Heron vede ve starověkém Řecku obyčejný život. Jednoho dne ale zjistí, že je ve skutečnosti synem Dia a má před sebou veledůležitý úkol: spasit svět před armádou démonů. (Netflix)

Nutrička

Ještě, že nás autoři nenudili vícerozměrnými, propracovanými postavami. Bylo by tam míň prostoru pro bezduchou akci a divák by si vytvořil k hrdinům zbytečné sympatie. Srovnání s Castlevanií je mimo. Společné to má jedině to, že obojí je animované (tohle o něco hůř). Ok, ještě má obojí společného dabéra. První půlku jsem pořád čekala, že mě to něčím chytne, že se to zlepší. Druhou půlku už jsem dokoukala ze zvědavosti, jestli to bude pořád tak hloupé. Bylo. A co je to za nesmysl, že postava A vykládá postavě B příběh o celém životě postavy B. To jako kdyby to postava B náhodou všechno zapomněla? ()

drackula

So seriálom Blood of Zeus to bolo ako na hojdačke. Skvelý úvod, kde som si skoro nevedel urobiť prestávku nasledoval stred, ktorý trochu strácal moju pozornosť. Najmä vďaka kľúčovému zvratu, ktorý bol predvídateľný prakticky od začiatku. Záver som už sledoval s obavami, avšak opäť sa mu podarilo ma strhnúť a finále bolo veľkolepé. Ak máte radi grécku mytológiu, určite tento seriál nevynechajte. Odkazy na Clash of the Titans potešili. 80% Netflix ()

Arkanoid

Prvé štyri epizódy sa zaoberajú rozvitím zápletky a ukazujú minulosť dvoch bratov, ktorí stoja na opačných stranách barikády. Potiaľto je príbeh epický a atmosféra hustá, že sa dá krájať. Bohužiaľ, ako v ďalších epizódach rastie nádej, ide o viac dobrodužstva a akcie (ktorá už nie je taká skvelá, ako v 3. epizóde), tak napätie klesá a postavy už dejom idú očakávanými cestami, čo uberá atraktivite príbehu. Vo výsledku tak ostáva seriál s výborným naladením, ale menej dobrým vyústením. ()

Kienast

Po mírném zklamání v podobě Dračího prokletí, přišel Netflix s parádním příběhem, postaveným na řecké mytologii, plném krve a úžasné hudby. Sice to nedosahuje kvalit Castlevanie. Ale skvěle jsem se bavil. 8/10 ()

Silwer

Tak tohle byla neskutecna jizda..kdyz se setka recka mytologie s japonskem tak vznikne mistrovske dilo..Castlevania ma vazneho soupere..Navic ten paradni soundtrack... ()

iXtr3m3

Výborná animácia, monumentálna úvodná hudobná znelka, ktorá doslova oznamuje epický obsah a rozsah. Je to ako taký predobraz Avengerov, resp. Avengeri mali predobraz v gréckych bájach? :) Strhujúca akcia, litre krvi aj vnútorností (aj keď na Danteho peklo sa to nechytá) a jednoducho mi to neskutočne sadlo. Päť hviezd si šetrím na prípadné pokračovanie, ale toto fakt že stojí za pozretie. Dospelá variácia na staré grécke báje. Toto by som si vedel predstaviť ako hraný film a tešil by som sa na prepracovanie antických obrov, ktorí boli fakt ako z hororu. Vynikajúce. Krásny predkrm pred Castlevaniou. ()

Ledkodlaq

Přes zajímavý scénář je tempo k uzoufání pomalé a animace je, řekněme úsporná (a na můj vkus až příliš asijská na řecké pověsti). Byl by z toho jistě slušný celovečerák, ale takhle je to až příliš roztahané. ()

CyriC

Hell yeah. This is how it's done. Originální příběh postavený na něčem, co všichni důvěrně známe, ale vlastně hrozně pěkně, nenuceně a za doprovodu špičkového OST. ()

Hapretor

Solidní animák na zabití času ... zajímavá splácanina a správně drsná (někdy asi až zbytečně moc)... na kreslený film ... to můžu ()

TostTom

Tak výjimečně zas něco co se Netflixu i povedlo. Styl animace velmi dobrý, nijak hloupě přestřelený, prostě pěkná poctivá animace s dobrými barvami. Příběh taktéž zajímavý a vcelku originálně zpracovaný. Jako co se mi hodně líbilo je, že se s ničím nesrali, akce od začátku až do konce. Nijak hloupě se t neprotahuje a celý příběh se zvládne uzavřít v průběhu 8 epizod. 8.5/10 ()

Raijin

Prekvapivo dobre. Animacia slabsia, ale palety su krasne. Super ost. Pribeh silno predvidatelny. Cenim vsak originalitu pribehu a nekazenie mytov a povesti. ()

ER

Zjevná inspirace britským Soubojem Titánů- nemanželské dítě Dia, pošetilost bohů, kteří i přes zákaz mění osudy lidí a intrikují vůči sobě. Strastiplná cesta hlavního hrdiny, démon v patách. A nechybí ani sova. ()

celticek

Nejvíce mě bavily pletky bohů Dia a Héry. Heron jako hlavní postava těžce zklamal, mnohem zajímavější byl jeho bratr Seraphim. I ten jeho příběh, který vydal na jednu epizodu byl super. Soundtrack určitě povedenější než animace. ()

Voyer

Krom slabšího hlavního hrdiny po všech stránkách vyváženější než Catlevania. Dost dynamické, přiměřeně gore a dospělé, s bezvadnou animací bohů, titánů a gigantů. Skvělé využití animované formy. ()

ACDCKL

Příjemný Anime seriál od Netflixu, který neurazí. Prostředí starého Řecka a bohů je zajímavé a pro děti tento kreslený seriál rozhodně není. Následně dabéři se ke svým postavám velmi hodili. Více takových seriálů, nezlobil bych se. 4*. ()

Blazkowicz

Já řecké mytologii neholduje a nijak zvlášť mě nezajímá. Ale co jiného si dát, když hraju Hades a potřebuju se na to víc naladit. A musím říct, že mě to dost chytlo. Hned bych si dal další díly. 4+* ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů