Film dějově navazuje na poslední episodu seriálu Psych a provede nás zápletkou prvního velkého případu po přesunu do San Francisca. Na průšvihy Shawna Spencera (James Roday) a Burtona Gustera (Dulé Hill) jsme si již dávno zvykli, nyní ale čeká starou partu poněkud podivnější případ, do kterého se zamotali tak nějak všichni a především Juliet (Maggie Lawson)! Těšit se tak můžete nejen na všechny hvězdy seriálu, ale možná i na návrat pořádného záporáka... (entronov)

UM3L3C

Psych The Movie je podprůměrná epizoda původního seriálu roztažená na 90 minut. Žádný uspokojující zakončení děje, špatnej scénář i postavy (Gus vypadá že ho to ani nebaví, záporák je vyloženě trapnej) a očividně hodně nízkej rozpočet. Za mě zklamání. ()

Majuar

Je to hrozná slátanina, která moc nedává smysl, nicméně se není čemu divit. Roday měl napsaný scénář, pár dní před natáčením ovšem Timothy Omundson (Carlton Lassiter) utrpěl mrtvici, a Roday tak musel scénář přepsat během 48 hodin, aby se vůbec mohlo začít natáčet. Příběh je hrozný, ale co se týče humoru, ten alespoň zůstal stejný, takže odpad to za mě není. ()

v.indruchova

Ze smutkem v očích konstatuji, že tohle se nepovedlo! Je to suché. Kde se vytratila ta jiskra?! Většina (nejen) herců přibrala a zestárla, ale to nebude asi ten problém?! Ten Shawn, přibral až příliš abychom mu věřili, to že nikdy nedospěl. :( A když se vtípek nepovedl tak mu to člověk byl schopen odpustit, že se na něj dobře koukalo. Ale teď. R.I.P sexappel James Rodnay, již před několika lety :( Přiznávám, že nerozumím vtípkům na jejich americkou pop kulturu, ale hoši, no taaaaK! Sice S.Frank vyhrál cenu za nejhorší scénář, ale celý seriál měl na starosti, dříve!? ...Žádám vysvětlení... Na IMDB tento kus má ještě vyšší hodnocení. ()

Gogo333

Seriál mám moc rád a zrušení zamrzelo. Na film jsem se tedy těšil. Bohužel přišlo velké zklamání. Celé to bylo takové o ničem, chyběla tomu ta zábavná atmosféra ze seriálu a docela jsem se nudil. Velká škoda, takhle zazdít 8 let běžící seriál. Zasloužilo by si to lepší finále. ()

entronov

Psych: The Movie působí spíš jako prodloužená episoda seriálu než samotný film a pro hodně lidí je zklamáním, protože i přes svojí zábavnost nepůsobí tak svižně jako samotný seriál. Na druhou stranu kvalita je pořád na velké úrovni, film doplňuje závěrečnou episodu seriálu, objevují se zde největší hvězdy a závěr filmu, tak nějak příjemně vše ukončuje. Pro Psychouše a fandy seriálu nutnost vidět, pro náhodně kolemjdoucí pravděpodobně nic neříkající počin :) ()

• Na začátku filmu se objeví ve vedlejší roli zmlácený zločinec (Mark Acheson). Tento herec hrál zatčeného zločince i v první epizodě Pilot (2006) seriálu Agentura Jasno (od r. 2006) a nepřímo pomohl „rozjet“ Shawnovu kariéru. (entronov)
  • Carlton Lassiter (Tim Omundson) krátce před natáčením filmu prodělal mrtvici. Ovšem navzdory tomuto neštěstí se zvládl ve filmu krátce objevit. (entronov)
  • Ve filmu se mimo mnoha hvězd znovu objeví i fanoušky oblíbený odborník na seriové vrahy Jing a Jang – Mary Lightly (Jimmi Simpson). (entronov)