Šestnáctiletý Cal Chetley je chytrý kluk a tak trochu šprt, který se rozhodne nastoupit sportovní dráhu zápasníka, aby znovu stmelil svou rodinu, která se mu rozpadne po smrti jeho otce při autonehodě. K tomu mu dopomůže jeho bratr Mike (John Cena), který rodinu opustil právě po otcově smrti a který se stal wrestlingovou legendou již před deseti lety. (rambo13)

Marsik

Dlouho jsem se filmu bránil. Věděl jsem sice, že tam hraje silák Cena, ale řecko-římský zápas mi za prvé není vůbec blízký (podle mě to není atraktivní sport) a za druhé mi hlavní hrdina (Devon Graye) přišel jako naprostý ňouma. Nakonec jsem se do filmu pustil a když skončil, řekl jsem si: Ono to tak zlé nebylo :) Spíše než na zápasy na žíněnce se tvůrci zaměřili na vztah mezi bratrama a matkou (což bylo správně) a Danny Glover přinesl do filmu pozitivní energii. Zkrátka a dobře..byl jsem mile překvapen. 75% ()

MiGi87

Kdybych nebyl z neznámých důvodů zaujatý proti bojovým sportům a nevadilo-li by mi, že crew nerozezná italštinu od latiny a operu od hymnu, dal bych snad i pět hvězd. Mělo to všechno, už popis "sportovní drama" je přesně můj šálek a tenhle film to naplnil. Skvělí herci od Johna Poseyho přes hlavní role až po Madeleine Martin, slušný spád, ne zcela předvídatelný průběh = perfektně strávené bezmála dvě hodinky. ()

ARI50

Co posloucháš, OPERU ? Kdo Jsi? no to mě dostalo, John Cena je pro mě člověk kterého jsi představím někde v akčním nářezu ale ani tady to nebylo vůbec na škodu, Devon je pro mě celý film vystrašené kuře, ale to stačilo k tomu abych ho ve filmu pochopil, sice se někdy snažil tvářit jako drsnák ale pro mě zůstal tím kuřetem, konečná scéna ohnostroje byla překvapující, film se jemně táhl a držel si hranici ale konečná fáze přesvědčila o vysokém hodnocení , Tyler bylo pro mě velkým překvapením a radostí ve filmu, Madeleine velmi zajímavé děvče. A sem rád že to dopadlo jak dopadlo ne vše je o vítězství. ()

Dever

Som veľmi spokojný z koncom filmu, ktorý keby skončil inak ako skončil, určite dám 4*. Sympatický herecký výkon podal Danny Glover aj napriek tomu, že vo filme strávil minimum času. Legendary tiež sprevádza veľmi pekný soundtrack, ktorý dodáva atmosfére presne to, čo treba pre najväčší pôžitok z filmu...........Soundtrack James Alan Johnston: 1. Main Title ,2. Mac ,3. Gotta Let You Go ,4. First Step ,5. Whose Fault Is That? ,6. Mike's Trailer ,7. Medals ,8. Get That Looked At ,9. Now He's a Punk ,10. Got a Good Feelin' About You ,11. Want Me to Teach You? ,12. You Look Good ,13. Luli, There's Your Reason ,14. Maybe This Is the Day ,15. So Sorry ,16. Just Don't Quit ,17. A Little Homework of My Own ,18. Cal ,19. The Dream ,20. Faith ,21. Crash - Fit for Rivals ,22. Undertow - Beta Wolf ,23. Dragonfly - Shaman's Harvest ,24. Through Telescopes - Colour Academy ,25. It's Your Last Shot - Politics & Assassins ,26. We Must Start Again - Golden State ()

iXtr3m3

Veľmi pekný a v určitých momentoch aj dojemný film. Nič nové pod slnkom, ale nemôžem si pomôcť. Cena je borec, Posey sa snaží, z Glovera srší charizma prúdom aj v sekundových záberoch. Drámy zo športového prostredia sú proste mojou slabosťou a v spojení so sympatickým obsadením a jedným z najchlapskejších a pritom v súčasnosti najviac prehliadaných športov je to pre mňa jednoznačné milé ale vlastne už po prvej filmovej upútavke aj očakávané prekvapenie... Pre bežného radového diváka je to za tri, ale pre mňa skalného fanúšika je to jednoznačná voľba do siene slávy skromných malých veľkých filmov... ()

• Vo filme odznelo veľa piesní, ktoré boli predtým použité ako hlavné témy Pay-Per-View akcií a rôznych promo videí na zápasy spoločnosti WWE. (drake31)
  • V čase 04:41 si je možné všimnúť na obale albumu skutočnú fotku dvanásťročného Johna Cenu (Mike Chetley). (maestrotatum)