WrestleMania 32

USA, 2016, 400 min

Réžia:

Kevin Dunn

Účinkujú:

Paul Levesque, Joe Anoa'i, Shane McMahon, Mark Calaway, Brock Lesnar, Jonathan Good, Paul Heyman, Steve Borden, Dwayne Johnson, Steve Austin (viac)

WrestleMania je každoročne najočakávanejšou a najsledovanejšou wrestlingovou šou na svete. Tento rok je jej dejiskom AT&T Stadium v Arlingtone, štáte Texas. Spoločnosť WWE chce prekonať magickú 100-tisícovú hranicu v počte divákov, ktorí budú WrestleManiu sledovať priamo na štadióne. (fabuloso)

TheSpearCZ

Tak největší wrestlingová show roku je za námi a tentokrát se odehrávala v Dallasu v Texasu na AT&T stadiónu a hned na začátek musím podotknout to, že byla překonána největší sledovanost této show (101,763) což je super. No Kickoff začínal zápasem (Kalisto vs. Ryback o US titul). Klasický zápas "Davida a Goliáše" kde nakonec Kalisto obhájil po zasažení Rybacka do odhrnutého turnbucklu a poté finisheru Kalista. Normální zápas do kickoffu, nic víc, nic míň. Další zápas na kickoff kartě Team Total Divas vs. Team Bad and Blonde. To bych nějak radši moc nekomentoval....Hodně botchů které nepřekvapili a nakonec vítězství Teamu TD. Poté Lita odhalila nový Women´s Titul o který se bojovalo v Triple Threat zápase (ještě k tomu dojdu :D) To mě tedy potěšilo a konečně už nejsou "Divas" ale "Womens". A poslední zápas na kickoff kartě (The Usos vs. Dudley Boyz) Další 5 minutový nudný zápas přičemž Usos vyhráli a po zápase udělili D-B Splashe přes stůl. A jde se na hlavní kartu WM která začínala jako minulý rok Multi-Man Ladder Matchem o IC titul Povedený Ladder Match přičemž nechyběli známé momenty jako třeba Stardustův žebřík nebo že někdo proletěl skrz žebřík. Avšak pro mě velmi překvapivý vítěz (Zack Ryder) který vlastně v zápase ani neměl být. Další zápas na kartě (AJ Styles vs. Chris Jericho po 4 myslím :D) Tady byl za mě průměrný zápas který na konec vyhrál Y2J. Myslím si že lidé očekávali výhru Stylese, ale myslím si že tento feud ještě neskončil a bude finální zápas na PPV Payback kde se podle mě Styles dočká své pomsty a vyhraje. (LON vs. New Day) nejdřív jsem myslel že jde o zápas o TT tituly ale až na konci jsem zjistil že jsem se mýlil...(stává se :D) výhra LON ale nic to pro New Day neznamená protože právě nešlo o TT tituly normální zápas. Potom nástup legend (potěšil nástup SCSA) ale to bylo tak všechno. (Dean Ambrose vs. Brock Lesnar Street Fight Match) Smutný to příběh.... nejde na to co více napsat. Když už má DA velký zápas který potřebuje vyhrát tak se tak nestane. :( Další zápas (Women´s Championship Triple Threat) Za mě TOP zápas večera a holky z NXT opět ukázali že umí "Ukrást show" Velké nástupy také potěšili a s tímhle zápasem jen spokojenost. Další Battle Royal, tam mi to bylo dost jedno co se stane nakonec mírně potěšilo. Výhra Corbina z NXT hlavně, a nějaké další jména jako třeba DDP. Další jsme tu měli (The Rock vs. Erick Rowan) 6 vteřinovej zápas s výhrou Rocka překvapivě a do toho return Johna Ceny na který radši psát nic nebudu. Další a nejlepší zápas show (Shane McMahon vs. Undertaker a.k.a. Legacy vs. Legacy) Pomalejší tempo, ale o to byl ten zápas lepší. A do teď nechápu jak Shane může ještě pořád skákat z takových výšek (je to fakt borec) a výhra Takera potěšila. A to mě přivádí na hlavní a poslední zápas (Triple H vs. Roman Reigns WH Championship) Tak už tenhle sloh nebudu nějak protahovat :D. Nevyhnutelná výhra Reignse přišla a stal se potřetí Světovým šampionem. Taky potěšila "probodnutá Steph" a dnes se jen můžu těšit na určitě skvělé Raw. () (menej) (viac)

Bobik9

Ladder match - 4* - Výtečný začátek Wrestlemanie. Zayn a Owens proti sobě je záruka kvality. Moji oblíbenci Cody a Miz. A do toho výborný Sin Cara! Zack Ryder? To snad nekomentovat. AJ STYLES VS. CHRIS JERICHO - 5* - Naprosto senzační zápas. Dlouho jsem neviděl dvě hvězdy, které by si tak sedly. Ten zápas měl všechno. Jedni z nejlepších wrestlerů současnosti. NEW DAY VS. LEAGUE OF NATIONS - 4* - Na tag team to bylo velmi dobré. Rusev je výborný a New day mě opravdu začínají bavit. DEAN AMBROSE VS. BROCK LESNAR - 4* - Znovu dvě top hvězdy a spoustu suplexů. Zábavný zápas. BECKY LYNCH VS. CHARLOTTE VS. SASHA BANKS - 4* - Nejkepší divas, co jsem zatím viděl! Snad poprvé to byl wrestling. Vypadá to, že ta jejich divas revoluce by mohla i fungovat. Všechny tři, včetně Charlotte kterou nesnáším, předvedly své maximum a stálo to za to. UNDERTAKER VS. SHANE MCMAHONE - 5* - Pro mě main event celé show. Po tomhle zápase měla končit. To, co tam předvedli bylo výjimečné. Shane je totální magor. Věděl jsem to, ale stejně je člověk z něj v šoku. BATTLE ROYAL - 3* - Trošku zbytečný zápas, ale fajn překvapivý vítěz. ROMAN REIGNS VS. TRIPLE H - 3* - Nejlpší věcí na tomto zápase byl nástup HHH. Potom totální průměrnost a prvoplánovost. ()

Dzoko

Premňa žiaľ asi najslabšia WM za posledných 10 rokov. Čakal som viac heel return, akcie, prekvapení, taktiež škoda prehry Shane-a, skok z cely nemal chybu. 4/10 ()

PavelVanekArt

SPOILER!!! Kick Off jsem nesledoval, ale jsem rád za Kalista. IC byl super jako vždy. Zayn a Owens si našli místo pro svůj spor přesně jak jsem čekal. Přál jsem to přímo Zaynovi, ale Woo Woo Woo potěšil. Sin Cara se předvedl, zbytek netřeba zmiňovat, dobrou práci odvedli všichni. 4* AJ v Jericho. Tady jsem čekal průměrný zápas s výhrou na straně Stylese. Nestalo se, já byl překvapen. Feud určitě ještě nekončí a pokud ano, tak první prohraný feud pro Stylese? Doneste lopatu. 3* New Day v LoN Já myslel, že jde o tituly. Tak nic, v tom případě prohra ND neznamená vůbec nic. Zápas lehce pod průměrem. Legendy jsou mi celkem ukradený. 2* Lesnar v Ambrose Veni vidi vici. Zklamání večera. 1* Divas - Womens Titul vypadá konečně prestižně. Zápas byl pro mě asi TOP večera, všechny ženy se snažily a Charlotte překvapila nádherným Moonsaultem. Poskakoval jsem jako idiot a pokaždé řval kam jde Sasha když se odvalila z ringu. Výsledek hodně překvapil, čekal jsem Sashu. Skvělá entrance slečny Banksové. 5* Andre battle Tady jsem byl skeptickej, ale pár jmen potěšilo. Baron Corbin, skvěle, jen škoda, že to vůbec nic neznamená. Zaprvé je z NXT a zadruhé tenhle status v dnešní době nemá váhu. Uprostřed zápasu jsem nefalšovaně fandil Henrymu, na konec kariéry by mohl být vytesán do trofeje, přeci jen je to ten giant. Nebo Kane, ale whatever. 2* The Rock v Rowan Wyatt na sociálních sítích rozhlašuje, jak bude po WM rok jeho rodiny a ono to tak nevypadá. Rocky slušně setřel a navíc i pochválil, všechna čest. Welcome back Cena, jen jsi přišel trochu brzo a v blbej čas. Na blití mi z toho není, jen mávnu rukou nad idiotským segmentem. 1* Shane v Undertaker TOP moment večera určitě. Jinak pomalé tempo se dalo čekat, jenže na mě až moc pomalé. Výhra hrobníka potěšila. 2* HHH v Reigns Prohra Huntera byla jasná, ale přeci jen jsem doufal do poslední vteřiny show, že se něco stane, return, nová hrozba, heelturn, cokoliv. Jen killnutá Steph. 2* Celkově atmosféru, segmenty, proma, entrance a show hodnotím 4*, bavil jsem se i přes slabý card a přes, většinou, průměrné zápasy. S Marií a Janou je totiž všechno lepší. Celkové hodnocení WrestleManie 32 je 4* a těším se na dnešní Raw, je pravidlem, že bývá lepší než samotná WM. ()

• Druhou oficiální skladbou show je píseň „Hello Friday“ od Flo Ridy a Jasona Derula. Třetí oficiální skladbou show je píseň „Hail to the King“ od Avenged Sevenfold. Čtvrtou oficiální skladbou show je píseň „Sympathy for the Devil“ od Motörhead. Pátou oficiální skladbou show je píseň „Oh No“ od Goodbye June. (TheSpearCZ)
  • Oficiálnu skladbu WrestleManie XXXII s názvom „My House“ naspieval Flo Rida. (fabuloso)