Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

s.e.p.p

Chytrá, vtipná a nesmírně hravá parodie na policejní akčňáky a krimi filmy všeho druhu. Kromě vydařeného scénáře plného narážek a odkazů snímek stojí především na perfektním hereckém obsazení (včetně několika cameo rolí), jehož souhru a chemii by mohla většina amerických komedií jen tiše závidět. A i když druhá polovina obsahuje několik over-the-top situací a trochu jednotvárné akční scény (záměr?), výsledný zážitek to nijak výrazně nekazí. Po Soumraku mrtvých docela velký posun, už ať je tu The World's End. 75% ()

vyfuk

Pozvolný začátek dnes již téměř kultovního snímku, který by se ani tak trochu nemohl považovat přímo za komedii, ale je jasné, že humor tam je (Pegg je klasika). Režisér opět jako u Soumraku mrtvých, krví nešetřil. Film má celkem nepravděpodobnou, ale za to ještě víc zajímavou zápletku. End by spíše připomínal skoro film RED - neproveditelné, ale zábavné, akční a záživné. Konec byl pro mne obrovský zážitek. Stejně jako celý film. S Peggem a Frostem zkusím na Wrightovi nezávislého Paula a již nyní se velmi těším na The Worlds End. Na rozdíl od Soumraku mrtvách, tento film jsem určitě letos neviděl naposled! ()

Autogram

Přiznávám, že to byla čistokrevná adrenalinem nabitá podívaná naplnená takým druhom humoru v kombinácii s nečakanými obrazmi alebo zvukmi, že som sa musel váľať od smiechu. Rýchle prestrihy ma nenechali ani mrknúť, lebo by som prišiel o nejaký gag alebo celkom stratil súvislosť, ak sa dá o nejakom zmysle v paródii hovoriť. V pár chvíľach v strednej časti by sa film dokonca dal označiť za skutočné krimi a v kombinácii s prvou ľahkovážne humornou a poslednou kruto akčnou vzniklo geniálne komediálne dielo. –––– Nechte to na mně. Postarám se, aby sušenkám bylo učiněno zadost. –––– Jaká je situace? – Dva chlapi a hromada vidliček. Co navhuješ? –––– Labuť! ()

svobik

Instant classic. Absolutní vrchol téhle trojky, obdivuju takhle našlapanej scénář přeplněnej gagama, který divák sotva stíhá všechny chytnout. ()

Myrreczech

Jestli takhle vypadá nový směr britského humoru tak to miluju. Jedna z nejlepších akčních komedií ever s naprosto dokonalým ústředním duem a naprosto bezkonkurenčně dementní zápletkou. Dokonalá večerní zábava. ()

Ravi

Já nevím, Britové sice umějí sitcomy, to jo, ale jejich komedie jsou oproti tomu poněkud plošší. Hot Fuzz se povedli, to ano, ale na komedii roku to rozhodně nevidím. Je to přepálené akční béčko s prvky násilného vtipu a absencí něčeho, co by roztrhlo bránici. Zkrátka jsem se bavil, jenže ne tak, aby mi film půl hodiny po shlédnutí nevyvanul z hlavy. Pegg a Frost jsou ale dobrá dvojka. Jen by to chtělo nápaditější scénář. 65% = 3/5 ()

Ementaler86

Pegg, Frost a Wright opět v akci. Druhé pokračování nepřekonatelné Cornetto trilogie se nese v duchu akčních kriminálek a opět si nebere žádné servítky. Nápad zasadit příběh do britského balíkova byl nejlepší možný způsob, jak tomuto filmu ještě víc přidat na absurditě. ()

P1tr

Po Soumraku mrtvých přišlo další dílo mého oblíbeného tvůrčího týmu,který ani tentokrát nezklamal.Hot Fuzz nabízí výbornou zábavu.Nejedná se o klasickou komedii,ale o něco ve stylu úsvitu mrtvých.Zpracování je opravdu solidní a vážnější než by se dalo čekat.Nicméně je to stále dosti odlehčené,což dává filmu velice příjemný nádech.Poslední půlhodinka je navíc nabitá akčními scénami,což určitě potěší každého,obzlášť postavu Dannyho,který je fanda akčních filmů:)Všichni herci ve filmu hrají to svoje a hrají to velmi dobře,obzvláště ústřední dvojice.Režie je taktéž povedená a dává filmu dobré tempo,u kterého se nebudete po celé 2 hodiny nudit.Doporučuji shlédnout. ()

Philoun1

No tohle je vážně dílko nabitý uplně vším. Od tajemné atmosféry přes akci až k typickému anglickému humoru. Potěšil mě i Bill Bailey v malé roli, on toho ani nemusí tolik říct a stejně mi to připadá vtipný. ()

LibertyX

Takhle to přesně vypadá, když vás nějaký snímek naprosto mine, kadenci fórů registrujete, ale prostě na ně neberete a nemá to fakt nic společného s počtem nakoukaných akčňáren :). Jenže ani s tímhle handicapem to napodruhé nenudí, což je sandfordským policajtům a ďábelskému Daltonovi rozhodně ke cti. ()

Madlene

Mí staří dobří známí z Velkovlaku se spojili, aby vytvořili vtipnou změť... Není to sice moje gusto, ale občas bylo husto:-) ()

Pecival

To víte že se mi to líbilo. Skvělé forky a na konci važne hot mela. Ale úplně nejvíc sem žral skvělého ultra charismatického Timothy Daltona, kterej vypadal že to má všechno na háku a roli si určitě užíval. Kdo by to byl řekl po těch Bondech :) ()

sellsakul odpad!

Nečakal som žiadny zázrak, ale ani koniec sveta. To čo bolo pre boha? Doteraz nechápem...Že odpad? Hmm, tak to je ešte pekne povedané, skôr by som povedal, že HNOJ, HNOJ, HNOJ!!!! ()

prasacimor

Podobne ako pri predchádzajúcom Shaun of the Dead, mám pocit, že ani Hot Fuzz sa nevie rozhodnúť čím vlastne chce byť. Začiatok je fakt výborný...zadeláno na dobrú bláznivú komédiu. Hlavne scéna s Nicholasovou bývalou(kto to len môže byť:) a jej kolegami na mieste činu je jednoducho skvelá. No potom začne humoru výrazne ubúdať. To, že ide o paródiu som vedel dopredu, a akčných filmov som videl až až, no veľmi som sa teda nepobavil. K tomu mdlé akčné scény plus smrteľná dlžka a nezachránil to ani v celku originálny, prekvapujúci a vtipný zaver. ()

Specs

Hlášky: DS Andy Wainwright: - "Víte, že na venkově je víc zbraní než ve městech?" DS Andy Cartwright: - "Maj je tu všichni. I jejich mámy." Nicholas Angel: - "Kdo třeba?" DS Andy Wainwright: - "Farmáři." Nicholas Angel: - "A dál?" DS Andy Cartwright: - "Jejich mámy." & Nicholas Angel: - "Jsou taky tak vysoké?" Danny Butterman: - "Kdo?" Nicholas Angel: - "Máma a sestra?" Danny Butterman: - "To je ta samá." & Nicholas Angel: - "Pane Portere, jaká máte vína?" Roy Porter: - "Máme červené... a bílé?" Nicholas Angel: - "Dal bych si pintu ležáku, prosím." & Danny Butterman: - "Bod zlomu nebo Mizerové 2?" Nicholas Angel: - "Který by se mi líbil víc?" Danny Butterman: - "Myslím, kterým chceš začít?" ()

Fony

Po výborném úvodu jsem se bavil trochu méně než jsem doufal. Naštěstí mi to poslední půlhodina bohatě vynahradila. Peklo, které na závěr rozpoutá velký polda v malém městě, je geniálně strhující a já se královsky bavil :) ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)