Show se uskutečnila 4. a 5. dubna 2020 v Performance Center (Orlando, Florida). Na kartě se dohromady sešlo osmnáct zápasů.

4. dubna 1) Kickoff: Drew Gulak vs. Cesaro
2) The Kabuki Warriors vs. Alexa Bliss & Nikki Cross (Women's Tag Team Championship)
3) King Corbin vs. Elias
4) Becky Lynch vs. Shayna Baszler (Raw Women's Championship)
5) Sami Zayn vs. Daniel Bryan (Intercontinental Championship)
6) John Morrison vs. Kofi Kingston vs. Jimmy Uso (SmackDown Tag Team Championship Ladder Match)
7) Seth Rollins vs. Kevin Owens (No DQ Match)
8) Goldberg vs. Braun Strowman (Universal Championship)
9) The Undertaker vs. AJ Styles (Boneyard Match)

5. dubna 1) Kickoff: Liv Morgan vs. Natalya
2) Rhea Ripley vs. Charlotte Flair (NXT Women's Championship)
3) Aleister Black vs. Bobby Lashley
4) Otis vs. Dolph Ziggler
5) Edge vs. Randy Orton (Last Man Standing Match)
6) The Street Profits vs. Austin Theory & Angel Garza (Raw Tag Team Championship)
7) Bayley vs. Lacey Evans vs. Naomi vs. Sasha Banks vs. Tamina (SmackDown Women's Championship Elimination Match)
8) John Cena vs. "The Fiend" Bray Wyatt (Firefly Fun House Match)
9) Brock Lesnar vs. Drew McIntyre (WWE Championship) (TheSpearCZ)

papadoce

Drew Gulak vs Cesaro **** (vrece talentu); Natalya vs Liv Morgan **** (mladosť musí vítaziť); Alexa Bliss, Nikky Cross vs Kabuki Warriors **** (japonské uvrieskané ľompy, to sa proste nedalo počúvať, inak 5); King Corbin vs Elias **** (potešil výsledok); Shayna Baszler vs Becky Lynch **** (krátke, ale tučné); Daniel Bryan vs Sami Zayn *** (hmmm); Kofi Kingston vs Jimmy Uso vs John Morrison ***** (špičkoví atléti); Seth Rollins vs Kevin Owens ***** (wrestlemania moment #1); Braun Strowman vs Goldberg *** (potešil výsledok, wrestlemania moment #2); AJ Styles vs Undertaker ***** (wrestlemania moment #3); Charlotte Flair vs Rhea Ripley ***** (to bol boj a hrozne krásne prsia); Aleister Black vs Bobby Lashley ***** (Lana bola najkrajšou ženou v tv show za posledné roky); Dolph Ziggler vs Otis ***** (Otis ma baví, Mandy ztoporila - toto bol najsexi športový úbor ever waaaaaw); Edge vs Randy Orton **** (Facility Business); Austin Theory, Angel Garza vs The Street Profits **** (energia); Sasha Banks vs Lacey Evans vs Tamina vs Naomi vs Bailey ***** (women’s power); John Cena vs The Fiend **** (madness); Drew McIntyre vs Brock Lesnar ***** (Clash of The Titans). Táto wrestlemania bola o profesionalite. Klobúk dole. ***** alebo 90%. ()

drake31

Chýbala tejto show energia bez divákov? Áno. Snažili sa (takmer) všetci zúčastnení? Áno, a ako. Vyčítať by som mohol mnohé od buildov, cez zápasy, po niektoré finishe. Avšak, tentokrát dám WWE pass len a len kvôli situácii v ktorej sa teraz všetci nachádzame, a že aj napriek tomu dokázali odvysielať show, ktorá dokázala pobaviť a miestami aj masívne nadchnúť. Keď už pre nič iné Boneyard Match & Firefly Funhouse Match si zaslúžia všetky hviezdičky na svete, a masívne vyzdvihli obe noci tohtoročnej Wrestlemanie... a ten naivný wrestlingový fanúšik dúfa, že uvidíme viacej takýchto super cool vyprodukovaných zápasov, obzvlášť s Fiendom & Takerom. ()

• Wrestlemania 36 se měla uskutečnit 5. dubna 2020 na Raymond James Stadium (Tampa, Florida), jenže kvůli vypuknutí koronaviru musela být akce přeložena do WWE Performence Center (Orlando, Florida) a show byla předtočena bez diváků a odvysílána 4. a 5. dubna 2020. (TheSpearCZ)
  • Oficiální skladbou show je píseň „Blinding Lights“ od The Weeknd. Druhou oficiální skladbou show je píseň „Heroes and Villains“ od Def Rebel feat. John McCurry. (TheSpearCZ)
  • Jedná se o první Wrestlemanii, která byla uskutečněna bez diváků. (TheSpearCZ)