Lindy (Kate Beckinsale) má problém s ovládaním hnevu, čo sa prejavuje vražednými sklonmi. Aby dokázalo ovládať svoje emócie, nosí vestu plnú elektród, ktorou si dáva do tela elektrické šoky akonáhle dostane chuť vraždiť. Keď je však zavraždený muž, do ktorého je zamilovaná, rozhodne sa vydať sa na cestu pomsty. Zatiaľ čo sa Lindy snaží vypátrať skutočného vraha, policajti prenasledujú práve ju, pretože sa v tomto prípade stáva hlavnou podozrivou. (Arsenal83)

Arsenal83

Kate Beckinsale v tejto role? To už tam mohli hodiť rovno Selenu Gomez, čo síce nie je žiadna herečka, ale jednak sa aktuálne výzorom a účesom na Kate z tohto filmu podoba a po druhé, veď tá rola je celá ako stvorená pre mladé dievča stvárňujúce girl power a nie pre takmer päťdesiatničku, než si už akokoľvek pomohla plastikami. Nezdá sa mi dôstojné, aby pani v rokoch sa ocmukovala niekde v uličkách a potom sa hrala na tvrďáčku v puberte a v saku lámala kosti chlapom o 50 kíl ťažším, nehovoriac už o obsahu svalovej hmoty. Podľa mňa tu naozaj zlyhala voľba hlavnej postavy. Najväčším výsmechom bol ale transgenderový detektív. Ten by chytil(a) maximálne filcky a nie nejakého zločinca. ()

Chrustyn

Tvrdím to pořád a budu se stále opakovat. Ženy by neměly točit akční filmy, nemají pro to cit a když je klika dopadne to průměrně. Když ne, dopadne to jako Jolt. Film, který chtěl být děsně nabušený a cool. Ve výsledku je hloupý, nudný, bez jakékoliv dramaturgie a smyslu. Akce prakticky žádná a hlavní hrdinka v podání jinak snesitelné Kate Bekinsale, je jedna z nejhorších, jakou jsem v akčním žánru viděl. Průser po všech směrech. ()

Marze

Prilis spatne. Kate Backinsale si zaslouzi lepsi film. Pokud jste zena, jejiz hormony pusobi zachvaty hnevu a citite se mimo kontrolu, muze k vam tento film promlouvat. ()

Necrotongue

No, tohle byl vážně špatný film. Přitom jsem si myslel, že by se mi mohl líbit, protože máme s Kate Beckinsale krásný dlouholetý vyvážený vztah. Mně se líbí a vždy ji rád znovu vidím, ona nemá naštěstí ani tušení o mé existenci, což mezi námi udržuje dokonalou harmonii. V tomto případě jsem byl ale zklamán tak dalece, že už mě dokázal potěšit jen její přízvuk, všechno ostatní mě štvalo tak, až jsem začal toužit po červeném tlačítku. Hmmm, když už jsem na to narazil...Řekněme, že jste člověk s těžkou poruchou sebeovládání, takže vás přemáhají záchvaty, při nichž se měníte v násilnické monstrum. Pokud si to uvědomujete a chcete tyto záchvaty potlačit, k čemu je vám červené tlačítko? Pokud se fakt neovládáte, můžete mít i deset tlačítek, ale kdo je stiskne? Ale scénář je od začátku do konce takových hovadin plný, takže filosofování asi nebude na místě. Nejsilnější dojem ve mně jednoznačně zanechala Susan Sarandon; ve chvíli, kdy se objevila na scéně, jsem si málem zvlhčil textil. To byl těžce hororový moment. Ještě teď sebou škubnu při každém hlasitějším zvuku. Milosrdné 2*- ()

Morholt

Holčičí akční béčko s nenaplněným potenciálem. Pokud jde o příběh, tak ten tak nějak do puntíku odpovídá žánru. Holka s pestrou minulostí a zatraceně velkými problémy se sebeovládáním na cetě za pomstou. Nic víc, nic míň. Co se Kate týče, tak dobrý, ale upřímně řečeno dokázal bych si na jejím místě představit jinou herečku. Možná i mladší. Největší kámen úrazu je akce. Pokud jde o krátké erkové momentky, tak je to oukej. Ale jakmile dojde na něco souvislejšího. je to mizérie, což platí zejména pro rvačku s ochrankou.  Ani tak autohonička nebyla kdovíjak zábavná. Vtip vychází tak napůl a místy je to strašně nucené. Hlášky, do kterých režisérka hlavní hrdinku nutí, se pak míjí účinkem úplně. Asi nejsilnějším aspektem je tempo, které je fakt zběsilé a umožňuje, vzdor všem negativům, pohodové sledování. 60% ()

Lacike

Príjemný tupý výplach na úrovni Bessonoviek z čias, keď produkoval zábavné blbiny. Dejovo niekde medzi pri zemi sa držiacou Nikitou a úplne od reality odtrhnutou Lucy. Aj keď sa postavy správajú dosť neprirodzene štylizovane, tak ma bavili a dramatická stránka celkom funguje. A to sa mi trailer vôbec nepáčil a ústredné duo tu hrajú herci, ktorých fakt nemusím. Prekvapivo ale im tieto úlohy dobre sadli. Mínusom je to dnes to populárne silené tlačenie girl power a robenie zo všetkým mužských postáv totálnych idiotov, zloduchov alebo útlocitných chudákov. Technická stránka je ok, ale celý čas som mal pocit, že sledujem pilot k nejakému seriálu, takže veľa akcie tu nie je a až na jeden skutočný výbuch sa ničoho veľkolepejšieho nedočkáme. Naviac som mal klaustrofobický pocit, že minimálne polovica filmu sa odohráva na jednej ulici. Ale aspoň je to poctivé a solídne využité R-ko. Takže celkovo som spokojný. Možno pretože som mal nízke očakávania, alebo pretože som dostal som príjemný výplach aký som čakal od filmu Gunpowder Milkshake, ktorý ma sklamal na plnej čiare. 6/10. ()

JohnCZ

Režisérka tohohle filmu ale opravdu nesnáší chlapy, co? :) Škoda, že do mužského pokolení nekope zábavněji. I navzdory krátké stopáži jsem měl pocit, že Jolt trvá tři hodiny. Dějově naprostá tuctovka, chybí tomu tempo, vtipné to taky moc není a i ta akce, i když je jí málo, je fakt špatná. Kate Beckinsale na tuhle roli působila už trochu přestárle a, i když stále vypadá na svůj věk k světu, z pohybového hlediska toho předvedla minimum. ()

kleopetra

Trapný a zbytečný... Dívala jsem se na to za letu v letadle a několikrát u toho usnula. Mám ráda, když se Kate Beckinsale pere, ale bylo to mnohem lepší, když to dělala jako upírka... ()

agentmiky

Tak na začátku potřebuji říct, že trailer šel docela mimo mě. Čekal jsem prachsprostou béčkovou podívanou. No a vida...Jolt měřítka této kategorie splňuje na jedničku s hvězdičkou. Kate Beckinsale patří mezi to největší lákadlo, tu její roli jsem jí docela věřil, na druhou stranu, měla šanci herecky vůbec něco předvést ? Obsazení Stanleyho Tucciho jsem upřímně nepobral, tak kvalitní herec a skončí v tak malé a neatraktivní roli. Nechápu. Další obsazení docela tragédie (ten Courtney fakt pěst na oko). Akce sem tam ujde, spíše se ale jedná jen o představy hlavní hrdinky mimo realitu. S dialogy už to tak slavné není, ty sexuální narážky na každém kroku dost nemístné (podle toho člověk pozná, že to točila ženská). Kvalitou dost porovnatelné s Old Guard s Charlize Theron (mohly by si režisérky podat ruce). Prostě strašná bejkovina. 4,5/10 ()

Tony.cs

Snaží se to být hodně zábavné a akční, nicméně i přes vcelku slušný scénář, alce nemá drajv. Režie a střih jí to nedovolí. Takže je že zábavné jednohubky jen průměrný film na večer. ()

M.i.k.e

batshit crazy oddechová blbina,která má nejblíž asi ke Crank.Akce je hodně,děj je takový jaký je a vzhledem k tomu co je hlavní hrdinka zač je úplně jedno,že nedává moc smysl.Některé momenty vypadají jako kdyby sem utekly z nějaké parodie a regulérně sem se musel smát.Plusem je nicméně Kate Beckinsale,které tyhle role sedí a navíc jí to neustále neuvěřitelně sekne...60% ()

Martin741

Reziserka Tanya Wexler je pre mna uplne neznama velicina, a to prehlad v reziseroch mam. Toto je jej treti  film - rezisersky je to zrucna rutina, hodne scen je povyberanych z filmov ako Lucy a Brutalni Nikita.  Zeby sa Katka Bekinsejl pokusila odpovedat na Dzona Vyka  ? 51 % ()

bourec

Tím největším plusem byla Kate. Jinak po bláznivým Buffaloed další šílenost. Film s jednoduchým dějem a akcí, která nijak nezaujme. Něčemu se to sakra podobá, ale teď ze sebe nevysypu, co to bylo. 50%. ()

moviefreak

Popravde pozrel som si film iba kvôli akčným scénam a dúfal, že Kate nebude IBA tá baba v latexe z Underworldu. No, a mala by spraviť všetko preto, aby sa do toho latexu čo najskôr vrátila... ()

C0r0ner

Laciná a hloupá holomajzna, u které je fakt špatně všechno, co tady ostatní píší, ale z mého subjektivního hlediska to mělo celkem spád a Beckinsale byla skvělá, takže taktak zachráněný průměr, nicméně za týden nebudu vědět, že jsem to viděl. 50% ()

Deyw

OuouOu --- cekal sem neco jako crank - cubka trpela strasnym vztekem, elektrika ji pomahala ho krotit..joo kate je kost a mliko fakt pekna, akce by sla, ale je to tak blby az to proste nudi a nikoho to nebavilo ke konci.. 🥺 herkules byl dobrej kate nasrana jak prase, 40min to bavilo ale pak tomu dochazi stava...skoda 😢 ale dam udreny, slaboucky 3/5 - ale objektivne je to tak na 1-2/5 ale kate mam proste rad ()

viperDavid

Některý holky se umí narodit. Kate i skoro v 50 řádí a vypadá jako dvacítka. Jasně filmek je trošku trapný a příběh dost odfláknutý, ale Kate se mi líbila. Je to taková silvestrovská jednohubka nic víc, ale hodnocení, které tu má si nezaslouží. ()