Největší wrestlingová show roku Wrestlemania 21 se uskutečnila 3. dubna 2005 ve Staples Center (Los Angeles, California). Na kartě se sešlo devět zápasů.

1) Dark Match: Battle Royal
2) Eddie Guerrero vs. Rey Mysterio
3) Chris Jericho vs. Edge vs. Chris Benoit vs. Shelton Benjamin vs. Christian vs. Kane (Money in the Bank Ladder Match)
4) The Undertaker vs. Randy Orton
5) Trish Stratus vs. Christy Hemme (Women's Championship)
6) Shawn Michaels vs. Kurt Angle
7) Akebono vs. Big Show (Sumo Match)
8) JBL vs. John Cena (WWE Championship)
9) Triple H vs. Batista (World Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

Paity

Je zajímavé, kolik lidí asi přijde k wrestlemanii jen díky tomu, že se v ní jako mediální tváře objeví Sylvestre Stallone nebo Adam Sandler. ()

Nix

Tak jo na tuhle WM jsem se díval kvůli prvnímu matchi MITB. A že bylo na co koukat. Chcete vidět jak Kane ano Kane, skáče? Jak Shelton Benjamin naprosto dominoval svou akrobacií? Tohle jsem prostě musel vidět a že to za to stálo. Já si zápas hrozně užil, hlavně mne Kane fakt překvapil. Byla to jízda. Jinak ostatní matche mají taky co nabídnout, Eddie vs Rey je prostě standart, jaký se dá od těchto dvou očekavát. Ale nic navíc to nenabídne. Taker vs Randy je taky fajn zápas, avšak jsem to čekal trochu horší a byl jsem překvapen. Ženské mne teda zase vůbec nebavili a vrchol večera přišel dřív. Shawn vs Kurt předvedli naprosto dokonalý wrestling. Tihle dva se toho nebáli a že se bylo na co koukat. Jsem rád, že jejich první match dopadl takhle. Sumo match byla zábavná ale nic nedávající vsuvka. Bohužel JBL vs John bylo trochu zklamání, ne z výsledku, ale z toho matche. Bylo to takové divné a na konci jak John z ničeho nic začal řádít, nevím nepřišlo mi to nějak spešl. Ale poslední zápas mne překvapil. I když já moc matche Triple H nevyhledávám, tak tento mne fakt překvapil. A Batista, to je chodící buldozér. Ten chlap měl neskutečnou formu a dokazoval to i v tomto zápase. Samozřejmě nesmí chybět Ric Flair aby pomáhal HHH, takže o napětí není nouze. Jako upřímně jsem fakt čekal tyhle zápasy daleko horší a byl jsem mile překvapen, tahle WM je na pomezí 4-5 hvězd protože mohlo to bejt daleko horší. Ale první MITB je prostě radost. ()

2-Xtreme

Wrestlemania je najväčší Wrestlingový(wwe) sviatok. A aj preto kvalita zápasov je vysoká ale zmena majitelov oboch velkých titulov je vela. Tak ako WWE titul aj WHCH titul zmenil majitela. A vtedy sa dostal k moci dodnes vládnuci John Cena... ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Big Time“ od Soundtrack of Our Lives. Druhou oficiální skladbou show je píseň „Behind Those Eyes“ od 3 Doors Down. (TheSpearCZ)
  • Prvá WrestleMania po 20 rokoch, ktorú priamo neprodukoval Vince McMahon. Od tejto až po ostatné figuroval už "len" ako výkonný producent. (Real Tom Hardy)