Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Dráma
  • Komédia
  • Akčný
  • Animovaný
  • Krimi

Recenzie (2 020)

plagát

Předzvěsti - 2037: Příběh o krkavci (2023) (epizóda) 

Nedopozerané. Kopa známych hercov, ale pridlho žiaden dej, len reči o tom, ako je na tom svet hrozne a ako sú také reči otravné hlavne pre businessmanov. Na to nepotrebujem ešte aj seriál.

plagát

Světlo a stíny - Ukaž mi, co jsi zač (2021) (epizóda) 

Príbehy sa prepoja a napredujú, všetci sú v úžase, žiar medzi hercami je aspoň tak silný ako slnečné žiary svätej... K tejto epizóde sa rada vraciam aj po čase, skvelá je.

plagát

Světlo a stíny - Série 2 (2023) (séria) 

S Malom chémia proste nefunguje. Snažili sa teda prihodit tú fungujúcu s Kiriganom, lenže kedže do príbehu nijak nepasuje, pôsobí to hrozne nasilu a teda chémii prvej série to nesiaha ani po členky. S vranami je to tiež komplikované, z ničoho nič pretláčajú ich charakterovú backstory a nováčka do party, ktorý prehráva, aj keď má dookola 2 výrazy tváre. Celá story z väznice je úplne o hovienku, stačilo v pár sekundách ukázať, že týpek je tam a je stále rovnako natvrdlý, netreba to toľko rozmazávať. Tak aspoňže korzárske trio je záživné a krásne.

plagát

Pravdivé lži (1994) 

Pri prilezitosti zacatia True Lies (seriál) (2023) som si pustila znovu po rokoch a prekvapivo je to stale pozeratelne a nejak som sa asi aj viac bavila nez ako teenager. A Arnie v dnesnom porovnani ani nebol tak zly herec. :D Dokonca aj tych evidentnych "dvojnikovych" kaskaderov som ocenila viac, nez keby sa im neustale snazili dat vlajuce vlasy cez tvar.

plagát

True Lies - Pilot (2023) (epizóda) 

On je drevený neherec (zlatý Arnie) a ona je zmaľovaná manželská raketa s večne otvorenou pusou a evidentnými strihmi na kaskadérsku dvojníčku. Ešte diel pozriem, či epizódny dej nebude dávať nejaký zmysel.

plagát

Fortunova hra (2023) 

Kopa akcie, kopa nebezpečných podvodov, a aj tak som mala pocit, že je to celé nejaké hluché a trvalo mi polku soboty to po dávkach dopozerať až do konca. Jednotlivé postavy sú trochu paródiou seba samých a nie je ich zábavné sledovať.

plagát

The Company You Keep - Pilot (2023) (epizóda) 

Strááášne sa snažia. Detaily na výraz v očiach, kecy o rodine a súznení duší, agentka sa mu prakticky hádže k nohám, hoc od neho mizivá chémia... veľmi meh. Princíp by sa mi aj páčil, nemám teraz žiadnu odľahčenú zlodejinu či agentinu na sledovanie, ale strašne to šuští papierom a trvá. Neviem, či zozbieram chuť na e2.

plagát

Konzultant (2023) (seriál) 

Waltz hrá waltzovského sociopata, yay. Väčšina seriálu je bohužial sústredená na dvoch jeho mladých podriadených. Niektoré veci sa vysvetlia, niektoré sú zhodené zo stola ako "je to proste divné, deal with it", niektoré sú vyložene hlúpe. Dohromady seriál, kedy ma zaujímalo, čo sa z toho vykľuje, no hovorila som si, že aj 8 polhodinoviek je na to priveľa.

plagát

Konzultant - Pátek (2023) (epizóda) 

Zaujíma ma, čo z toho vylezie, ale čím ďalej tým menšiu trpezlivosť mám sledovať to bez zrýchľovania na dlhých scénach.

Ovládací panel
117. naj užívateľ Slovensko
44 bodov