Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Animovaný
  • Komédia
  • Akčný
  • Dráma
  • Krimi

Recenzie (206)

plagát

Mare z Easttownu (2021) (TV seriál) 

A toľko kriku a chvály pre nič moc... Životom zničený vyšetrovatelia tu už boli, vrahovia príliš blízky rodiny tiež, a tak jediný plus bol dvojitý koniec, ktory bol nakoniec príliš prekombinovaný a pre mňa príliš málo uveriteľný. Kto ale klenoty krimi žánru ako Killing, Broadchurch, či Bridge nevidel - chápem, že ste unesený...

plagát

Tiché miesto: Časť II (2020) 

Skvelé pokračovanie síce nedosahuje kvality jednotky, ale to napätie, adrenalín, nervy drásajúce scény sú v hororovom žánry TOP. Síce sa trošku poľavuje z logiky ale herecké výkony sú natoľko uveriteľné, že veľa veci filmu odpustíte. Po Alienovi pre mňa NAJ hororová séria! A v trojke poprosím niečo akčnejšie na spôsob Aliens 😍

plagát

Megalo Box - Season 1 (2018) (séria) 

Štýlová animácia, neskutočne cool soundtrack, skvelý hlavný hrdina a k tomu fantastický hlavný zlolotor, ktorý dostane z nášho hera to najlepšie čo v ňom je! K tomu zaujímavý hi-tech box s kybernetickými vylepšeniami a súbojmi, v ktorých ide často krát nielen o zdravie ale aj život megalo boxeristov. Jedno z určite MUST SEE ANIME!!!

plagát

Wonder Egg Priority (2021) (TV seriál) 

Fúúú tak tu trailery a teasery strašne klamali telom, a to je veľká škoda! Anime vyzeralo v ukážkach ako až príliš nevinné slice of life a to určite odradilo množstvo divákov. Chyba!!! Už dlho som nevidel tak temné anime, ktoré rieši ešte temnejšie životné veci ako šikana, samovraždy, či seba poškodzovanie... Áno sú tam milé dievčatká ale tie musia doslova bojovať nielen o svoj život ale aj o život tých, na ktorým im záleží. Najväčšie prekvapenie ZIMNEJ sezóny 2021!!!

plagát

Nekonečný (2021) 

Od Fuqu som až tak hlupučký blockbuster nečakal. Áno akcia je fajn, a v niektorých scénach bola oku lahodiaca ale ako celok... Už chápem prečo sa dostal film až s takou ľahkosťou a bez poriadnej reklamy na stream. Marky Mark kastingový fail, keby je film celý čas iba akcia, tak to s prehľadom dá, ale stred cca 40 min sa iba kecalo a tam bol ako päsť na oko. Film, ktorý bol nakrútený ako zákazka bez štipky lásky k divákom...PS: Čo majú teraz všetci s tými akčnými scénami v lietadle?

plagát

Nevina (2021) (TV seriál) 

Rozhodoval som sa medzi 4 a 3 keďže prvé 4 diely mali nonstop napätie, zaujímavé zvraty, tajomné postavy, temnú atmosféru, brutálne vraždy ale od 5teho dielu klasická telenovela, ktorú som dopozeral len z povinnosti. Ale áno, po celý čas skvelé herecké výkony, a nakoniec 4 hviezdičky kvôli scenáru, ktorý bol naozaj prešpekulovaný do posledného detailu.

plagát

Sweet Tooth: Chlapec s parožím (2021) (TV seriál) 

Netflix prekvapil a poriadne! Čakal som rodinné dobrodružstvo a dostal som poriadne "temné" rodinné dobrodružstvo. Čo som mal čakať, však seriál vznikol podľa komiksu od DC, ale nechal som sa zmiasť trailerom. Produkčne seriál na TOP úrovni po všetkých stránkach. Lokácie, efekty, skvelý príbeh a dokonca skoro všetky postavy viac ako sympatické (áno aj tie detské). Idem hneď pohľadať komiks, lebo druhej sezóny sa neviem dočkať.

plagát

Occupation: Rainfall (2020) 

Oproti jednotke sa austrálsky Deň nezávislosti 2 zlepšil, takže z Dčka máme Cčko. Určite treba pochváliť niektoré scény a hlavne CGI v nich bolo viac ako fajn. Ak by sme film brali ako staršiu epizódu Star Treku (z 2000 roka) tak spokojnosť... Uvidíme kam, a či sa niekde posunie tretí diel.

plagát

Špirála: Saw pokračuje (2021) 

Nápad od Chrisa sľuboval skvelý nový začiatok, avšak prevedenie režiséra ho doslova pochovalo. Nemôžem úplne viniť herca za prehrávanie, keďže jedna z úloh režiséra je ustrážiť si hercov a ich výkony. Réžia filmu doslova bolela a o to viac, že každý fanúšik určite vedel kto je "drtič policajtov" hneď v prvej 20 minútovke... R.I.P Jigsaw, sériu Saw už asi nikdy neuvidíme...

plagát

Xtremo (2021) 

Španielsko sa naozaj snažilo. Bola cítiť snaha o coolovosť, štýl a v pár scenách sa to aj podarilo, avšak ako celok Bčko so všetkými mínusmi Bčok. Slabučky dej, nesympaticke postavy na oboch stranách, nezraniteľné prestrelky a neoriginalne súboje, pri ktorých bolo vidieť kaskadérske čakanie na porážku. A poprosim konečne použiť katanu nie na šermovanie ale zabíjanie...

Reklama

Reklama