Show se uskutečnila 23. března 1997 v Rosemont Horizon (Rosemont, Illinois). Na kartě se sešlo sedm zápasů.

1) The Headbangers vs. Doug Furnas & Phil LaFon vs. The Godwins vs. The New Blackjacks (Elimination Match, vítěz získá zápas o WWF Tag Team Championship)
2) Rocky Maivia vs. The Sultan (Intercontinental Championship)
3) Hunter Hearst Helmsley vs. Goldust
4) Owen Hart & British Bulldog vs. Mankind & Vader (WWF Tag Team Championship)
5) Stone Cold Steve Austin vs. Bret Hart (Submission Match, Ken Shamrock jako speciální rozhodčí)
6) Ahmed Johnson & The Legion of Doom vs. The Nation of Domination (Chicago Street Fight)
7) Sycho Sid vs. The Undertaker (WWF World Heavyweight Championship No DQ Match) (TheSpearCZ)

Nix

Tahle Wrestlemania si určitě zaslouží lepší hodnocení protože se je opravdu na co dívat. Hlavně co víc člověk chce než legendární zápas, který se stal jedním z nej ze všech Wrestlemanií a to je Bret vs Stone Cold. Ano tahle ultimátní řezanice dokonce ukazuje pravou krev Stone Colda, tady se ti dva ani na chvíli nezastaví a je to neskutečná jízda. Ostatní zápasy jsou taky ale hodně fajn, jediný zápas, co je trochu už tempem pomalej, je Sycho Sid vs Undertaker, tady už tolik zběsilostí a šíleností nenajdete. Každopádně fakt jsem byl spokojený a překvapen jak moc mne to bavilo. Určitě bych téhle Wrestlemanii dal šanci. ()

nevermore

A toto je zrovna jedna z mála starých WM, která si zaslouží větší rank. Čert sper toho cukrblika Rocka, nikdy jsem ho neměl rád. Snad všichni znají Hart Vs. Austin, legendární zápas, který se stal motivem pro mnoho triček. Austin bojující, vykrvácený a prohrávající, kdy turnnul z heela pryč a ani vlastně nevěděl jak :) ()

BIG.DMITRIJ

Tři hvězdičky - dvě bezvadnému herci Johnsovi, kterého mám rád, a jedna režii. Jinak průměrný pořad, když umíráte nudou, proč ho neshlédnout? ()

• Bret Hart ve své autobiografii tvrdí, že původní plány pro tuto událost byly takové, že by vyzval Shawna Michaelsa na mistrovství WWE, jako odvetu z předchozího ročníku WrestleMania, porazit ho a vzít titul. Michaels si však poranil koleno, byl nucen vzdát se titulu a proto si vynutil změnu plánu. Hart věří, že Michaels předstíral zranění, aby se dostal z toho, že s ním musí prohrát. (Epistemolog)
  • Bret Hart a Steve Austin se později přiznali, že jejich zápas na WrestleMania 13 je jejich osobním favoritem. Austin mnohokrát prohlásil, že jeho zápas s Bretem mu pomohl udělat skvělou legendu WWE, jakou je vnímán. (Epistemolog)