Psych 3: This Is Gus

MightyHal

Psych filmy jsou jak ten nejlepší reunion s kamarády po delší době. Hromada inside-džouků, zavzpomínání, rejpání do sebe navzájem a to vše splňuje i trojka. Dokonce mi přijde že tento díl je ze všech Psych filmů ten nejlepší a ke všemu i navazuje na trend předchozích dílů a tím je posouvání hlavní dvojky v dospělosti kupředu. Jop, Gus bude taťka a celý příběh je o tom že si možná zase nabrnkl nějakou šílenou vražedkyni (ale nic není jak se zdá). Hlavní záhada je tu opět zase jen výmluvou aby se celý štáb mohl zase sejít a dělat srandy. Tentokrát ale ty srandy opravdu byli v tomto díle nejlépe vybroušeny, jsou tu skvělé camea, hodně se tu vzpomíná a naráží na starší epizody seriálu, hláškové přestřelky hlavní dvojce tu jsou v nejlepší formě a Omudsonova linka mě zase příjemně dojala a jsem rád že se herci daří, fakt je mi i sympatické jak tvůrci Psychu diváka prakticky s jeho bojem provází, fakt pěkný. Takže pokud milujete Psych, tohle je čistý fan service který do vás nasype totálně vše co milujete na seriálu. Jo a Curt Smith tu má ze všech svých Psych cameí snad to nejšílenější a nejvtipnější (Fakt jde vidět že všichni ten seriál milují a baví je). Klidně by mohli filmy sypat každý rok po dobu třiceti let :D Zlobit se nebudu! ()

carly

Psych je jeden z mojich najoblubenejsich serialov. Mam rada postavy, hercov, pribehy, humor a vsetky tie pop-culture references. A Psych filmy budem pozerat, kym ich budu vyrabat. Lebo vsetky su takym love-letterom pre fanusikov a je jasne, ze cast & crew si ich uziva. Treti diel ma dostal uz introm, naposledy ma takto pobavil Deadpool. A pribeh tiez nesklamal. Hlavna linia so Shawnom a Gusom bola zaujimava, rovnako ako ta vedlajsia s Carltonom a Henrym. Bolo skvele zase vsetkych vidiet, aj ked nabuduce by som poprosila viac Buzza. Chlapci boli vo vrcholnej forme a Steve a James po tych rokoch uz vedia, co robia. Previous Holiday potom uz len bola ceresnicka na torte. ()