Alien Showdown: The Day the Old West Stood Still

Příběh se odehrává v roce 1854, kdy na Zemi přistane mimozemský lovec. Nebezpečný tvor se ocitá v kanadských lesích a pátrá po vodě a jídle. Jakmile zjistí, co potřebuje, informuje svou rasu o obyvatelné planetě. Osamělý kovboj Reinhard (Robert Amstler) se tak brzy bude muset postavit celé invazi vesmírných vetřelců, nebo bude celá Země ztracena. (Epistemolog)

Dieman odpad!

Ta podobnost s Predátorem mě uráží. Uznávám, že je to nějaká amatérská nízko nákladovka jako Lov na Gluma. Takže pomineme masky (holt Stan Winston School of Character Arts má na něčem svoji značku tak jim to nemůžem zkopírovat), Dobu divokého západu bych také radši nekomentoval. Emzáka koupili snad v nějakém hračkářství. Vzít nějaký lepší herce snad není dnes žádný problém. Prostě co si budem říkat u tohohle pos**li snad vše, co mohli. Kouknout pro pobavení "ANO", plakat nad tím, co zprz**li za téma "ANO", čekat velkolepou podívanou ani náhodou. ()

Sygauras odpad!

Bylo to na flash kartě společně z 5 dalšíma "skvostama" kterou jsme našli v paru při procházce. Ta fleška je super (64 GB) ale ten obsah je příšernost. Mám podezření že to ztratila jedna masochistická šikmoočka která se v podobných filmech snaží hledat smysl života (a hledá výherce který by ji pohladil bobra) Tohle si svoje místo mezi nejhoršími filmy právem zaslouží. Ne že bych si bobra pohladit nechtěla (minimálně ta divoženka ve filmu je k hlazení přímo stavěná) ale tohle je vážně film který může ohrozit zdraví. Triky už ani nejdou udělat hůř, i když mnohem lepší se dají automatocky vygenerovat v jakémkoliv free programu online na netu. Zarazila mě jen jedna jediná věc, u které mi malinko povyskočilo obočí, a to jméno té herečky. Moc jich neznám a ve světě to taky není zrovna běžné jméno. ()

Wade

Špatné hodně špatné,ale já si řekl že si dám 3 dny hororů v černé barvě. Žánr horor Alien Showdown má v černé barvě je. Černou barvu má film právem,protože tohle byla fakt komedie a já přesně tohle čekal takže jsem na to přistoupil a zasmál se u toho ať už to byly efekty,střelba,herecké výkony nebo samotný levný predátor a proto dám alespoň jednu hvězdu. 18% ---- 2/10 IMDb ()

ac1976

NIE. Tentokrát Vás miestne komentáre neklamú. Je to naozaj hrôza natočená za stravné lístky a tomu zodpovedá aj kvalita "efektov". Masku predátora zohnali v záložni, vytiahli mobily a točili. Odolnejší jedinci nech si to pozrú, nech si to vychutnajú ako ja. 😀 Hviezda je samozrejme za účinkujúcu Nadiu - vyzerá úžasne. Aj som po zhliadnutí tohto veľdiela zase o niečo múdrejší, nevedel som, že už v 1854 mali miestne šťabajzny silikozy. 😀 ()