V tajné vládní laboratoři Dr. Alan Woodman vede pokusy přetvoření mimozemské DNA v revoluční účinnou zbraň. Stane se chyba, vyrobená stvůra uteče z laboratoře a zabije všechny ve svém dosahu. Jen doktor se svým asistentem Charliem přežijí a vyšlou tísňové volání. Armáda vyšle tým pod vedením krásné, ale drsné Rity, aby našel a zničil zabijáckou nestvůru. Brzy ale zjistí, že mají co do činění nejen s ní… (oficiálny text distribútora)

honajz odpad!

V tajné vládní laboratoři Dr. Alan Woodman vede pokusy přetvoření mimozemské DNA v revoluční účinnou zbraň. Stane se chyba, vyrobená stvůra uteče z laboratoře a zabije všechny ve svém dosahu. Jen doktor se svým asistentem Charliem přežijí a vyšlou tísňové volání. Armáda zase vyšle tým pod vedením krásné, ale drsné Rity, aby našel a zničil zabijáckou nestvůru. Připočtěte mizerné speciální efekty a výjimečně toporné herecké výkony, které nezachrání ani možná příjemná naivita díla, protože tvůrci svůj film berou strašně vážně. ()

Hansolo35

Vicemene ze srandy jsem nevypnul televizi a chvilemi koukal na tohle cecko. Neda se, nez souhlasit se vsemi zapornymi komentari. Prisera jako maskovanej pes, hlavni hrdinka (?) misty osklivejsi nez ta prisera :-D. V jednom zaberu vypadala jako ta obludka z Kruhu. Logika akce nulova, vojaci porad pobihaji a veli ke strelbe, ackoli se kulky od prisery odrazi a dokaze ji zabit teprve dar pritele Messera. Ta asiatka ani neni uvedena mezi herci. Asi si to nezaslouzila. Jinak film je vykradena smes Predatora, Vetrelcu, Hvezdne brany a buhvi ceho jeste. Prekvapive to spolecne nefunguje. Asi pro: nizky rozpocet, zadne herce a mizerneho rezisera. Presto davam jednu *. To je takova blbost, ze se aspon clovek obcas zasmeje. Jo a neboji se potom jit do sklepa ;-) P.S. Jeste jsem si vzpomnel na "overeni" nizkeho rozpoctu. Vojaci maji na ruce "sledovac pohybu", jako byl ve Vetrelci. V jednu chvili vojak "pipa" na dotykaci na ruce a kamera nahlizi. Bohuzel se na nej nedostalo se zarovickama a tak ma "displej" jenom cerny ()

MickeyStuma

Sice televizní, ale vcelku povedený Mockbuster. Spousta diváku v tom vidí snímky 'Doom', 'Vetřelec' a 'Predátor'. Celý děj se odehrává v nějakých chodbách, kde se skupina vojáků snaží onu potvoru zlikvidovat, ale potvůrka se nečekaně rozmnoží, a tak se role obrátí. Z lovce se náhle stává oběť. Akčnost snímku je vysoká, napětí průměrné, výprava levná, televizní, ale přesto přijatelná. Prostě to na takovéto vyznění atmosféry celého konceptu příběhu bohatě stačí. Tady zkrátka platí, že v jednoduchosti je síla. ()

djbarrel

Další z mnoha filmů s emzákem v hlavní roli, proti kterému stojí elitní tým vojáků. A opět se mu žádný voják nedokáže postavit, ale šikmooká (bohužel nehezká) vojanda mu dá dvě kopačky a zapíchne ho nějakým dranžírákem. Pro oživení je tu asi 100 záporáků (různého stupně zápornosti), nějaký trapný digi mini monstra (opravdu nepovedený) a jako obvykle labyrint chodeb utápějících se ve tmě v marné snaze o hororovou atmosféru. Hlavní emzák je podle mě tak trochu kombinace predátora (tlama), vetřelce (tělo) a psa a opice (chůze). A i když je to taková divotvorná splácanina, je to asi to nejlepší z filmu. Ostatní je jen sračka. Na ukrácení dlouhé chvíle se to dá, ale filmový zážitek nečekejte. 15 % ()

SOLOM.

Kombinace Tim Cox a společnost Nu Image jsou zárukou toho, že na tyto céčkové televizní filmy by jste se ani neměli dívat. Jde o další z tuctu podobných filmů, kdy skupina vojáků pobíhá v podzemním bludišti chodeb a jejich protivníkem je mimozemská příšera, která je téměř nezničitelná. Armáda chce opět svůj nepovedený výtvor ututlat před veřejností a tak pošlou svého nejlepšího vojáka, aby se o všechno postaral.Nestvůra samotná ještě zas tak špatná není, za to její malí potomci, kterých je velké množství a jsou vlastně takovou lavinou těl, které všechno co jim stojí v cestě požírají jsou k smíchu. Digitální tělíčka jsou laciným doplňkem už tak nudného filmu. ()