Show se uskutečnila 4. dubna 1993 v Caesars Palace (Paradise, Nevada). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) Shawn Michaels vs. Tatanka (WWF Intercontinental Championship)
2) The Steiner Brothers vs. The Headshrinkers
3) Crush vs. Doink the Clown
4) Razor Ramon vs. Bob Backlund
5) Money Inc. vs. The Mega-Maniacs (WWF Tag Team Championship)
6) Mr. Perfect vs. Lex Luger
7) The Undertaker vs. Giant Gonzalez
8) Bret Hart vs. Yokozuna (WWF World Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

Karamanlis

WrestleMania IX síce priniesla svieži vietor v podobe nových, zaujímavých zápasníkov ako 291 kg vážiaci Yokozuna, muskulatúrny Lex Luger či síce obrovitý no toporný Giant González, oproti prechádzajúcim WrestleManiám však bola stratová a kritizovaná. Fanúšikom sa nepáčil najmä improvizovaný comeback a kontroverzný 22 sekundový singles zápas Hulka Hogana, ktorý z WWF po WrestleManii VIII pôvodne odišiel. ()

Nix

No nebyla to úplná hrůza, nové tváře v New Generation Era jsou super akorát tohle jsou ještě začátky. Každopádně Steiner brothers s mladým Rikishim byl fakt supr zápas, moc mne bavil. Jinak v této Wrestlemanii byli opravdu divný konce a moc mne to tím nebavilo. A Undertaker vs Giant je fakt divná záležitost a úsměvná, ale patří to do jeho streaku. Každopádně čekal jsem to horší a oproti minulému ročníku zlepšení akorát ten trapný konec s Hoganem mne nebavil, vůbec i jeho tag team nebylo bůhví co, ale jde vidět, že v tý době byl jeden z nejoblíbenějších, reakce publika je mazec. Za mne už je to trochu lepší průměr a akorát i Razor má lepší matche, ale dalo se to. ()

• Hulk Hogan se na této akci objevil s monoklem pod okem. Podle Hulkovy autobiografie utrpěl zranění oka při nehodě na vodním skútru pár dnů před akcí. V rozhlasovém rozhovoru to však Matt Osborne (Doink) zpochybnil a řekl, že Hogana udeřil v zákulisí zápasník Randy Savage. (Epistemolog)
  • Bret Hart tvrdí, že jeho zápas s Yokozunou na WrestleMania IX byl nejlepším zápasem, jaký kdy Yokozuna měl. Bret také uvedl, že byl zklamaný, že se Yokozuna unavil a rozhodl předčasně ukončit zápas, čímž upustil od pětiminutové nacvičené akce navíc. (Epistemolog)
  • Prvá WrestleMania, ktorá sa uskutočnila pod holým nebom. (GTS_PUNK)