Největší wrestlingová show roku Wrestlemania 15 se uskutečnila 28. března 1999 ve First Union Center (Philadelphia, Pennsylvánie). Na kartě se sešlo deset zápasů.

1) Billy Gunn vs. Al Snow vs. Hardcore Holly (WWF Hardcore Championship Triple Threat)
2) Jeff Jarrett & Owen Hart vs. D'Lo Brown & Test (WWF Tag Team Championship)
3) Butterbean vs. Bart Gunn (Brawl of All Match)
4) Mankind vs. Big Show (vítěz bude speciálním rozhodčím v Main Eventu)
5) Road Dogg vs. Goldust vs. Ken Shamrock vs. Val Venis (Four Corners WWF Intercontinental Championship Elimination Match)
6) Triple H vs. Kane
7) Sable vs. Tori (WWF Women's Championship)
8) Shane McMahon vs. X-Pac (WWF European Championship)
9) The Undertaker vs. Big Boss Man (Hell in a Cell)
10) The Rock vs. Stone Cold Steve Austin (WWF Championship No DQ Match, Mankind jako speciální rozhodčí) (TheSpearCZ)

nevermore

Nu, docelarozporuplná WM. Main event Austin Vs. Rock bylo dost dobré, ne tak už Hell in a Cell, kde neumětel Bossman opět kazí zápas tomu druhému, tentokrát Undertakerovi a po tomto fiasku věci teprve chytnuly divný spád. Taker zavěsil Bossmana na lano smyčkou kolem krku. WTF??? To se ten, kdo to naskriptoval, trochu sekl, ne? Dále WM obsahuje též jeden z nejhorších zápasů žen, které jsem kdy viděl, tedy Sable Vs. Tori, který dostal i od profesionální kritiky jednu hvězdu z 10 (checkněte anglickou wikinu), zbytek nebyl vyloženě špatný, ale jsou všechny snadno zapomenutelné. Hodnotím průměrně. ()

• 10minutový zápas Hell in a Cell, kdy se utkali Undertaker vs The Big Boss Man, byl několikrát zvolen jako jeden z nejslabších zápasů Hell in Cell a také jako jeden z nejhorších zápasů WrestleMania. (Epistemolog)