Predator Dark Ages

Krátkometrážny / Akčný
Veľká Británia, 2015, 25 min

Amatérský krátký film popisuje, jak v dobách temna je povolána skupina templářských rytířů k polapení šelmy. Tuto skupinu doplní ještě saracén, který se s touto šelmou potkal již v Jeruzalémě. Skupina válečníků brzy zjistí, že ona šelma je právě Predátor! (Dieman)

Echelon1

Z komentárov by jeden čakal, že každý druhý užívateľ CSFD by to natočil u seba na záhrade lepšie, než John McTiernan samotný. Na to, že sa zobrali ľudia od piva natočiť Predátora, je to špica. Možno scenár a réžia finálnych momentov by chceli vylepšiť a herci v kritických situáciách sú emočne príliš chladní. Najviac mi ale chýba hutnejšia atmosféra, tie lesíky ponúkajú viac. Čo sa týka "lacných" kostýmov, kulís a podobne, tak také som vídaval v TV filmoch s "určitým" rozpočtom. Takže asi tak. ()

Shakers

Celkom fajn, už veľa krát si fanúšikovia ale aj ja kladný otázku, ako by to vyzeralo keby Predator pristal o pár storočí skôr. Tento amatersky, krátkometrážny, akčný Predatorský náhul, síce neviem za koľko uvarili, ale celkom sa im to podarilo. Je to dosť dobrá vyvražďovačka v lese s Templármi a jedným Saracenom a Predatorom. Celkom šikovná kamera, prostredie, vynikajúci Predator, zvukové efekty a hlavne atmosféra, ktorej najviac pomáha Silvestriho soundtrack. Ja som spokojný, aspoň som sa dočkal Predatora v Dark Ages. 70% - 3* ()

Morholt

Fanouškovská záležitost, o které se dá říct cokoliv, jen ne to, že je natočená amatérsky. Predátor dobrý, krve dost, herci fajn a povedl se i závěrečný souboj. Sice bych se obešel bez toho musulmana a poselství, že společně porazíme i emzáka, ale to vem čert. Každopádně dredař ve středověku je super nápad a nebylo by od věci dát Bushemu nějaký těžší měšec zlaťáků, aby tuhle tématiku zpracoval celovečerně. 80% ()

AlistairMir

Atmosférou nadupanější a napínavější než PREDÁTOŘI a VETŘELEC VERSUS PREDATOR 2. Těch pětadvacet minut uteklo strašně rychle a já zjistil, že by mi vůbec nevadilo, kdyby to bylo 3x tak dlouhé. Amatérský film si zase jednou vytřel s Hollywoodem řiť a já mohu jen zatleskat ve stoje za odvedenou práci. ()

AllShallFall

Amatérské, ale ryzí! Jako milovník predátora nemůžu hodnotit jinak. Vytvořit film, byť i s hroznými efekty a hereckými výkony, ale od srdce jako fanoušek, si zaslouží velký obdiv. Můj sen je též udělat svůj krátkometrážní film, takže obdivuju snahu tvůrců a herců. Ty záporné komentáře nelze ani brát vážně. Nikdo z těch co rádi buzerují, by to lépe nezvládl :-) Škoda času venovaného čtením těchto sraček. Kdyby vaši přátelé vytvořili sebevětší hovno, dali by jste jim plný počet. Třeba se zamyslet aspon nad tím, než začít kritizovat. ()

• Film vznikl pomocí Kickarsteru. Film podpořilo 159 lidí, kteří dohromady přispěli 5525 liber. Ve výsledku se podařilo projekt zafinancovat jen tak tak. Základní hranice pro realizování projektu byla totiž 5000 liber. Tvůrci slibovali, že při překročení této částky, budou moci nabídnout alespoň našlapaný trailer. (-Victor-)
  • Adrian Bouchet, představitel ústřední postavy templáře, se již s Predátorem ve své herecké kariéře setkal. Vidět jste ho mohli ve vedlejší roli v Vetřelec vs Predátor (2004). (-Victor-)