Réžia:
Kevin DunnÚčinkujú:
Mike "The Miz" Mizanin (moderátor), Snoop Dogg (moderátor), Joe Anoa'i, Cody Runnels, Rami Sebei, Kevin Steen, Joshua Samuel Fatu, Jonathan Solofa Fatu (viac)Obsahy(1)
Největší wrestlingová show roku se uskutečnila ve dvou dnech 1. a 2. dubna 2023 na SoFi Stadium (Los Angeles, Kalifornie). Na kartě se dohromady sešlo patnáct zápasů.
1. dubna: 1) Austin Theory (c) vs. John Cena (United States Championship)
2) Braun Strowman & Ricochet vs. Alpha American vs. The Street Profits vs. The Viking Raiders (Men's WrestleMania Showcase)
3) Seth "Freakin" Rollins vs. Logan Paul
4) Damage CTRL vs. Trish Stratus, Lita & Becky Lynch
5) Rey Mysterio vs. Dominik Mysterio (No DQ Match)
6) Charlotte Flair (c) vs. Rhea Ripley (SmackDown Women's Championship)
7) Pat McAfee vs. The Miz (No DQ Match)
8) The Usos (c) vs. Kevin Owens & Sami Zayn (Undisputed WWE Tag Team Championship)
2. dubna: 1) Brock Lesnar vs. Omos
2) Liv Morgan & Raquel Rodriguez vs. Natalya & Shotzi vs. Ronda Rousey & Shayna Baszler vs. Chelsea Green & Sonya Deville (Women's WrestleMania Showcase
3) Gunther (c) vs. Sheamus vs. Drew McIntyre (Intercontinental Championship)
4) Bianca Belair (c) vs. Asuka (WWE Raw Women's Championship)
5) Snoop Dog vs. The Miz
6) Edge vs. "The Demon" Finn Bálor (Hell in a Cell Match)
7) Roman Reigns (c) vs. Cody Rhodes (Undisputed WWE Universal Championship)
(TheSpearCZ)
Účinkujú
Mike "The Miz" Mizanin (moderátor)
USA
Najlepšie filmy:
Súboj s rodinou (2019)
Scooby-Doo a medvedí netvor (2014)
Scooby-Doo a démon na pretekoch (2016)
Snoop Dogg (moderátor)
USA
Najlepšie filmy:
The Up In Smoke Tour (2000) (koncert)
Tupac: Live at the House of Blues (2005) (koncert)
Live 8 (2005) (koncert)
Joe Anoa'i
USA
Najlepšie filmy:
Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw (2019)
Rachot (2021)
Ta druhá (2020)
Rami Sebei
Kanada
Kevin Steen
Kanada
Joshua Samuel Fatu
USA
Najlepšie filmy:
Smrt čeká (2016)
Jonathan Solofa Fatu
USA
Najlepšie filmy:
Smrt čeká (2016)
John Cena
USA
Najlepšie filmy:
Legendary (2010)
Ferdinand (2017)
The Suicide Squad: Samovražedná misia (2021)
Ronda Rousey
USA
Najlepšie filmy:
Rýchlo a zbesilo 7 (2015)
Expendables: Nezničiteľní 3 (2014)
22 míľ (2018)
Adam Copeland
Kanada
Najlepšie filmy:
Mesto v ohrození (2016)
Bending the Rules (2012)
Highlander: Zúčtovanie (2000)
Logan Paul
USA
Najlepšie filmy:
Vesmír medzi nami (2017)
The Thinning (2016)
The Thinning: New World Order (2018)
Stephen Farrelly
Írsko
Najlepšie filmy:
Súboj s rodinou (2019)
The Escapist (2008)
Scooby-Doo a démon na pretekoch (2016)
Trish Stratus
Kanada
Najlepšie filmy:
Gridlocked (2015)
Bail Enforcers (2011)
Gionna Daddio
USA
Najlepšie filmy:
Ateliér smrti (2023)
Rebecca Quin
Írsko
Najlepšie filmy:
Rachot (2021)
Vojak 6: Boj zblízka (2018)
Amy Dumas
USA
Demi Bennett
Austrália
Ashley Fliehr
USA
Najlepšie filmy:
Psych: The Movie (2017) (TV film)
Rey Mysterio
USA
Najlepšie filmy:
Freddy proti Jasonovi (2003)