david141474

Tak mám další seriál za sebou a můžu říct, že jsem spokojen. Seriál je vlastně jenom o řecký mytologii a je to hodně fajne. Já jsem do toho byl vtáhnut a i když se mi nechtělo koukat zrovna na toto, tak jsem si řekl, že to má krásnou animaci a zajímavej děj a to mi pomohlo sám sebe přesvědčit, abych se koukl na další a pak další díl. No jo je to se mnou složitý. Včera, čili 29.2. jsem si dal tři díly a finále, když byl tak významný den. Jak už jsem psal, má to krásnou animaci, i když dvě postavy jsou úplně autentický a to mě docela vytrhávalo z děje. Přežil jsem to, jak můžete číst. Soundtrack byl taky fajne. Každý díl měl vždycky jiný úvodní název. Jeden díl to bylo ohnivý, další to bylo modrý jako voda a tu originalitu oceňuju. Děj je dosti zajímavej. Héra je mrcha, to bezesporu, srala mě tam celým seriálem. No a finále je taky hodně solidní a perfektní co se týče animace. No a finální scéna zřejmě predikuje 2. Sérii, která doufám, že vyjde. Já su spokojen a mohu jen doporučit! 8/10 Ta animace je vážně kvalitní! ()

Hanys_

Tak samozřejmě jsem si googlil Herona i Seraphima, obojí je fikce (jestli se dá mluvit o fikci, když mluvíme o řecké mytologii). K seriálu mám jenom dvě výtky, protože jinak je to jízda (8 půlhodinových dílů uteklo jako nic). Vadilo mi málo prostorů pro bohy (Krom snad 4 hlavních tam ostatní byli jako kompars, stáli opodál a jenom poslouchali dialogy ostatních), a že Heron byl až moc hrdina, nezajímavý, skoro až nudný. Narozdíl od "padoucha". Jinak prostě super. 8/10 ()