Tim žije v tom, že pozval na Havaj ženu svých snů. Když zjistí, že místo ní omylem pozval ženskou, se kterou zažil šílené rande naslepo, je už pozdě. (Netflix)

Aljak

Produkčná spoločnosť Happy Madison pokračuje vo svojej línii s príznačným sandlerovským humorom. Aj keď musím uznať, že už sa z toho občas stáva také trochu otravné klišé. Ale možno to je tým, že ako decko som filmy takéhoto typu vnímal úplne inak. V tomto filme sa miestami zbytočne tlačilo na pílu a kopu scén pôsobilo priam nechutne, o mnohých nevkusných dialógoch ani nehovorím. To je podľa mňa dosť škoda, lebo koncept scenáru nebol vôbec zlý, dokonca by som povedal, že motívovo to bolo nadpriemerné. Nechápem, načo za každú cenu podporujú v amerických komédiách takúto trápnu prezentáciu, ktorá sa človeku skôr sprotiví ako zaujme... ()

Daertelon

Nu... Co na to říct... Dobrý studentský film. Špatný opravdový film. Pár dobrý joků tam je, jinak je to tak strašně moc stupidní, že fakt nejde dát víc než jednu hvězdu. Není to ujeté tím správným způsobem, je to vážně založené jen na wow efektech. A Lauren Lapkus hlavní role tohohle ražení nesluší. 25% ()

pilarius

Nejlepší komedie, jakou jsem za poslední roky viděl. Lauren se ve své bláznivé roli zjevně cítí zjevně naprosto přirozeně, Davidova postava působí věrohodně. Dohromady tenhle kontrastní komediální recept funguje spolehlivě. Osobně mě šíleně navnadil už trailer, ale prozrazuje toho až zbytečně mnoho. Na produkci Netflixu nehorázně nadprůměrná záležitost. Dejte filmu šanci, zaslouží si být v červených. ()

herr_carter

Neskutečně ztřeštěná Lauren Lapkus v hlavní roli. Docela by mě zajímalo, jak probíhal casting na tuhle její roli, protože to musela být neskutečná prdel a jedině tato dáma mohla vyhrát, protože to se musí vidět, to se nedá popsat. Herecký výkon hraničící s čirým bláznovstvím, místy až poměrně nechutný, celkově vzato ale vskutku originální. Ženská co nemá absolutně žádnou společenskou záklopku a mantinely, neřízená střela a mnoho podobných pojmenování vystihuje tohleto dělo. Krásně kontrastně to jde pak ruku v ruce s pro mě další neznámou hereckou postavičkou (Spade), jehož škrobený formální přístup je naprostým opakem naší bláznivé dámě. Skoro za 4 *....................... moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Malarkey

Když na mě hned z kraje vykouklo logo produkční společnosti Adama Sandlera, tak jsem zamrkal očima a čekal, co se bude dít. Buď totální průser nebo totální pecka. Jinak to jeho filmy snad skoro ani neumí. Zde to ale i přes nedostatek Adamova charismatu zvládli na naprostou pohodu. No, co pohodu, tahle komedie je prostě pecka. Musíte si zvyknout na ustřelenou Lauren Lapkus, která to v jednom momentu přetáhne do extrému, ale pak už je to jenom lepší a lepší. Totální relax, David Spade to po chlapské stránce pohodově utáhl a pár malých rolí v podobě Roba Schneidera nebo Vanilly Ice to pozvedli do klasické Sandlerovky. V tomto případě bez Sandlera. ()