Blue Beetle

• USA Blue Beetle (viac)

Čerstvý absolvent Jaime Reyes (Xolo Maridueña) sa vracia domov plný túžob po svojej budúcnosti, len aby zistil, že jeho domov už nie je taký, ako býval. Keď sa snaží nájsť si svoje miesto vo svete, Jaime sa nečakane ocitne vo vlastníctve prastarej pamiatky mimozemskej biotechnológie: Skarabea. Keď si Scarabeus náhle vyberie Jaimeho za svojho symbiotického hostiteľa, dostane neuveriteľné brnenie schopné mimoriadnych a nepredvídateľných síl, ktoré navždy zmení jeho osud a stane sa superhrdinom Blue Beetle. (Continental film)

cenitel

Kombinace všeho možného už ani nevím čeho. Moc přeplácaný viz. babička co se třese pak najednou zabíjí tvrdý chlapi bez debat. Opravdu to má mít dle podtitulkovy scény pokračování po tom propadáku v tržbách? Zajímavý, že to měla být taková hitovka, by muselo být jiné herecké obsazení a jiný scénář. Samotný scarab a jeho vychytávky proč ne, to se mi líbilo. Tak je to snad dle komiksu. Musíme brát v potaz. Ale místy to bylo hloupé, očividné. Dávám klasicky 60%. ()

onosendai odpad!

Musel jsem se nutit abych to dokoukal, další film, kde se postavy chovají jak banda hysterickejch dementů, prokládaný vtipama na úrovni kameňáku. Škoda. ()

oleg121

Priemerné zakončenie priemerného univerza. Pevne verím, že sa Warnerovci poučili a ich DC reštart dobre premyslia a bude stáť za to. DC malo vždy prepracovanejšie postavy a s väčšou hĺbkou než Marvel a neúspech DCEU môj názor nezmenil. ()

Abed_Nego odpad!

Vím, že nejsem cílovka (ale kdo ano? Možná nějací mentálně retardovaní teenageři v roce 1980?), ale něco tak otřesného jsem snad ještě neviděl. Můj tříletý syn občas kouká na Leo the truck, kterýžto tuto žumpu válcuje absolutně po všech stránkách - zápletkou, napětím, příběhem, logikou a chováním postav... V průběhu filmu jsem chtěl vypíchnout ty největší hovadiny, ale celý ten film je tak strašně špatný, že to absolutně vůbec nemá cenu. Jediné, co je z tohoto filmu jakž-takž je trailer - v tom není tolik vidět ta všeobjímající demence a absolutní retardovanost postav. Takže, pokud jste viděli trailer, viděli jste to nejlepší a na film se pro vlastní dobro nedívejte. Peklo si nově představuju jako nekonečné kino, kde běží dokola Blue Beetle. ODPAD! ()

Duocup

Blue Beetle je další přírůstek do DC vesmíru, ale bohužel nejde o zdařilý kousek. Film je zaměřený spíše na mladší publikum, což může být pro hardcore DC fanoušky zklamáním. Jako fanoušek DC jsem měl vysoká očekávání, ale film mě nijak zvlášť neoslovil. Přišlo mi to jako neúspěšný pokus o inovaci a odchod od klasického DC stylu. Pro děti to může být zábavné, ale pro starší a zkušenější fanoušky DC to může být spíše rozčarování. ()

LEFTFLANK

Jedna uvrešťaná, uziapaná, patetická, zlodejská sračka v latino háve, ktorá kradne zo všetkých ostatných komiksov na ktoré si spomenie a možno aj čosi navyše. Nevadí mi vykrádanie keď sa to robí s citom, ale ak mi to niekto trieska do očí nemám zľutovanie. Hlavný hrdina mi tak pripomína španielského chudobného bratranca spidermana, ktorého skrížili s Green Lanternom akurát ho natreli na modro a dali mu chrobáka do hlavy, skôr do chrbta. Ten má neznesiteľne ukecanú famíliu, ktorá dobre poslúži či ako rukojemníci alebo ako sidekicks z divnými zbraňami. Proti nemu stojí zlá S. Sarandon, ktorá spolu so svojou bandičkou žoldnierov dokáže nahnať strach leda tak klubu dôchodcov. Ďalším hendikepom je pre mňa absolútne neschopná humoristická stránka, skôr som sa smial pri vážnych scénach takže ani humor na nepresvedčil. Takže jediné klady pre mňa predstavujú nie tak hrozné triky a finále na ostrove + Bruna, jediná na ktorú sa dalo ako-tak pozerať. Inak ma zaujíma, keď sa hovorilo, že latino publikum na to pôjde v húfoch a vytiahne Box office čísla hore, prečo sa to nepotvrdilo? Ibaže by zase tie žvásty o kvótach a že každá menšina by mala mať svojho hrdinu aby sa mali s kým stotožniť je veľký bullshit. Len s odretými ušami to nepošlo do odpadových vôd. ()

Marek.Skalka

Vzato kolem a kolem to vlastně byla stá a první varianta na stokrát to samé. Tedy tři hvězdičky z pěti. Tu třetí to má za to, že se holkám líbí kluci a klukům holky. V jiné době něco samozřejmé, ale v roce 2024 už skoro to samo o sobě smrdí trezorem. ()

Norrek

No, vlastně to nebylo tak zlé. Lepší než většina sraček od marvela, které vypustili do světa od endgame. Problém tohohle filmu je, že tak snadno a rychle zapadne mezi ostatní přírůstky tomuto žánru, že už ho odtamtud nikdo nikdy nevyloví. ()

FildasCZ odpad!

A ja na to chtěl do kina Chaime chcípák, Chaime není zabiják, Chaime klidně nechá zabít svojí rodinu... No komedie je to slušná... Ten cz dabing nevím zda to kazí či ne, ale je to síla, co vyprodukovali.. A to jsem v 53 minutě teprve ()

Superkitten

Ano, černoši už mají Pantera, asiati Deset prstenů, běloši vlastně všechno ostatní, tak se přihlásili hispánci o svou trochu do mlýna. Dáme tam hodně tacos, jména jako Gonzalez a Fernandez, nějaké sombrero a zbytek se nějak sesype z toho, co kde našli. Po dvou dnech nevím, o čem to bylo, jen že ta holka byla docela hezká. ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

The Boys dostávají mexický spinoff

The Boys dostávají mexický spinoff

29.11.2023

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (viac)

Akční komedie s Momoou a Bautistou má režiséra

Akční komedie s Momoou a Bautistou má režiséra

23.08.2023

Tak se dvojici herců Jason Momoa (Aquaman) a Dave Bautista (Strážci Galaxie) přece jen poštěstilo. V roce 2021 totiž navrhli, že by si spolu mohli zahrát v akční buddy komedii ve stylu Smrtonosné… (viac)