Největší wrestlingová show roku se uskutečnila ve dvou dnech 1. a 2. dubna 2023 na SoFi Stadium (Los Angeles, Kalifornie). Na kartě se dohromady sešlo patnáct zápasů.

1. dubna: 1) Austin Theory (c) vs. John Cena (United States Championship)
2) Braun Strowman & Ricochet vs. Alpha American vs. The Street Profits vs. The Viking Raiders (Men's WrestleMania Showcase)
3) Seth "Freakin" Rollins vs. Logan Paul
4) Damage CTRL vs. Trish Stratus, Lita & Becky Lynch
5) Rey Mysterio vs. Dominik Mysterio (No DQ Match)
6) Charlotte Flair (c) vs. Rhea Ripley (SmackDown Women's Championship)
7) Pat McAfee vs. The Miz (No DQ Match)
8) The Usos (c) vs. Kevin Owens & Sami Zayn (Undisputed WWE Tag Team Championship)

2. dubna: 1) Brock Lesnar vs. Omos
2) Liv Morgan & Raquel Rodriguez vs. Natalya & Shotzi vs. Ronda Rousey & Shayna Baszler vs. Chelsea Green & Sonya Deville (Women's WrestleMania Showcase
3) Gunther (c) vs. Sheamus vs. Drew McIntyre (Intercontinental Championship)
4) Bianca Belair (c) vs. Asuka (WWE Raw Women's Championship)
5) Snoop Dog vs. The Miz
6) Edge vs. "The Demon" Finn Bálor (Hell in a Cell Match)
7) Roman Reigns (c) vs. Cody Rhodes (Undisputed WWE Universal Championship) (TheSpearCZ)

papadoce

Tentokrát som sa rozhodol, že nebudem recenzovať zápas po zápase. Prečo? Lebo Wrestlemaniu milujem, lebo kto takéto šialenstvo nezažil naživo, tak to nepochopí a ešte preto, lebo tak veľká PPV sa musí hodnotiť ako celok. Rozdelím to teda na dni. Zatiaľ som videl sobotu a moje srdce plesalo. Toto je druhá PPV v rade, ktorá splnila tie najvyššie kritéria dlhoročného fanúšika WWE. Dávam za sobotu 5 a teším sa na nedeľný náklad. Super. Nedeľa bola rozhodne o stupienok slabšia od soboty. Mohli zato absolútne nevydarený fatal4way tag team match babeniek, ktorého prevedenie nebolo hodné ani bežného smackdownu, nieto ešte WrestleManie, no a potom nudný Roman so svojim teplým partnerom Solom. Ešte dokedy budete predlžovať túto agóniu. LGBTI komunita má určite veľkú radosť, že Assofthetable pokračuje. 85% a štyri hviezdy za nedeľu. Celkovo ostávam na piatich, lebo som sa skutočne bavil. ()

figgo jr.

Tribal Chief už začíná nudit a rád bych viděl na vrcholu zajímavější borce jako jsou Rhodes a Zayn. Nicméně jako celek se WrestleMania vydařila náramně a většina zápasů opravdu bavila. Speciálně Mysterios, Hell In A Cell, Triple Threat banger, TT Championship a největší překvapení Ripley/Flair, které předvedli zápas večera. HHH jako kreativec odvádí opravdu dobrou práci a doufám, že mu do toho Vince nebude kecat když je zase zpátky. 80% ()

Nix

Tentokrát neprojedu každej zápas, ale sakra. Horko těžko by hledal člověk v tomhle PPV vyloženě špatnej zápas. Ale pokud mám takový najít tak v prvním dnu hned první zápas byl pro mne nejslabší, ale neznamená to, že byl vyloženě hroznej a ve druhém Bianca vs Asuka, ale taky to není vyložený průser. Tahle PPV jede ve velkém stylu a takový počet diváků tvoří taky skvělou atmosféru, která byla slyšet po celou dobu. Akorát ten druhý den byl trochu slabší, neměl takový drive ale taky se mi líbil. A pokud bych měl vypíchnout nej zápasy tak první den je to druhý zápas. To jako byla totální šílenost a hrozná zábava a Charlotte vs Rhea. Pro mne jeden z nejlepších ženských zápasů ever, nejdříve technická věc ale pak neskutečná bitka která ukázala, že obě maj neskutečnou výdrž a patří k tomu nej co ženský roster nabízí. A tag team byl taky skvělej a užíval jsem si tu atmošku. Ve druhém dni Thriple threat, Hell in a cell a prostě Reigns má dobrý zápasy a tento s Codym byl fakt boží. Celkově fakt boží Wrestlemania. Jsem zvědavý na 40tku protozě podle mne se tam budou dít velké věci. ()

• WWE oznámila návštěvnost sobotní části 80 497 diváků a nedělní 81 395 diváků. (figgo jr.)
  • První oficiální skladbou show byla píseň „Less Than Zero“ od The Weeknd. Druhou oficiální skladbou show byla píseň „Hollywood Swinging“ od Kool & The Gang. (TheSpearCZ)
  • Zápas The Usos vs. Zayn a Owens byl teprve druhý tag team, který kdy ukončil WrestleManii. Poprvé se tak stalo na vůbec první WrestleManii (od r. 1985), kterou ukončil tag team zápas Hulk Hogan and Mr. T vs. "Rowdy" Roddy Piper and Paul "Mr. Wonderful" Orndorff. (figgo jr.)