Untentrauer

Můj nejoblíbenější díl z celé série. Nebál bych se ho zařadit do sekce hororů. Moc se mi líbí partička vesmírných mariňáků a mrzelo mě, když zemřel velkohubý Paxton alias Pvt. Hudson ve kterém jsem se viděl sám....Asi bych se na jeho místě choval stejně :-) Skvělý film plný akce, hlášek a tak všelijak podobně. ()

Oralfabet

Nečekal jsem až takovou bombu. S jedničkou jsem při sledování místy lehce bojoval, ale dojem ve mě zanechala opravdu silný. Pokračování mě bavilo od začátku do konce, všechen vývoj, jehož se tady dostane postavě Ripleyové mě moc potěšil, malá holčička i mariňáci tomu dodávají novou zajímavou dynamiku, alieni jsou pořád dost děsiví... Jo a Burke je takovej piece of shit, až je to vtipný. Nemám si prostě na co stěžovat - dokonalé pokračování, dokonalý blockbuster (takové už se dnes fakt netočí) a jeden z mála ryze akčních filmů, co si nejspíš fakt zamiluju. 10/10 ()

perko

S přibývajícím věkem u mě tenhle kousek stoupá na hodnotě. Cítím z toho, že Jim je opravdu perfekcionista a potrpí si na každém detailu. To je film, hergot! ()

Kroupa

Vynikající film svojí atmosférou, dramatickým spádem a přímo legendárními scénami. Ale dnes mi s odstupem přijde poněkud absurdní nebo komický. Vetřelčí matka, která umí jezdit výtahem nebo vojáci, kteří bojují spíš jako děcka, která vstoupila do hry, která se jim vymkla z rukou a panikaří. Vždycky jsem nervózní, dokud jich trochu neubyde a nezůstane pouze železné jádro. ()

rsimonyi

Vetřelci, snad nejlepší pokračování v historii. Sci-fi Horor se změnil v prvotřídní akční sci-fi. Skvělá atmosféra, skvělá hudba a hlavně nezapomenutelný souboj Elen Rypleyové s ………………………………………….! ()

RomanHyde

Asi nejlepší pokračování jakéhokoliv úspěšného snímku co znám. Cameron hold umí a podařilo se mu vytvořit velmi dusnou a hustou atmosferu. Dle mého názoru měl velmi těžkou pozici v tom, že už nemohl pracovat s momentem překvapení a musel se vyvarovat toho , aby to nebyla pouhá "vyvražďovačka" s laciným "tam za dveřma možná něco je"(a nemusíme chodit pro příklad ani moc daleko viz. doslova tragický Vetřelec vs. Predátor), ale hlavně navazoval na dokonalé a kultovní dílo Ridleyho Scotta. Velmi se mi taky líbil vývoj a vykreslení jednotlivých postav a samozřejmě muzika :). Bravo! Lépe to už nešlo. ()

thunnus

Pokračování legendy... Co dodat, i když přece jen mám jedničku raději pro svou atmosféru a hlavně pro práci pana Gigera. Nezlobte se, ale proto dávám o jednu hvězdu míň. Taky mi tu přišel trochu nelogický ten konec, protože, kdyby Ripleyová skutečně otevřela dveře do vesmíru, tak se všichni udusí. Ale nenadávejte mi, že jsem hnidopich :-) Vynechané scény: hadleys hope , sentry guns , tunely . Kompletní seznam, bohužel špatná kvalita, ()

Simgal

Sice jiné než jednička, ale rozhodně ne horší, spíš naopak. V prvním vetřelci tam byl ten parchant jen jeden a navíc jsme ho skoro celý film ani neviděli (což jen pomohlo k té neopakovatelné atmosféře), ale ve dvojce od chvíle, kdy začínají tito hnusáci vylézat ze zdí, tak se rozjíždí úplně jiná hra. Co je na tomto filmu obrovským plusem jsou vypracované postavy, které se ze všech sil snaží přežít a když to nejde, tak aspoň umřít jako ti největší borci. Jinak souhlasím s tím, že český dabing mám tak zafixovaný, že v originále to prostě není ono. Jinak doufám, že se lidstvo do budoucna poučí a jestli někdy budeme kolonizovat další planety, nebudeme stavět základny tak, jak na LV426. Na závěr bych rád dodal. Vlastníte li počítač (i starší) a chtěli byste si vyzkoušet atmosféru tohoto filmu na vlastní kůži, tak si pořiďte počítačovou hru Aliens vs. Predator i s jejím pokračováním AvP 2. Věřte, že hrát to při zhaslém světle, když jste sami doma je místy o infarkt. Zvlášť když jdete nějokou takovou krásnou dlouhou chodbou, kde někde v dálce bliká jedno světýlko a najednou se vám ozve ten krásný zvuk z vašeho detektoru pohybu - atmosféra jak řemen. Škoda jen, že ty filmy (AvP a AvP2) jsou takové šunty. ()

wampire23

Pokračovanie kultového Votrelca dopadlo zrejme nad očakávania každého fanúšika. Aliens, ktorým som dal pracovný názov ALIEN KAM SE PODÍVÁŠ:D, je kultové sci-fi, ktoré nič nestratí na svojom lesku ani po desaťročiach. Úvodné budovanie atmosféry krásne navnadí, druhá viac ako polovica filmu sa nesie v duchu maximálnej akcie a množstva mŕtvych. Jeden z kultových filmov a James Cameron vo vrcholnej forme. 90%. ()

Gulde

James Cameron prostě druhé díly točit umí. Vetřelci jsou vynikajícím filmem, plným napětí, akce a Hudsonových hlášek. Musím dát 5*, z čehož minimálně dvě patří právě Hudsonovi a jeho hláškám. ()

Ad4mson

Co se dá asi tak říci k filmu, který režíroval James Cameron a vizuální stránku měl na starosti ten nejlepší z nejlepších, Stan Winston? Film vás ohromí tím, jak je rozmáchlý a jak je VELKÝ. Banda mariňáků je masakrována na "obydlené" planetě LV-426 a celý film je v podstatě jedna velká akce. Sorry Ridley, ale Cameronovi se to (podle mě) povedlo o trochu víc. ()

JM87

Nejlepší sci-fi film o mariňácích a zlých chladnokrevných bestiích z vesmíru. Nejlepší režisér, skvělej Michael Biehn nebo Bill Paxton, skvělý prostředí, skvělej scénář, všechno skvělý! :D ()

Caine

Tak s tou tisícihlavou smrtící silou vetřelců (viz obsah) bych to zas nepřeháněl - vetřelců může být pouze tolik jako hostitelů. I když proč by vlastně nemohlo být nakladeno do jednoho těla víc vajíček??? A embryo by mohlo vyrůst i v mrtvém těle, ne??? Jak to bylo krásně jednoduché v jedničce... :-) Je to můj až třetí nejoblíbenější vetřelec, vnímám tady drobné vady na kráse jako různá klišé, nelogičnosti a prapodivné chování některých postav. Na prodloužené verzi se mi nejvíc líbí scény s automatickými kulometnými stanicemi. ()

bolan

Málokdy se povede aby pokračování úspěšného filmu nebyla jenom placatá kopie vykrádající sebe sama. Geniální příklad vyjímky potvrzující pravidlo jsou právě Vetřelci. Spolu s jedničkou tvoří krásný páreček, který bych si s dovolením označil za sci-fi horror minulého století a tím pádem i celé kinematografie. ()

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců

26.02.2017

Avataří sága bude mít 5 dílů

Avataří sága bude mít 5 dílů

14.04.2016

O čem měl být pátý Vetřelec?

O čem měl být pátý Vetřelec?

30.11.2015