Nenávist: Počátky

• Japonsko Ju-on: Noroi no ie (viac)

Klasická japonská hororová franšíza Ju-On vznikla podle skutečných událostí, které se odehrávaly po čtyři desetiletí. Hrůzná skutečnost předčila filmový příběh. (Netflix)

Recenzie používateľa PavelVanekArt k tomuto seriálu (2)

Nenávist: Počátky (2020)

Ono to není špatný. Jen mi to prišlo zmatený chvilkama, nejsem vůbec zvyklej na tenhle styl vyprávění, do toho japonskej styl natáčení, chování, dialogy. Dějově se to v první sérii neuzavírá, ale jako prvopočátek kledby nenávisti to není zlý. Drží si to styl a atmosféru původních Ju-On, na který se mi do teď nepříjemně dívá. Ale stojí to na sympatickým Japonským folkóru, co mě baví. Jen jsem čekal i Kayako a její hrdelní zpěv. Navíc a to je plus, oproti poslednímu remaku, je tam hodně syrový gore a než na strach to sází na násilí mezi muži a ženami, kde kletba místo bububu rozjíždí jatka. Poslední díl to podržel. 4* a.k.a 70% ()

Rensa suru noroi (2020) (E04)

Je to zbytečně zmatený, ale oceňuju alespoň to, že si Japonci neberou servítky. Rodinej mord a pozření plodu bylo creepy a to já rád (creepy věci, ne zabíjení těhotných a pojídání plodů). Ale stopáž a zmatenost v ději to brzdí zbytečně. Ale jsou to holt japonci. Pravděpodobně nejlepší díl. ()