Tomulka

Velká škoda, že Snyder nedokončil svou verzi napoprvé. Avšak i toto zpracování je mnohem lepší než to co jsme viděli jako první. Vadilo mi jen rozdělení na kapitoly a hodně mi chyběla ikonická hudba. Triky hlavně ve scénách s Darkside jsou dost nepovedené na druhou stranu Stephenwolf byl boží. Nejvíce se mi líbilo podrobnější představení postav a hlavně jejich vyváženost při spolupráci. Dokonalé zvládnutí mocných postav režisérem. Snyder to prostě umí (jako ve Watchmen). Za mne spokojenost. ()

TheScoR

Mé hodnocení je 4/5. Předchozí verze 2/5. Oproti předchozí verzi byly zde daleko lépe představeny nové postavy (dokonce i steppenwolf.) Nový temný filtr jednoznačně říkal tohle Je DC film, tohle není Marvel a tak na mě působil celý film. Pomalá atmosféra, slow motion a epické bitvy. Lepé to na navazuje na MoS a BvS, celý příběh pak dává větší smysl. 4 hodiny mi vůbec nevadily a uteklo to jako voda. ()

Bragi66

Superhrdinovka pro opravdové superhrdinné diváky. První dvě hodiny (z celkové stopáže 240!! minut) se film potácí více méně bez děje a superhrdinové pouze formují superhrdinný kolektiv. Kromě známých elasťákových a kožnatých dresů nastupují i další borci jako Supervodník s podávkovými vidlemi, Paní se superšvihadlem a černouškovský terminátor a třeba LMD rychloblesk (LMD = lehká mozková dysfunkce) - jo a taky Amazonky s oplechovanými podprsenkami. Já to vydržel jen do scény, kdy se superhrdinové začnou pošťuchovat mezi sebou. Tam, kde se to pokouší o nějaké vztahovky, je to doslova ostudně hloupé a povrchní - jako třeba vztah toho černouškovského terminátora ke svému tatíkovi. Uváděné legendy jsou též neuvěřitelně plytké, o imaginaci se nedá mluvit, ale zase jsou tam kýble animací, kýble blesků, mečů atomu podobně. Kdo má rád superhrdiny, tak by ho mohlo zajímat, že též na východě do toho praštili a vytvořili superrhrdinský hrdinský epos Poslední bohatýr (2017) s Ivanem, Babou Jagou, Kostějem Nesmrtelným atp. ()

jojo33

Zack Snyder's Justice League: Best Version. Najlepsimi scenami su prave tie, ktore sme nevideli roku '17 v kine. Flashova solo zachrana tmavej dievciny a apokalypticky sen. Tu apokalypticku verziu by som chcel vidiet a najlepsie v spolupraci Snydera s Georgeom Millerom. To by bol film! PS: Hudba stokrat famoznejsia ako u Whedona a Black Superman bez komentara (v dobrom slova zmysle). ()

Pythonator

Nějak jsem si nevšiml toho slibovaného vylepšení. Prej úplně jiný film. Prdlačky, je to pořád to samé, akorát je to natahované jak guma s vatou a za záporákem se nám představil ještě nějaký větší záporák. Bohužel zde chybí některé vtipné a dobré scény, které byly v původní verzi, ale zato přibylo spoustu vaty. Ne, takovou vražednou stopáž opravdu nehodlám tolerovat. Zase tak zábavná a skvělá podívaná to není, abych u toho riskoval ochrnutí prdele. Těch vylepšení jsem vskutku moc nezaznamenal, ale zato jsem si všiml, že ten rohatý záporák je sice nablýskaný a jakože vylepšený, jenže ve skutečnosti je trapnější a hnusnější než ten sympaticky animovaný démon z původní verze. Scéna s trapným Letovým Jokerem je úplně zbytečná a zjevně slouží jen jako lákadlo pro fandy, aby bylo o čem psát. A plno blbců skutečně psalo, jak je ten film úplně jiný a že většina záběrů se točila úplně znova. Prdlačky. Někdo je asi slepý. Snydera mám rád, ale za mě byla ta nenáviděná Wheadonova verze lepší (nebolela z ní prdel). A na Avengers to bohužel nemá ani náhodou. ()

RoyBatty444

Ubíja dĺžka v kine by to bolo utrpenie aj keď asi IMAX (veľký 4:3) by umocnil zážitok. Snyder si splnil sen o bájach a povestiach a robí z toho epos v 6 dejstvách + epilóg. Drsňácke a patetické ako už bohužiaľ všetky dnešné americké filmy. Pozerať sa je na čo a ani pomalé pasáže moc nenudia. Herecké výkony sú z každého rožku trošku. ()

Raziel811

Ale jo. Klidně bych si dal dvojku rozvíjející nastavený příběh. Nepatřím k haterům Snydera, ale ani k jeho fandům, takže jsem k tomuto sestřihu přistupoval v klidu a v porovnání s původní verzí musím říci, že tahle je lepší a ani ta délka mi nijak nevadila. Co mě ale vadilo hooodně je poměr stran 4:3. Jestli tohle měl být umělecký záměr, tak ne děkuji. ()

michalkop

Nemít to čtyři hodiny, ale hodinu deset. Mohl by to být fajn film. Ale takhle je to nastavovaná srajda na steroidech, co nedrží pohromadě a doslova recykluje záběry z jiných filmů od DC. První hodina je jedna velká dupla. Komiksáky od DC moc nemusím. Wonderwoman? Bože, za co mě trestáš? Aquaman? Děkuji, zrovna jsem jedl a nerad bych vrhnul. Dětinský flash? Pupkatý Batman? Superman v černém s nagelovaným frajírkem? Jeho Louis v přechodu? K tomu jsem to viděl ve formátu 4:3. To je, HBO, nějaký záměr, nebo jsem měl jen špatný rip? ()

pichta

Podla mna dobre natočený a trochu zaujimavo rozcleneny film. Ako po stránke hereckej,tak i po scenári a produkcie fakt dobre zvládnutý film. Bolo tam veľa dobrého ()

Updated_Cake

No, tahle verze filmu je na totálně opačném pólu než jeho předchůdce. Asi to není nejlepší komiksový film všech dob, ale rozhodně mě film bavil. V původním filmu tahala pozornost hlavně přítomnost Cavilla a Afflecka, ale tady si reálně člověk mohl sáhnout na hrdiny z komiksů. Líbilo se mi to i přesto, že zrovna DC fanda nejsem (spíše DC filmů, protože kromě Batmana je produkce DC v seriálech a filmech na pováženou...). Spíše nechápu, proč se na to dívají lidi, kteří dopředu vědí, že se jim to nebude líbit. ()

Damnsinead

Justice League se rozhodla napravit, co v roce 2017 podělala. A  docela to šlo, ovšem jen do doby, kdy jim ujela ruka se zpomalenými záběry a ve střižně nezačali stávkovat.  Jinak si nedovedu vysvětlit, proč to musí trvat čtyři hodiny. Pokud se chcete bavit, s klidným srdcem vynechte první tři, protože je to jen jakýsi protažený úvod, kde je půlka záběru ve slo-mo a události před zmrtvýchvstáním Supermana vyprávěné tím nejnudnějším možným způsobem. Finále sice zachraňuje, co se dá,  ani ten epilog nebyl zase tak hrozný, ale jako celek je to z větší části nuda, slabší průměr.  Nejvíc by filmu prospělo zkrácení na dvě hodiny. ()

Exanys

Prosím, vraťte Zacka na hlavní režisérské křeslo. Tento snímek je naprosto dokonalý. Opravdu mu nemám co vytknout. I přes jeho délku jsem hltal každou minutu. Co víc, konečně chápu o čem v Justice League šlo. Film je krásně rozdělen do několika částí, jež na sebe ladně navazují a divák se tedy nemá šanci v příběhu ztratit. Ano, Ben Affleck je stále nejhorší Batman, avšak i z něho dokázal snímek udělat superhrdinu. Jde vidět, že Zack Snyder měl s DC Universe velké plány a moc rád bych je viděl zkonstruované. Dokážu si i představit porážku Marvelu v návštěvnosti kin, kdyby byly filmy představeny ve stejném čase. Zack si zde i vyhrál s filmovými efekty a umí je i zasadit do filmu tak, aby diváka nadchli a zároveň mu nekazili zážitek z filmového děje. Pokud máte strach z délky filmu, nebo neznalosti DC, film vám naservíruje tak luxusní podívanou, že i zapomenete na koláč v troubě. Pro mě naprostý skvost a jeden z nejlepších filmů, kterému jednoduše musím dát 10/10. ()

Polux

7/10 | Ale vlastně jo, je to pro mně tak na 6/10, ale dopadlo to lépe, než jsem čekal, takže za moment překvapení přihodím ještě bod navíc (spíše tak půl bodu, ale na půl body se nehraje):-). | Trapné vtípky zmizely (bohužel včetně toho jediného dobrého, tj. laso pravdy vs Aquaman); rozvedení charakteru Cyborga; level otravnosti Flashe značně snížen; záporák už není jen shluk pixelů, ale má i nějaké pozadí; celá wtf linka s rodinou uprostřed epicentra také pryč; kostky jsou trochu více vysvětleny (i tak jsou stále jen McGuffin a namísto nich by mohlo pohánět děj cokoliv jiného), plus drobné zábavné etudy jako čajový servis a nakonec přepracované finále a Flashův časový příspěvek. Rytířomůrový epilog sice nikam nevede a klidně bych se bez něj obešel, ale plusové body pro Snydera za fanservice. | Nicméně jsou zde i nějaké ty žabičky na prameni. Třeba použití formátu 4:3 jsem dosud nepochopil - protože takový obrazový poměr vynikne v IMAXu, použije se u filmu, který je určen pro VOD a tudíž pro běžné širokoúhlé TV a monitory, přičemž do kin se téměř jistě vůbec nepodívá, natož do IMAXu. To dává smyl. Zrovna filmu tohoto typu (blockbuster plný davových a epických scén, nebo se o to alespoň snaží) to imho docela ubližuje, ale předpokládám, že Snyder si myslel, že to filmu pomůže, tak nezbývá, než mu věřit, no. Zpomalovačky především z počátku (fotbal, kafe) byly zbytečné a po pravdě dost otravné, protože filmu nic navíc nedaly a jen zdržovaly děj a natahovaly už tak značnou délku filmu. Což, bohužel, platilo i pro sekvenci Flashe (při vzpomínce na Quicksilvera totálně zabitý potenciál). Naštěstí v pozdějších částech filmu se již Snyder držel zkrátka. Hudební podkreslovačky k jednotlivým postavám na mně dojem moc neudělaly, ale dejme tomu. | No a nakonec samotná délka filmu. Chápu, že Snyder chtěl naplno využít toho, že tvoří pro VOD a nemusí se tak omezovat v rozsahu plus má jedinou/poslední šanci dodat divákům svou vizi a nacpal do filmu proto opravdu vše (včetně nyní již slepých uliček typu celý epilog). Mám ale pocit, že se v jeho případě trochu opakuje "čínský, totiž irský syndrom" a minimálně hodina mohla zůstat na podlaze střižny, aniž by výsledný film jakkoliv utrpěl. Možná, kdyby byl film rozdělen na dvě části, které by fungovaly jak v rámci celku, tak i samostatně, bylo by to lepší/zábavnější/stravitelnější (a možná taky ne:-)). | Přesto všechno jsem se slušně bavil. Celkově rozhodně posun od Whedonovy verze (5/10) a jsem docela rád, že to vzniklo. Na druhou stranu už se nikdy nedozvíme, jak by Whedonova verze vypadala, kdyby na ni měl 4 hodiny, nebo jak by vypadal sestřih od Snydera, kdyby se musel vejít do zhruba 2 hodin, že. Aby případný úspěch rozpoutal lavinu a každý druhý film s problémovou produkcí bychom postupem času měli ve dvou a více verzích sice není úplně nejlepší nápad, ale v jistých výjimečných případech (třeba Event Horizon a možná i ten Ayer cut) by to bylo fajn. | PeZet ()

ondra.p

Když se ohlédnu za tzv. Snyderverse, nemůžu se ubránit dojmu, že prostě přišlo ve špatnou dobu. Sešlo se všechno špatně, navíc natáčení první verze JL postihla tragédie ve Snyderově rodině. I přes o dost horší hodnocení si nemyslím, že by první JL byla až zas takovej průser. Měla fakt silnou konkurenci, v podobě tehdejších nabušených marvelovek. Dokonce si i myslím, že i kdyby vyšla tahle verze, tak by neuspěla. Podle mě, ZSJL je téměř dokonalá komiksovka, cítim z ní takový ty “watchmen vibes”, zároveň je to epická popkornovka. O to víc je škoda, že jsme tenhle film nemohli vidět v rámci lepšího vybudovaného univerza. Upřímně, když vidím současnou produkci marvelu, zpětně doceníme některé DCčkové filmy. Ano, bez debat, natočili i hodně sračkových filmů jmenovitě třeba Suicide Squad, Birds of Prey a WW84. Ovšem, snyderovky zrajou jako víno. Tím se vracím za začátek týhle “úvahy” - měli bychom si uvědomit, jak velmi dobře nám Zack Snyder naservíroval, za mě topové adaptace, jako Man of Steel, Batman v Superman a ZSJL. Díky Zacku! Já dám, snad i trochu z dojmutí a nostalgie, krásných 90%. ()

Mikey_Silver

Tak tohle už je lepší. Oproti strašné verzi z roku 2017 je tu velké zlepšení. Sice tu pořád jsou některé wtf scény, zpomalovačky a už odhalený příběh, ale i přesto je tu hodně dobrého. Postavy tu mají dostatek prostoru a jsou mnohem líp vyobrazené (především Flash a Cyborg). Je úžasné jak Snyder dokázal udělat něco odlišného a přitom to udržet pohromadě. Na Endgame to samozřejmě nemá, ale pochvalu si to zaslouží. Je smutné že v DC už nebude pokračovat. ()

Phoenixcq

Uf uf, dlouho jsem tohle odkládal kvůli těm 4 hodinám... No, upřímně... Je to překvapivě lepší, než původní odfláknutá verze... ()

Pompeius

Z braku film neupleteš. Legrační na tom je, jak by DC moc chtěli rejžovat jako Marvel, ale ten lépe a hlavně včasněji zabrnkal na diváckou strunu a DC se jen zadýchaně snaží dokázat, že má v zásobě taky spoustu přihlouplých postaviček v pláštěnkách. Snyderův Director's Cut to trochu vylepšil, ale ve výsledku to pořád znamenalo jen více pláštěněk... 4 hodiny pláštěnek... To fakt ne... ()

oleg121

Tak toto áno. Po príšernom original cute je tu všetko o tisíckrát lepšie a od začiatku do konca som sa pri štvorhodinovej stopáži nenudil. Pevne verím a dúfam, že sa eventuálne raz dvojky dočkáme, pretože z tejto vízie Zacka Snydera chcem vidieť viac. ()

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze