Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

missteeque

Ten nej film pro milovníky britského humoru a "obecného blaha"!! Simon Pegg jako detektiv Bendžo, pardon Angel je skvělý, Nick Frost jako trochu opožděný tatínkův mazánek a milovník akčňáků k sežrání. Super! Až jsem dostala chuť na Cornetto! :) Blanchette překvapila! Yaarp! ()

ronin zabak

Vynikající, netradiční komedie z policejního prostředí, okořeněná dávkou brutality. Skvělá kamera, dynamický střih, obstojná kriminální zápletka s velmi překvapivým rozuzlením. Závěrečná bitka rozhodně nemá chybu. Zkrátka je to zábavné a originální. Snímek je parodie na akční filmy na britský způsob.Trojici Simon Pegg, Nick Frost a Edgar Wright se nedá nic vytknout, až na nekonečné přehrávání, čímž je už Hollywood známý. ()

tommco

Takéto chcene úsmevné blbosti je ťažké hodnotiť. Ak ste správne naladení pobaví vás to a nenudíte sa. Z tohto pohľadu by som dal kľudne aj 4*. Mám však pocit, že pri druhom pozretí by z tejto zábavnej blbosti ostala už iba tá blbosť. ()

KICKBALL

Tak dobře jsem se dlouho nepobavil. Skvělý film. Miluju anglický humor se, kterým se v tomto filmu nešetří a v podání Somona Pegga a Nicka Frosta to nemá chybu. ()

majka147

Policajtské komédie alebo filmy moc nemusím. Ale Nicholas Angel je proste iné kafé . Takúto akciu by som ani nečakala. Zábava, akcia a tá vražedná hus :D ,všetky tie prestrelky a hudba vytvárajú pozoruhodný film na Dobrú noc :) Skvelý "nářez" :) ()

Tuttovka

Je opravdu velmi těžké vytvořit takový film, kde by řada dobrých, originálních hlášek takto zapadala do sebe a tvořila příběh, který "dává" smysl. To je asi jedna z mnoha věcí, která je na tomhle filmu obdivuhodná. Simon Pegg a Nick Frost použili velmi drsný anglický humor k velkému potrénování naší bránice. U tohoto filmu stejně jako například u filmu Krvavý román je třeba přistoupit na hru, kterou nám autoři předložili. Pokud tak neučiníme film u nás nemá nejmenší šanci. Film má velmi slušnou hudbu a také kvalitní kameru. Budou se jistě líbit i zajímavé exteriéry malebného městečka. Charaktery jsou zahrány velmi věrohodně. Pro mě zcela neznámí herci mě velmi zaujali. Myslím si, že velkou zbraní je střih. Ten je velmi dynamický a mnohdy pouhým prostřihem vzniká velmi vtipná situace. Pochvalu si rozhodně zaslouží i skutečně grandiózní zápletka a s ní logicky i scénář, jejichž rozuzlení mi přidalo několik let života. Velká řada vtipů člověku na první shlédnutí ujde. Film v některých momentech až příliš barbarizuje výjevy i mluvu a myslím si, že mu to ubírá na kvalitě. Zkrátka některé vtípky překročily onu hranici mého vkusu. 85% ()

kakttus

Snad první film, u kterého jsem se smála, až mi tekly slzy, a to doopravdy "chytrému" humoru, ne jen "smějusetomujakjeněkdoblbej". Nejprve jsem byla trochu rozpačitá ohledně Simona Pegga, ale hodil se na to dokonale, ta role toho, kdo se za všech okolností řídí zákonem, i v takový malý prdeli, kde se zdánlivě nic neděje, mu fakt sedla. A jak se mu to nakonec vyplatilo. Některé scény mi vyloženě přišly jako parodie na komerční akčňáky, a díky tomu dostal film na zajímavost. Scéna, jak stará paní jede na kole a přitom střílí z pistolí... prostě kouzelný. Mmch.. scéna jarp/narp.. dokonalý. Kdo neviděl, nepochopí. ()

Reniii

Od té doby co jsem v televizi viděla skoro konec jsem další den neodolala a sháněla tento no prostě úžasný film. No a po shlédnutí jsem řekla jen jedno slovo: Bomba a pak jsem si to musela pustit znovu. Simon Pegg, Nick Frost a ostatní herci byli perfektní a nejvíc se mi líbil samozřejmě Simon. Miluji britské filmy, připadá mi že oni mají lepší humor a umí ho vyjádřit lépe než američané. Například ta scéna v divadle u hry Romeo a Julie, u toho jsem se nasmála a pak i tomu smíchu herečky ''Julie''. Dávám tomu 5 hvězdiček, protože je to jeden z těch lepších akčních/černých komedií. ()

damapo

Ten "akční" konec je trapárna největšího kalibru, ale do té doby dobrá komedie tak na 3,5 hvězdiček. Sem tam totiž se objeví dost ubohý fór, ale jinak stabilní přísun zábavy po dobu dvou hodin. ()

zimi

Není to můj styl, taiten druh humoru mi nesedí, ale natočené to bylo dobře, herecky též, tak chápu, že když má někdo špatnej smysl pro humor, tak může dát i 5* respektuji to a nejlepší, když si to pustíte a uvidíte u mě 4/10. ()

lineker

Úleťárna v pravém slova smyslu. Po soumraku mrtvých jsem se na další Wrightovo dílko opravdu těšil a dostalo se mne toho co jsem očekával. Kličkovaná mezi žánry podpořena naprosto geniálním britským humorem kde je možné naprosto vše a nejvíce to co nejmíň čekáte. Nick Frost v roli přitroublého parťáka opět nezklamal. ()

cRocco9

V druhé půlce se něco ošklivě zvrtlo. Jako by scénáristi narychlo dopisovali, aby už mohli domů. Výsledek není ani vtipný, ani napínavý. ()

Brisingr

Znáte ten pocit, když se z malého roztomilého králíčka vyklube záludná krvelačná bestie? Nebo když na vás na první pohled milá babička vytáhne brokovnici a chce vám ustřelit hlavu? Tak Simon Pegg už ten pocit zná... No a já k tomu můžu říct jen jedno: Mhm, hustý... ()

jujask

Je to prekvapivé ako sa dá z jedného malého prseudo tichého mesta bez zločinu stať bojisko, kde aj babka ma samopal. Haluz. Celkom som sa pobavil. ()

Ardath

Hot Fuzz je syntéza všeho, co já, Simon a Edgar milujeme na akčních filmech! A nejen na těch akčních. Jednotka příliš rychlého nasazení hází jednu perlu za druhou, nešetří krví a vtipem, libuje si v odkazech a vytváří kultovní podívanou, jakou si každý přeje vidět. Je to pochoutka pro cinefily i pro běžné diváky - a tomu říkám úspěch! ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)