak Marvel.Určitě lepší než Shazam! 2.Za mě 70% ()

crashy

Priznám sa šla som do toho s veľkými obavami prečo je to našimi médiami kritizovaný film a doteraz nechápem PREČO má takú slabú navštevnosť  ..bolo to EPICKE..... už dávno som.nevidela také dobré dielo z produkcie DC .....asi naposledy to bol JLA od zacka snydera ....nenudila som sa ani minútku ...bola som prekvapená, že som nenašla žiadne nudné pasáže.... výkon Ezru v dvojrole nemal obdobu a popravde z celej JLA mi najviac liezol na nervy a tu som ho neskutočne žrala....film som si chcela užiť a vážne som dostala všetko čo požadujem od famózneho filmu: napätie....akciu....dojatie.....smiech....prekvapivé zvraty....nostalgiu...a dokonca aj v závere som vstala zo stoličky (vlastne z kresla) a to doslova !! BEŽTE DO KINA! je to skvelé ;) ()

Terka_127

Je to hrozně těžké hodnotit, když se divák neubrání srovnávání s Marvelem a jeho multiversem. Marvel nás na to postupně připravoval, vysvětloval, a pak jsme jen mohli zírat a kochat se. Takže DC vlastně využil toho, že víme, co je multiverse a podle mě je to nespravedlivý. Navíc je to tady takový nemastný, neslaný, předvídatelný. Jako baví mě dvojitá schíza Millera, ten si to užívá. Pak samozřejmě milovanej Keaton jako Batman! Ale jinak jsem taková bez emocí. ()

noizcore

Nebylo to úplně špatné, ale přišlo to pozdě a z velké části to vykrádá již viděné koncepty v MCU. A CGI v některých pasážích hodně bolelo (např. scéna s miminky). 5/10 ()

tharros

|| Co je Andy? Co je Andy? Muschietti postrach z okolí. 65% || Na to, že je Snyder-verse u konce a nikoho už moc nezajímal (včetně mě), tak musím přiznat, že jsem byl ve výsledku mile překvapen, jaký malý nenápadný klenot se tu nakonec vydral na povrch. Kdybych tvrdil, že je to zaměnitelná komixovka, částečně bych lhal. Generál Zod jako hlavní antagonista klame tělem a budete-li fandit oběma Barryho verzím, na konci vám dá vše jasný smysl a dost možná i uspokojivý pocit. Když se odprostíme od ne příliš zvládnutých visual-effects, má v jádru Flash dobře bijící srdíčko a zápletka okolo mámy hrdinů, je nosným pilířem celého filmu. || Dodatek na závěr: Chválím široký záběr Cameo momentů pro skalní nerdy starých i nových DC-ovek. ()

misar3

Kam se poděly všechny peníze na efekty? Nejspíš je Warneři rozkradli ještě předtím, než začalo natáčení a ani tomu Ezrovi nedali dost, aby něco zahrál pořádně. Zbytečnost s pár fajn pomrknutími na fanoušky. ()

Milda003

No jako upřímně celá tahle Liga spravedlnosti mi nějak nesedla až na Dianu, ale tohle se mi líbilo...Batman z devadesátek neměl chybu.. dokonce i ten teplouš flash mi nějak nevadil... ()

oldy

Takový lepší průměr. Keaton potěšil, Calle jako superžena nic moc. Potěšilo i spousta postav a taky všemožné verze batmana a supermana z mnohavesmiru :) 6,5/10 ()

Crosshair

Jedno z mala plusu je, ze to zacne tak hrozive ( scena s miminky?! ), ze to co prijde pozdeji uz vas tak neurazi. Nevyuzity Keaton, opravdu strasne triky, Ezra skazdou dalsi hlaskou trapnejsi a nudne finale odehravajici se na pousti ( asi se inspirovali u Tenetu :) ). ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start