Wrestlemania s pořadovým číslem 25 se konala 5. dubna 2009 na Reliant Stadionu v Houstonu, Texas. S návštěvností 72 744 je tahle Wrestlemánie osmou největší v počtu diváků. Na této show se konalo devět zápasů.

1) The Cólons vs. John Morrison and The Miz (Unified Tag Team Championship)
2) Mark Henry vs. CM Punk vs. Kane vs. Shelton Benjamin vs. Kofi Kingston vs. Christian vs. Finlay vs. Montel Vontavious Porter (Money in the Bank Ladder Match)
3) Miss Wrestlemania Battle Royal
4) Chris Jericho vs. Roddy Piper, Ricky Steamboat and Jimmy Snuka (Handicap Elimination Match)
5) Jeff Hardy vs. Matt Hardy (Extreme Rules Match)
6) Rey Mysterio vs. JBL (Intercontinental Championship)
7) The Undertaker vs. Shawn Michaels
8) Edge vs. Big Show vs. John Cena (World Heavyweight Championship)
9) Triple H vs. Randy Orton (WWE Championship, pokud Triple H bude diskvalifikován, ztratí titul) (TheSpearCZ)

fabuloso

Štvrťstoročie najstaršej a najslávnejšej wrestlingovej PPV oslávila WWE dôstojným spôsobom. Celú šou otvoril fantastický Money in the Bank zápas, ktorý bol plný akrobatických kúskov, ale aj krkolomných pádov. Bratský súboj Hardyovcov mal svoj náboj, dostatok akcie, tvrdosti a aj prekvapujúceho víťaza. Spokojný som bol aj s víťazstvom Chrisa Jericha v hendikepovom zápase proti trojici legiend WWE. Undertaker a Shawn Michaels predviedli neskutočné divadlo. To bol jednoducho wrestling v tom najkrajšom možnom vydaní. Stretli sa dve legendy, ktorým patrí tento honor absolútne zaslúžene. Titulové zápasy boli slabšie. Najmä main event Triple H – Randy Orton ma sklamal, aj keď promo k zápasu bolo výborné. ()

AloisNeuman

Pro fanoušky wrestlingu povinnost, nutnost. 25. výročí největší PPV akce světa přinesla nezapomenutelný souboj Undertaker vs. Shawn Michaels. WH Triple zápas Cena vs. Big Show vs. Edge a WWE Championship Triple H vs. Randy Orton. Do síně slávy byla uvedena největší hvězda Adittute Ery Stone Cold Steve Austin. ()

Nix

Hardyz proti sobě. Jeden z proslulých feedů, který se stal skutečností. Ono to možná je i zvrácený trošku, ale dycky mne přijde, že bratři chtějí bojovat proti sobě. A tento match mne fakt bavil i když konec byl jiný než jsem si představoval, zápas byl ostatně jako většinou v podání Hardyz zábavný. MITBLM byl taky naprosto super. Tohle mne bavilo, když ve Wrestlemanii byl Money in the bank součástí. Trochu netypická kombinace zápasníků, ale všichni do toho dali zase maximum a naprosto jsem se bavil. Miss battle royal byla spíš recese. Intercontinental byl záležitostí tak 20ti vteřin, ale JBL řekl i Quit což je velice zajímavý moment. No a dostáváme se zase k dalšímu topovému matchi a to Undertaker vs. Shawn, tohle je zase wrestling jak má být. A ten skok, au. Jinak i triple threat mne moc bavil a konec taky. Jako jo, tohle zase byla Wrestlemania kterou jsem si naprosto užil. A poslechnout si Kid Rocka bylo fajn oživení. Já nemám co vytknout zase a zase je to zábava. ()

Hyb_rid

Opravdu skvělé oslavení čtvrt století fenoménu jménem WrestleMania. Snad bych tu nenašel slabý moment, právě naopak. Uvedení Austina do Hall of Fame, Hardy Boyz proti sobě extreme rules a hlavně Taker vs HBK (to byla taková bomba, že tenhle match se stal klasikou ještě před tím než skončil a jak se říká 'stole the show'). ()

• Oficiálními skladbami show jsou písně „Shoot to Thrill“ a „War Machine“ od AC/DC, a „Crash“ od Decyfer Down. (TheSpearCZ)