Mysleli jste si, že masovému vrahovi Michaelovi Myersovi v poslední části série nazvané Halloween H20 sťali hlavu a tím ho definitivně zneškodnili? Omyl. V novém pokračování úspěšné horrorové série dali tvůrci legendárnímu vrahovi novou příležitost vraždit nevinné. Znovu v Haddonfieldu, Freddie Harris a jeho přítelkyně Nora, zakladatelé webové stránky www.nebezepecnazabava.com, vyberou šest studentů, aby se zúčastnili obzvláště nebezpečné hry. Účastníci mají podle plánu strávit halloweenskou noc v rodném domě masového vraha Myerse a k tomu v přímém přenosu na internetu. Zatímco většina účastníků považuje tuto hru za zábavu a rychlý zdroj slávy a peněz, Sára se přidává pouze neochotně kvůli svým kamarádům Jenovi a Rudy. Stmívá se a mrtvoly se začnou hromadit. Nakonec je právě na Sáře a jejím virtuálním společníkovi, aby vraha jednou provždy zničili. (oficiálny text distribútora)

darwin odpad!

Ubohá ubohost a zprznění výtečné Carpenterovy klasiky. Tenhle díl němel nikdy vzniknout. Resurrection je bláto, trapný pokus jak oživit Michaela Myerse a ubohý komerční útok na americkou mládež, která nikdy klasiku z roku 1978 neviděla ani z vlaku. Hlavní roli tak hraje "prďácky cool" černoch, který z filmu dělá komedii už svým zjevem a chováním. Zbytek postav je stejně dementních. Jako vrchol všeho tvůrci obětovali Laurie Strode. Ohavnost! Doufám, že Rosenthalovi a spol. se bude ve snech až do smrti zjevovat Michael Myers. ()

bruceman7

MM opět přežívá a důvod jeho přežití je opravdu až neskutečně zhovadilý...no a navíc v tomhle díle MM jako nastrčená figurka opravdu nefunguje...4/10 ()

19Lenka

To je něco tak stupidního. Stále ječící hrdinka mi jde na nervy už při prvním vřískotu a Tyra, která se prostě NE a NEpodívá na monitory.. no to nekomentuju už vůbec. Padající hlava a ok výraz všech přítomných, taky k nezaplacení. Ale nakonec jo, na zasmání dobrý. Btw i takovej Bolt je na Myerse krátkej. A to je dělí cca 42 km/h. │PS: Bože, ale i tak mám pro Michaela slabost. ()

Loki_Six

"Michael Myers. Born October 19th, 1957. Killed his older sister, October 31st, 1963. Killed three high school students, October 31st, 1978. Also killed three nurses and a paramedic, same night. Was believed to be dead, then killed four students, Hillcrest Academy, 1998. Has been missing, unheard of, last three years. Now he's back." ()

dopita

Pěkná sračka. Rick Rosenthal kdysi natočil velice slušnou dvojku a je to pohříchu jediná slušná věc, co z jeho pracek vyšla. Zmrtvýchvstání je film bez akce, bez napětí s neustálou temnotou v kterej sem se neorienoval a s postavama z kterejch bych měl srandu, kdybych v nich neměl bordel. Michael Meyers pro mě byl vždycky „nejsympatičtější řezník“, takovejhle film si fakt nezasloužil. ()

POciSEM odpad!

Po prvnich dokonalych 15ti minutach prisla dokonale ledova sprcha. Byl sem pri sledovani sice trochu napitej ale kdyz se mi to nelibilo ani tak,je neco hodne spatne. Opravdu doporucuju podivat se na ten zacatek ale zbytek filmu je neco prisernyho ()

beyli

Na tento díl jsem byla velice zvědavá, čekala jsem, že to bude navazovat na Halloween H2O spolu s Jamie Lee Curtisovou, která do Halloweenu nepochybně patří. Jamie tam sice byla, ale hned na začátku jí Michael zabil, což jsem vůbec nečekala a docela mě to i zklamalo. K tomu nechápu jak tvůrce filmu mohlo napadnout, že natočí pokračování v domě Michala Myerse, kde se bude konat na halloween reality show v přímem přenosu, kde začne Michael vraždit. Film mě moc neoslovil, proto jen dvě hvězdy. ()

colapso

Nápad s reality show je dost mimo,ale furt je to koukatelné víc než poslední díly Pátku 13.(a to je to moje nejoblíbenější série,takže jsem se musel dost přemáhat abych to dokázal napsat) ()

venom14

Jenom blbá vyvražďovačka pro mladší lidi.Pro toho,kdo si chce odpočinout a podívat se na něco nenáročného budiž.,pro fanouška série ale tupý brak. ()

Paldiny

Rovnako absurdné vzkriesenie ako to s Votrelcom. Filmu stačila úvodná štvrťhodina, aby narýchlo uzatvoril kapitolu s Laurie a ďalším vývojom sa ešte rýchlejšie prihlásil o pozornosť spôsobom “pozrite, aj my vieme používať ručnú kameru“. Halloween s poradovým číslom 8 neprináša nič nové, iba kráča kadiaľ vietor fúka a to mi istú dobu prekážalo. Lenže spočiatku prvoplánová zápletka s reality show v dome Myersových sa celkom slušne rozbehla a ja som začal častejšie pociťovať prítomnosť stiesňujúcej atmosféry a tá vytrvala do konca. Malý recept ako prežiť túto na pohľad zbytočnú kapitolu spočíva v ignorovaní jej nadbytočnej existencie. Ak sa to podarí, potom prídete k jednému záveru, že dno série je inde. ()

willis

Když odhlédnu od scénaristicky nesmyslnému začátku tak přes moje obavy se na to dá docela dívat, což mi vcelku příjemně překvapilo. Po výročním H20 je to ale i přes určitý pozitiva zbytečný pokračování. (Halloween 2005) ()

aLPaC

Jsem opravdu nejspíš jediný, ale mě se ten díl líbil. Jasně, že po prvních, atmosférou strachu prosycených dílech je toto něco jiného, musím však říci, že vzhledem k současnému (2002) směřování slasherů jsem to tak nějak očekával. Tento film vlastně obsahuje dvě různé části. První s Jamie je skvělá, netrvá však příliš dlouho. Druhá, v podobě on-line reality show, také není k zahození. Prudil mě jen Busta Rhymes a jeho nesmyslný žvásty. ()

lukasd

Nepřišlo mi to tak hrozné. Začátek z léčebny je dost stupidní, ale nápad, aby se Michael objevil v reality show není úplně k zahození. Zpracování trochu pokulhává, ale je to celkem svižné. 50% ()

icedalaman

Jedna hvězdička za to že s tím už skončili. Jinak je to opravdu hrozné znesvěcení celé série. Hrozný střih, neoriginální vraždy, příšené obsazení. Asi by se toho našlo víc ale už jsem to pozapomínal. ()

andio

Docela jsem se u toho bavil, i když zastávám názor, že H20 to mělo končit. Ale když přimhouřím oko a nebudu se dívat na to, že to má být závěr Halloweenu, slasher to byl docela obstojnej. 5/10 ()

Freddy zas a znova?

Freddy zas a znova?

04.04.2006

Ani šest pokračování kultovního hororu Wesa Cravena Noční můra v Elm Street a tři roky starý crossover Freddy proti Jasonovi zřejmě nestačily zabijákovi z městečka Springwood. Podle slov Roberta… (viac)