Dokument zkoumá neutuchající přitažlivost herce Harrisona Forda a jeho začátky, včetně vstupu do zábavního průmyslu, ale také jeho obsazení do série Indiana Jones a vlivu a inspirace, které filmy vyvolaly. (sator)

TwoFace

Pokud má dobrodružství jméno, musí to být Indiana Jones. Skvělý dokument o vzniku jedné z mých nejoblíbenějších filmových sérií, který je ale především nádhernou poctou úžasnému a mému nejoblíbenějšímu herci. Dokument kromě pořádné dávky nostalgie a zajímavých momentů z natáčení, ukazuje i skvělé archivní záběry. Indiana Jones je a vždy bude legendou, stejně tak Harrison Ford, kterému za vše patří obrovské díky! ()

sator

Dokument zkoumá neutuchající přitažlivost herce Harrisona Forda a jeho začátky, včetně  vstupu do zábavního průmyslu, ale také jeho obsazení do série "Indiana Jones" a vlivu a inspirace, které filmy vyvolaly. ()

Mudrlant

Harrison sem, Harrison tam...bylo tam az moc mazani medu kolem huby jaky je to borec. Coz on de facto je :) Ale tak nejak mi chybela dramaticka vlozka v dokumentu. Bylo to az moc preslazene. Nic moc noveho se clovek nedozvedel. Par novych backstage zaberu bylo peknych. Ale stejne jsem to nejak pred koncem vypl. Dobre se u toho vychrapuje patecni sobotni kocovina. ()

sheen

Jako moc pěkné, zklamalo mě, že Blade Runnera jenom zmínili. To je dle mého názoru jedna z nejlepších rolí Harrison Forda. Uprchlík to samé. Z většiny se to točí okolo Indyho tak jako název napovídá. ()

lamps

Nic moc nového pod sluncem, ale jako shrnutí Fordova přínosu charakterizovaného hlavně bičem a fedorou to má štědrou nostalgickou hodnotu. Informace se na sebe rychle kupí a každá půlhodina aplikuje trochu jinou perspektivu, takže nedostaneme jen životopis plný dat. Dýchne na vás řemeslná poctivost a láska ke kinematografii a jejímu největšímu hrdinovi, jenž měl trochu štěstí, ale vždycky si všechno uměl sám zařídit a naaranžovat. Harrison byl vždycky král a tady mu nasazují pěknou korunu. ()